סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

1) הטכנולוגיה בשלט של הWII הרבה יותר מתקדמת מזו של הPS3.כימעט ואותה טכנלוגיה ,לווי יש משאין לסוני ולסוני יש מה שאין לווי אז הם שווים .2) הX360 עולה 200$ פחות מהPS3, הפרש של 1000 ש"ח.תקרא את ההודעה למעלה ותחשוב..

3) 'אותו דבר כמו שאמרו יאכל את ps2 , אבל יצא ההפך למרות שלאקסבוקס חומרה יותר מתקדמת \:' אתה מבין שאתה מחזק כאן את הX360, נכון?

לא מחזק שום דבר 360 לא קשור לזה שאמרו שאקסבוקס יאכל את הפס2 , במה 360 יאכל את הפס3 ,במחיר ?רק מפני שהוא עולה 1000 שקל פחות??

זה לא חשוב, מה שחשוב זה הביצועים אבל מה שיותר חשוב זה המשחקים והמשחקים זה הצד החזק ביותר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אין שום קשר בין השלט של הPS3 לזה של הWii.

השלט של הWii מזהה את מיקומו במרחב יחסית לקונסולה, השלט של הPS3 רק מזהה לאיזה זווית אתה מטה אותו, כלומר אתה יכול להזיז בחדר כל היום, אבל אם אתה תשאיר אותו באותה זווית הג'ירוסקופים לא יזהו תנועה. השלט של הWii מזהה כל תנועה במרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחזק שום דבר 360 לא קשור לזה שאמרו שאקסבוקס יאכל את הפס2 , במה 360 יאכל את הפס3 ,במחיר ?רק מפני שהוא עולה 1000 שקל פחות??

זה לא חשוב, מה שחשוב זה הביצועים אבל מה שיותר חשוב זה המשחקים והמשחקים זה הצד החזק ביותר של סוני .

סוני נחשבת בינונית בתחום פיתוח המישחקים והיתרון שהיה לה בPS1 ו2 זה חברות צד שלישי והרבה מישחקים בילעדים של חברות צד שלישי

כמו פינל פנטזי (כבר לא בילעדי בדור הבא) (כבר לא בילעדי בדור הבא) וכו וכו

את רוב הבילעדיות היא איבדה והדבר החזק שלה זMGS שגם הוא של חברת צד שלישי

מה שכן יש לסוני זה סידרת גרן טוריזמו ששיכת לה אבל רוב יתר המישחקים של בינונים

לנינטנדו יש את (הכל בפיתוח שלה)

מאריו

זלדה

מטרויד

מאריו RPG

STAR FOKS ועוד הרבה בבילעדיות והפעם גם תמיכה גדולה של חברות צד שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך שה PS3 יותר מיתקדם ? רק ביגלל המעבד האתה חושב שהוא יותר מיתקדם

שתבין המעבד של ה360 והPS3 לא גורמים לצוור בקבוק מה שכן גורם זה הכרטיס מסך ו+- הם באותו כח

חוץ מיזה יש יחס עלות תועלת ואני היתי קונה צורב היום ובלו רי במיקרה שהוא יצליח שהמחירים יהיו שפוים

דרך אגב תיראה רשימה חלקית של מישחקים לWII ויש עוד כמה חודשים עד שהוא יצא-

partialwiilistgames1.jpg

מעבד לא מעבד כרטיס מסך או לא כרטיס מסך ובלה בלה בלה.. PS3 יותר חדש ,יותר חדש=יותר טוב .אז אל תחרטט הכרטיסי מסך שלהם שונים והמעבד של ps3 מעבד Cell יותר מתקדם מהמעבד של 360 וגם הבלו ריי מוביל פה כי הוא יותר מתקדם מהכונן הדיוידי של 360 וגם השלט יותר מתקדם ועתידני משל 360 ענק ומסריח (כמו שנשיא אמר) שהשלט לא נוח ,אז החליטו לפתח שלט חדש כדי לא להשאר מאחורי וווי שפיתחו שלטים חדשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני נחשבת בינונית בתחום המישחקים והיתרון שהיה לה בPS1 ו2 זה חברות צד שלישי והרבה מישחקים בילעדים של חברות צד שלישי

