70$ למשחק PS3? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

70$ למשחק PS3?

lmlm

Recommended Posts

http://vgames.co.il/website/vgames_news_page.asp?platform=main&seqNewsID=12448

"אנחנו לא יכולים פתאום לבוא ולהגיד שמשחקים יעלו 100$ - זה מוגזם לבצע קפיצה כזו, אבל אני גם לא יכול להתחייב שהמשחקים לא יעלו מעל ל-60$".

לא יודע מה איתכם.. אבל זה עבר כל גבול (500 ש"ח בארץ למשחק זה מאוד מוגזם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בארץ-למי אכפת?תעשיית הצרובים פה פורחת יותר מהדיסקים המקוריים,ומקסימום אנשים יקנו את ג'יטיאיי שיצא,וגם הוא עלה איזה 400 ומשו שישר יצא.

באמריקה-המחיר בהחלט שערורייתי,במיוחד לאדם שקונה 2\3 משחקים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ-למי אכפת?תעשיית הצרובים פה פורחת יותר מהדיסקים המקוריים,ומקסימום אנשים יקנו את ג'יטיאיי שיצא,וגם הוא עלה איזה 400 ומשו שישר יצא.

באמריקה-המחיר בהחלט שערורייתי,במיוחד לאדם שקונה 2\3 משחקים בחודש.

כשps3 יגיעה אתה יכול לשקוח מ "תעשיית הצורבים "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חשבו שהם שכחו...

הבעיה שלהם זה הכונן פשוט כמו בPS2

ב PS3 יהיה וכל דיסק יהיה 50-100 ג'יגה!, בעתיד זה יגדל ליותר , איזה בנאדם אתה חושב יעלה משחקים בכמות כזאת לאינטרנט ואיזה בנאדם יורד כמות כזאת בשביל משחק ?? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

החיבורים הופכים למהירים יותר וזולים יותר מיום ליום.

לא שאני חושב שצריך להוריד משחקים או לקנות את הPS3 אבל זה כבר משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח,היית צריך לשמוע את ההצהרות שמייקרוסופט יצאו בקשר להגנה על המכשיר.כל מכשיר פורצים בסוף.אבל כמו הPSP, יכולה להוציא עדכונים שיפגעו בפריצה,כי לכל גרסה יצטרכו ליצור דיסקים צרובים אחרים (ואני לא משווה לUMD,ברור).לפי דעתי ל100 ג'יגה לא יגיעו בדור הזה,גם לא ל60,אז אין מה להתלהב כל כך (אגב,נפח הבלוריי של הPS2 היה 20 לא?).חוץ מזה,מהירויות האינטרנט עוד יגדלו ויגדלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח,היית צריך לשמוע את ההצהרות שמייקרוסופט יצאו בקשר להגנה על המכשיר.כל מכשיר פורצים בסוף.אבל כמו הPSP, יכולה להוציא עדכונים שיפגעו בפריצה,כי לכל גרסה יצטרכו ליצור דיסקים צרובים אחרים (ואני לא משווה לUMD,ברור).לפי דעתי ל100 ג'יגה לא יגיעו בדור הזה,גם לא ל60,אז אין מה להתלהב כל כך (אגב,נפח הבלוריי של הPS2 היה 20 לא?).חוץ מזה,מהירויות האינטרנט עוד יגדלו ויגדלו.

חחח יש כבר דיסקים 20 GB ואתה אומר שדיסק בלוריי לא יגיע ל60 ? :lol:, ואין בלוריי בPS2 ,לפס2 יש כונן דיוידי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, לא חשבתם על זה פעם שיש עוד המון אנשים בעולם חוץ מכם שקונים משחקים מקוריים מהחנות כמו גדולים, ואתם משיגים בעזרת צרובים?

אז נכון, הפתרון הוא להשיג את המשחקים בדרך היותר קלה והלא עולה שקל, אבל המון אנשים לא יודעים על זה, וסוני מנצלים את זה כמו גדולים.

המחירים של המשחקים בשמיים, אני בחיים לא הייתי מוכן לשלם אפילו בשביל משחק מחשב יותר מ150 ש"ח, זה מוגזם מאוד.

לא מספיק שצריך לשלם על הקונסולה מעל 3,000 ש"ח, גם גובים מאיתנו מעל 300 ש"ח למשחק חדש וזה מצטבר כל שנה, ומגיע לסכום "עתק" של כסף.

אני מקבל חום רק ממלכת ולהסתכל על המחירים של הPS2, ממש לא מוצדק, ואני ממש מרחם ואני אומר זאת ברצינות על ההורים(לרוב) שקונים לילדים שלהם משחק לPS2 פעם בחודשיים או אפילו בחודש ב300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...