סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

תאמין לי 500 $ זה כלום לקונסולה הזאת היא הייתה צריכה להעלות פי 5 מי זה אם החומרה שלה אז שתוק ותגיד תודה ביכלל לסוני , חח קלעק מה נראה לך הם דפוקים או פראירים למכור אותה ב200 דולר???

רק הRSX והמעבד זה קרוב ל10 אלף ,ועוד הבלו ריי חחחח :s07:

תעשו טובה ושתקו ותפסיקו להתלונן כי הקונסולה עולה 500$ היא צריכה להעלות הרבה מיזה ,ואל תגידו שאפחד לא יקנה את זה ,כי כל רציני ומכובד יעשה הכל כדי להשיג מוכנה חזקה כזאת .

אוליי בארץ כימעט אפחד לא יקנה.

היחידים שיקנו PS3 ב400$ הם פאנבויס [כמוך] ומיליונרים שאוספים קונסולות. אל תצפה להרבה גם מהורדת המחירים, בגלל שגם ונינטנדו מתכננות כזו.

תעשו טובה ושתקו ותפסיקו להתלונן כי הקונסולה עולה 500$ היא צריכה להעלות הרבה מיזה ,ואל תגידו שאפחד לא יקנה את זה ,כי כל רציני ומכובד יעשה הכל כדי להשיג מוכנה חזקה כזאת .

רואים שאתה לא מבין בזה כלום ושאתה סתם פאנבוי. 'רק הRSX והמעבד זה קרוב ל10 אלף ,ועוד הבלו ריי חחחח :s07:'

ultra--mega-LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי 500 $ זה כלום לקונסולה הזאת היא הייתה צריכה להעלות פי 5 מי זה אם החומרה שלה אז שתוק ותגיד תודה ביכלל לסוני , חח קלעק מה נראה לך הם דפוקים או פראירים למכור אותה ב200 דולר???

אוליי בארץ כימעט אפחד לא יקנה.

להיות פאנבויז זה דבר אחד ואני מודה שאני מריר על זלדה בלילות

אבל אתה אולטרה פאנבויז של

מיבחינת ביצועים גרפים הPS3 מקבילה +- ל360

בE3 האחרונה היו בעיקר סירטונים של מישחקים ולא מישחקים בזמן אמת ואתה חושב שיקנו תPS3 כמו שקנו את 1 ו2

רק להזכיר לך שהמכשיר האחרון של סוני הוא הPSP ואם עושים PSP VS DS

הDS מנצח בגדול גם במכירת חומרה ויותר מיזה על כל חומרה שנימכרת נימכרות יותר תוכנות

תנסה לימצוא מישחק לPSP פה לדוגמה-

http://www.gamespot.com/news/6153375.html

ורק שתבין המצב של הPSP ביפן הרבה יותר גרועה פשוט כישלון

וזה מה שאני מאמין יקרה לPS3

יעשו השקה מוצלחת ובאז תיקשורתי אבל אחרי כמה חודשים של השקה טובה

הם יתחילו לימכור מאט מאוד כי כל הפאנבויס והגימרים המאוד כבדים יקנו בהתחלה

אבל הקהל הרחב יקנה או 360 או או ת360 ותWII ביחד

וגם אלה שיקנו תPS3 מצאוד יכול להיות שיקנו תWII בנוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח

סוני האלה הם חבורה של אידיוטים

וזה עוד אמרה יחסית נורמאלית למה שהם אמרו לפני זה:

הם אמרו שאת הPS3 ניתן יהיה לשדרג כמו מחשב [יעני לשדרג כונן קשיח,,מעבד גראפי וכו']

אם ככה,אז בשביל מה לקנות PS3? :lol:

בקיצור,הנה הסיבות למה לא לקנות את הקונסולה המפגרת הזו:

- מתכוונים שהיא תהיה כמו מחשב...במחיר של הקונסולה,ובמחיר של המשחקים-ניתן להשיג כבר מחשב,הרי מה זה משנה אם הם אומרים שזה יהיה מחשב רגיל?אנשים קונים קונסולה כדי שתהיה קונסולה,לא מחשב.

-המחיר של הPS3 הוא רצחני,וכנ"ל לגבי מחיר המשחקים שלה...לא ריאלי,לא נורמאלי,ולא הגיוני.

-הקונסולה מגיעה עם כונן ...דבר מטומטם בפני עצמו-אז עכשיו יש לי קונסולה עם כונן שלא יהיה מסוגל להריץ שום סרט בגלל שסרטים על תקן בלו-ריי יתחילו לצאת לשוק רק בסביבות 2010....

-בהמשך לכונן הבלו-ריי,מחיר של מדיה לכונן הזה הוא גבוה מאוד,ככה שגם בעניין הזה הכל חרא-גם לקנות [בהנחה שבכלל יהיו כאלה] או מדיות יעלה יקר,ואפילו גרוע מזה-לא יהיה ניתן להשיג משחקים לקונסולה,כי עד שנוכל להשיג צורב BLU RAY במחיר נורמאלי ומדיות במחיר נורמאלי [כרגע מחיר של מדית בלו ריי ריקה עומד על 30 דולר]

-הגיימפאד של הPS3 מבוסס על תקן ...דבר מטומטם בפני עצמו,מיותר,שורף בטריות,ומייקר את כל העסק לחינם.