כמו פינל פנטזי (כבר לא בילעדי בדור הבא) (כבר לא בילעדי בדור הבא) וכו וכו

את רוב הבילעדיות היא איבדה והדבר החזק שלה זMGS שגם הוא של חברת צד שלישי

מה שכן יש לסוני זה סידרת גרן טוריזמו ששיכת לה אבל רוב יתר המישחקים של בינונים

לנינטנדו יש את (הכל בפיתוח שלה)

מאריו

זלדה

מטרויד

מאריו RPG

STAR FOKS ועוד הרבה בבילעדיות והפעם גם תמיכה גדולה של חברות צד שלישי

אז מה אתה רוצה להגיד ש מריו וזלדה יאכלו את MGS4 ו GTA4 ואת SmackDown2007 ו Devil May Cry 4 ו Takken 6 ?

דרך אגב רוקסטאר אמרו שהגירסא של GTA4 על ה360 תהיי שונה מהגירסא של PS3 (פחות טובה) ,מפני השטח העצום של מדיות בלוריי .

DOGMA, "יותר חדש=יותר טוב"

בזה תם הדיון.

מצחיק \: ,יש לי שאלה : למה לא הגבת לשאר הדברים שכתבתי ? כי אתה יודע שאני צודק . :lol:

דבר שני אפחד לא ביקש מימך להגיב אם אתה מגיב אל תגיד דברים לא קשורים ,ומה אתה רוצה להגיד שPS3 לא יותר טוב מ360 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הייתי קונה XBOX 360 אם היה לזה לינוקס כי בסופו של דבר זה יהיה גם משחקים(שפועלים במצב של XBOX360) ומחשב ממש חזק(שלוש מעבדים של 3.6 GHZ G5 אתם בכלל יודעים מה זה?! אפילו הMAC הכי חזק שהוא DUAL DUAL כלומר שני מעבדים בעלי שני ליבות ב2.5GHZ לא מתקרב לשלוש מעבדים של 3.6GHZ מאותו סוג) שעליו אני יריץ מתי שמישהוא יפרוץ את זה,מחשב כזה ממש חזק,ברגע שיפרצו אותו ללינוקס אני לא יתפלא אם המחשב הכי חזק ב500 מחשבים החזקים ביותר יהיה מורכב מXBOX360.

בתור אחד שמתכנת והרבה וגם עובד בזה,אין שימוש ל7 ליבות שרק עושות קוד וקטורי כמו ל3 ליבות שמריצות כל קוד,הדרך היחידה של הPS3 לנצל את זה בצורה הטובה ביותר היא שהיא תפיץ איזה שהוא FRAMEWORK לפיתוח מנועים 3D עם אופטימציות שנעשו על ידיהם בASM.

הPS3 יהיה מאוד נחמד לאונברסיטות שמריצות חישובים ודברים כאלא אבל מודל פיתוח להרבה מעבדים הוא לא פשוט בכלל.

למען האמת הXBOX360 שווה יותר מכל מחשב ביתי שקיים,ברגע שלינוקס יעבוד עליו כמו שצריך(אחרי שיפרץ,לא יקח הרבה זמן עד שיהיה עליו כיוון שזה בסך הכל שלוש מעבדי POWER 950).

לכל אלה שחושבים שהPS3 יהיה יותר טוב מהXBOX360 בתחום המשחקים הם פשוט טועים,כיוון שרק אם המשחק מפותח בלעדית לקונסולה הPS3 יזכה לביצועים כיוון שקל יותר לכתוב מנוע שיעבוד על כל קונסולה מלכתוב מנוע שונה לכל קונסולה,עובדה שרוב המשחקים נראים כמעט אותו דבר בXBOX ובPS2(ואל תזיינו את השכל שזה נראה יותר טוב,במקרה הכי טוב מדובר ביותר רצולוציה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה להגיד ש מריו וזלדה יאכלו את MGS4 ו GTA4 ואת SmackDown2007 ו Devil May Cry 4 ו Takken 6 ?

