מחפש מאווררים שקטים למערכת, בזול. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מאווררים שקטים למערכת, בזול.

The Coolest

Recommended Posts

טוב, אני החלטתי שאני רוצה מחשב יותר שקט.

כשעברתי מה-AXP שלי ל-P4, עברתי מ-AX7 עם מאוורר DELTA 68CFM ל-ZALMAN 7000, שהמאוורר עליו מאד שקט, המאוורר בספק החדש שלי, גם כן שקט לגמריי.

רק עכשיו שמתי לב עד כמה מאווררים ה-80ממ שלי רועשים.

יש לי מארז דיי ישן בלי מקום למאווררים גדולים יותר מ-80ממ.

אני מחפש 3-4 מאווררים, עם חיבור ישירות לספק (אין לי כוח לעשות הלחמות מיותרות, אני רוצה שהמחשב יראה כמה שיותר מסודר ויפה)

אני לא רוצה להשקיע הרבה יותר מ-$25 כולל משלוח.

מצאתי באי-ביי משהו מעניין, עוד לא ענו לי כמה יעלה המשלוח לארץ, אבל כן שמעתי שאלה מאווררים בדיוק כמו ה-PANAFLO שהם שקטים.

אני לא מחפש אחר דממה, אלא מאווררים שקטים, ואיכותיים עד כמה שאפשר במחיר.

אני יודע שבארץ מאוורר טוב אחד יכול בקלות לעלות יותר מ-70 ש"ח, אך אי-ביי או כל הצעה אחרת גם תתקבל בברכה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את המאווררים, נראים לי אחלה.

אני בטוח שאני צריך 2 של 80ממ, אבל השלישי, עדיין לא החלטתי.

תודה רבה! אפילו אם אני אקח 2 של 80 ואחד של 120, אז יעלה לי 132 ש"ח עם משלוח בדואר רשום.

מה אתם אומרים, יש בכלל סיבה לשלם את הכסף הנוסף על המשלוח?

עריכה: דבר אחד אחרון לגבי המאווררים האלה. רשום שם שהם 3PIN MOLEX. ז"א מתחברים ישירות ללוח האם, יש אולי מתאם ל-4PIN שבא עם המאוורר הזה אולי? כי אני ממש לא רוצה לחבר כל אחד מהמאווררים האלה ללוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג בקשר לחיבורים וכל זה, אולי תשיג בזול שנאי או משהו כזה :nixweiss:

בקשר למאוורר של 120mm יש 2 אפשרויות:

artic cooling עם 23.5dba שזה לא הכי שקט אבל יש לו 56.3cfm, המאוורר הזה עולה כ-50ש"ח.

אפשרות שניה היא מאוורר של AKASA הדגם של amber שיש לו רק 18dba ו-44.8cfm שזה נחמד מאוד יחסית לשקט, המאוורר הזה עולה כ-75ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, ומה לגבי ה92ממ שלהם?

אם אתה שואל בקשר ל- אז יש לו 23.5dba ו-34.8cfm.

אבל ראיתי עוד מאוורר ממש יפה של TT שתנס הלהזמין אותו מחו"ל- http://www.thermaltake.com/product/DCfan/Combo/startforce/a2266/a2266.asp ויש אותו בעוד 2 צבעים.

יש גם את המאווררים של TT הלבנים האלה, הנה קישור לדגם בגודל של 92mm- http://www.thermaltake.com/product/DCfan/Combo/a2013/a2013.asp אבל לא כדאי לך להיסתכך איתו אם אתה לא יודע את הפרטים המדויקים, כי הרעש זה המינימום והדחיפת אויר זה במקסימום, צריך לברר עוד עליו.

בעקרון כל הסדרה הזאת מוצלחת

אבל אין להם Disrubution רחב בארץ

למה? יש בנועה את כל שלושת הגדלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון מאד יקר, ולשני קישרתי בהודעה הראשונה.

אני קונה את המאווררים של ARCTIC FAN. כנרא 2 של 80ממ ואחד של 92ממ או גם 80, עוד לא החלטתי. בינתיים שלחתי לנועה הודעה לגבי המתאמים ל4 פינים בשביל המאווררים האלה. במקרה והם באים בלי מתאם, אני אקנה את המתאמים פה: http://cgi.ebay.com/3-Pin-Molex-Y-Splitter-find-more-silent-items-here_W0QQitemZ220002677749QQihZ012QQcategoryZ45342QQrdZ1QQcmdZViewItem ואז אחתוך אחד ואחבר אותו לחיבור הMOLEX במקום המאווררים הישנים שלי.

עריכה:

אחרי קצת עריכה, מצאתי אצל אותו המוכר כמה דברים מעניינים:

1) רגליות מגומי למאוורר - במקום להבריג את המאוורר למארז, אתה מחבר אותו עם אלה, והם מונעים רעש שנובע מוויברציות של המאוורר.

2) מפצל Y ל-3 פינים - בגלל שאני קונה שלושה מאווררים אני אצטרך את זה.

3) מתאם של TT ממולקס 4 פינים לשני חיבורים של 5V ל-3 פינים ושניים של 12V ל-3 פינים

למוכר הזה גם יש אחלה מחירי שילוח, הוא מבסס אותו על משקל ולא כמות של דברים! והFEEDBACK שלו 100% חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? יש בנועה את כל שלושת הגדלים :)

דיברתי על ה-Akasa Amber

למרות שגם ה-AC לא ממש נפוצים בחנויות בארץ

הקריר ביותר

במקום לחבר ל-5V תעשה לו קטן ותהפוך את ה-5V ל-7V

לא כזה בעייתי ויהיה יותר יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, קיבלתי תשובה מנועה, ונראה שאין להם מתאמים, והמאווררים באים עם חיבור 3 פינים.

אבל זה לא כזה קריטי.

אני רק מחכה לתשובה מהמוכר באי-ביי, ולאחר מכן אני אבצע את ההזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...