-הקונסולה הולכת לכלול ...למען השם-למה שאני ארצה כלכך מורכבת בקונסולה שלי,ואם מה אני אמור לתפעל את הלינוקס?עם התחת?כי עכבר ומקלדת זה לא משהו ממש נגיש לקונסולות.

-משחקי השקה חרא בורבם,פרט לכמה מעטים...

-ובשורה התחתונה-עדיף XBOX360 או ...שניהם מציעים דברים טובים בהרבה...מחיר אטרקטיבי,פיצ'רים יותר מעניינים,ומשחקים הרבה יותר טובים.

בייחוד עדיף XBOX360 שמציעה ביצועים כמעט זהים [אם לא זהים לחלוטין] לPS3 אבל במחיר של כמעט שני שליש מהPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני נשבע שאתה האדם הכי פתטי ש"שמעתי"..

פתטי מישעשה אותך , דבר שני . מה אתה רוצה להגיד שאני לא צודק בקשר לזה שהחומרה של PS3 שווה מלא כסף ? מפגר! .

אם הם ימכרו ת'קונסולה ב-200 דולר לא יצא להם מי זה כלום ,כולם יקנו ,יהיו מאושרים ,אבל לסוני לא יצא מיזה כלום , בעיה ש'ך שאתה לא מבין כמה היום הכל עולה,

קלעק איזה נובים רוצים לקנות PS3 ב-200 דולר חחחחחחחח ועוד בארץ!!! :kopfpatsch: וואי אני נשבע שאתה הכי נוב ש"שמעתי".. :P

אם אתה רוצה שהיא תעלה 200 דולר אתה יכול לחקות 4 שנים אוליי זה יקרה \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתטי מישעשה אותך , דבר שני . מה אתה רוצה להגיד שאני לא צודק בקשר לזה שהחומרה של PS3 שווה מלא כסף ? מפגר! .

אם הם ימכרו ת'קונסולה ב-200 דולר לא יצא להם מי זה כלום ,כולם יקנו ,יהיו מאושרים ,אבל לסוני לא יצא מיזה כלום , בעיה ש'ך שאתה לא מבין כמה היום הכל עולה,

קלעק איזה נובים רוצים לקנות PS3 ב-200 דולר חחחחחחחח ועוד בארץ!!! :kopfpatsch: וואי אני נשבע שאתה הכי נוב ש"שמעתי".. :P

אם אתה רוצה שהיא תעלה 200 דולר אתה יכול לחקות 4 שנים אוליי זה יקרה \:

אמרתי 300דולאר ויתכוונתי בחול

ומה יצא לסוני להוציא מכשיר שלא ימכור הרבה מישחקים ?

סבבה הPS3 מאוד חזק גרפי אבל גם ה360 ומחשב של עוד שנה

מה זה עוזר בלי מישחקים טובים במחיר סביר וזמינות ?

אתה בעצמך אמרתה שיכול להיות שבארץ לא הרבה יקנו אז קודם כל הזמינות בארץ לפי מה שאמרתה תיהיה נמוכה

ולמה שבחול יקנו הרבה ובארץ לא? אני מחכה להסבר ?

אתה יודע כמה כסף השקיעה בבלו רי ובPS3

להחזיר תהשקה ולהרויח הם צריכים לימכור הרבה מאוד מישחקים

ולפני זה הם צריכים להוציא עוד הרבה מעוד כסף על שיווק פירסום וכו

וכמו שאמרתי אם הבלו רי לא יצליח ויש לזה סבירות גדולה יפלו נפילה חופשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי 300דולאר ויתכוונתי בחול

ומה יצא לסוני להוציא מכשיר שלא ימכור הרבה מישחקים ?

סבבה הPS3 מאוד חזק גרפי אבל גם ה360 ומחשב של עוד שנה

מה זה עוזר בלי מישחקים טובים במחיר סביר וזמינות ?

אתה בעצמך אמרתה שיכול להיות שבארץ לא הרבה יקנו אז קודם כל הזמינות בארץ לפי מה שאמרתה תיהיה נמוכה

ולמה שבחול יקנו הרבה ובארץ לא? אני מחכה להסבר ?