דרך אגב רוקסטאר אמרו שהגירסא של GTA4 על ה360 תהיי שונה מהגירסא של PS3 (פחות טובה) ,מפני השטח העצום של מדיות בלוריי .

DOGMA, "יותר חדש=יותר טוב"

בזה תם הדיון.

מצחיק \: ,יש לי שאלה : למה לא הגבת לשאר הדברים שכתבתי ? כי אתה יודע שאני צודק . :lol:

דבר שני אפחד לא ביקש מימך להגיב אם אתה מגיב אל תגיד דברים לא קשורים ,ומה אתה רוצה להגיד שPS3 לא יותר טוב מ360 ?

אתה פשוט מפגר :s07:. או, יותר נכון, פאנבוי, שירוץ לקנות קופסאת פח ריקה ב1000 ש"ח כל עוד כתוב עליה PS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מפגר :s07:. או, יותר נכון, פאנבוי, שירוץ לקנות קופסאת פח ריקה ב1000 ש"ח כל עוד כתוב עליה PS.

לא עדיף ללכת ולקנות 360 ולשחק בFPS משעממים שיש כבר למחשב ,נכון?

זה שאני בנאדם בעל טעם טוב ובעד הדברים היותר טובים זה לא אומר שאני פאנבוי ,דבע!

מפרט טכני של 360:

http://hardware.teamxbox.com/articles/xbox/1144/The-Xbox-360-System-Specifications/p1

מפרט טכני של ps3:

http://eu.playstation.com/ps3/?locale=en_GB

עכשיו שתוק ולך תמשיך לחלום על 7950GX2 חח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ון קארמק (המפתח של המנוע של קוויק ודום) על 360 נגד PS3:

John Carmack: "Xbox 360 has far and away the best development tools"

John Carmack: "[talks about software development support]...and the hardware is comparable"

Geoff: "So you don't think PS3 is going to more powerful [than 360]?"

John Carmack: "PS3 is probably marginally more powerful, in terms of raw flops and graphic operations, but that's not really the best way to look at things. When you look at these development cycles that stretch over years and years, being 20% easier to develop on is much more important than being 20% more powerful."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו תדביל

ברגע שהוא אמר שיותר חדש =יותר טוב כאילו זה עובדה גמורה הוא הפסיד טכנית בויכוח :lol:

טוב אני הולך ליקנות חדשים מיפלסטיק כי איכותים מעץ מלפני כמה שנים חיבים להיות פחות טובים

בדרך אני יקנה יין מישנת 2006 כי הוא חייב להיות מצוין :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'ון קארמק הזה ביכלל שיחק בסוני3 או פיתח אליה משחק כלשהו שהוא מחרטט ?

אנשים יכולים לומר הכל בשביל כמה דולרים .

וזה גם רק אותיות שאתה ואפחד אחר לא יכולים לדעת מי רשם את זה ,אני רוצה קטע ווידאו שהוא אומר את זה ואז אני יאמין .

דבר אחרון, לא הבנתי על מה הוא מדבר ,רק הבנתי שזה נגד חח :P

אתה יודע מה? זה יום המזל שלך כי הוא אמר את זה בתוכנית טלוזיה

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEuZVylyVyxAfOzaHx.php

ובגלל שאנגלית זה לא הצד החזק שלך אני אתרגם מה הוא אמר:

ל360 יש כלי הפיתוח הטובים ביותר

הPS3 קצת יותר חזק מה360 במונחים של כוח טהור, אבל זה לא הדרך הנכונה להסתכל על זה

בפיתוח ארוך, אם קל יותר לפתח ב20 אחוז זה שווה יותר מ20 אחוז יותר כוח

(ועל פי השמועות האחרונות לפס3 אין אפילו את ה20 אחוז האלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...