אתה יודע כמה כסף השקיעה בבלו רי ובPS3

להחזיר תהשקה ולהרויח הם צריכים לימכור הרבה מאוד מישחקים

ולפני זה הם צריכים להוציא עוד הרבה מעוד כסף על שיווק פירסום וכו

וכמו שאמרתי אם הבלו רי לא יצליח ויש לזה סבירות גדולה יפלו נפילה חופשית

אין מצב שחצי יפן אם לא יותר לא קונה את הPS3 ועוד חצי ארה"ב , כי בחול אנשים יודעים להעריך דברים ,והגיימרים שם רציניים ולא מתלוננים כמו ה"גיימרים" בישראל

נתקעו אם המילה "פאנבוי.." וזהו ,בימקום לשתוק לחקות עד שהקונסולה תצא הם מתלוננים בלי קשר ,"לא מוצא חן בעיניהם שהקונסולה עולה 500דולר וואוו, הם רוצים ב200 דולר :s07: "

אוליי גם אתם רוצים שימכרו פרארי בשוק ב20 אלף ? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת,כשחושבים על זה,המחיר כן משחק תפקיד חשוב בעניין.

קיבלנו הוכחה לכך בתחרות שבין הPSP לDS...

הPSP הוא יקר,הוא בא במחיר לא אטרקטיבי,ולכן הוא גם לא מצליח בשיט...

הDS נמכר במחיר מעולה,והוא מצליח פי 20 ביפן.

כרגע נראה שאין כל סיבה למה שהתחרות בין PS3 לWII לא תהיה זהה לזו שבין הDS לPSP.

בכל מדינות מלוכסני העיניים הWII תאכל את הPS3 בגלל המחיר והמקוריות

ובמדינות המערב הXBOX360 יאכל את הPS3 בגלל המחיר האטרקטיבי והזמינות הגבוהה בהרבה של הXBOX360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שחצי יפן אם לא יותר לא קונה את הPS3 ועוד חצי ארה"ב , כי בחול אנשים יודעים להעריך דברים ,והגיימרים שם רציניים ולא מתלוננים כמו ה"גיימרים" בישראל

נתקעו אם המילה "פאנבוי.." וזהו ,בימקום לשתוק לחקות עד שהקונסולה תצא הם מתלוננים בלי קשר ,"לא מוצא חן בעיניהם שהקונסולה עולה 500דולר וואוו, הם רוצים ב200 דולר :s07: "

אוליי גם אתם רוצים שימכרו פרארי בשוק ב20 אלף ? :kopfpatsch:

בסקר האחרון שהיה דווקה הWII זכה ל70% מהשוק היפני וחוץ מיזה היפנים מאוד אוהבים דברים קטנים והדבר הדומה בשוק היפני כרגע

(הXBOX360 ) ניכשל קשות שם

חוץ מיזה הDS מנצח תPSP גם בארצות הברית

ועוד פעם אמרתי 300 דולאר בחול לא 200 אז תפסיק להוריד מיספרים

ואני מעדיף ליקנות סוברו +הרבה כבישים מהירים בזול

מאשר ליקנות פרארי +קצת כבישים מהירים מאוד ביוקר

או במילים אחרות לדעתי אם היו מוצאים מכשיר חזק אבל לא כמו הנוכחי ושקל לפתח לו ובמחיר זול

הם היו מנצחים ביגלל המותג

אבל זה לא המיקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת,כשחושבים על זה,המחיר כן משחק תפקיד חשוב בעניין.

קיבלנו הוכחה לכך בתחרות שבין הPSP לDS...

הPSP הוא יקר,הוא בא במחיר לא אטרקטיבי,ולכן הוא גם לא מצליח בשיט...

הDS נמכר במחיר מעולה,והוא מצליח פי 20 ביפן.

כרגע נראה שאין כל סיבה למה שהתחרות בין PS3 לWII לא תהיה זהה לזו שבין הDS לPSP.

בכל מדינות מלוכסני העיניים הWII תאכל את הPS3 בגלל המחיר והמקוריות

ובמדינות המערב הXBOX360 יאכל את הPS3 בגלל המחיר האטרקטיבי והזמינות הגבוהה בהרבה של הXBOX360.

PSP זה גם ככה חרא של דבר , דבר שני . מה לא מקורי בPS3 ? ומה מקורי בווי ?השלט ? לידיעתך יש להם כימעט ואותו שלט רק של סוני יותר מתקדם .

והXBOX360 עולה כימעט ואותו דבר כמו PS3 .

ועוד דבר, אתה לא יכול לדעת מה יאכל את מה .

אותו דבר כמו שאמרו יאכל את ps2 , אבל יצא ההפך למרות שלאקסבוקס חומרה יותר מתקדמת \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PSP זה גם ככה חרא של דבר , דבר שני . מה לא מקורי בPS3 ? ומה מקורי בווי ?השלט ? לידיעתך יש להם כימעט ואותו שלט רק של סוני יותר מתקדם .

אותו דבר כמו שאמרו יאכל את ps2 , אבל יצא ההפך למרות שלאקסבוקס חומרה יותר מתקדמת \:

הסיפור היה אחר לגמרי

הXBOX יצא הרבה אחרי הPS2,ככה שהוא לא היווה לPS2 שום תחרות שכן הפלייסטיישן2 היה כבר מבוסס בשוק...

מה גם שהמחיר של הPS2 היה יותר אטרקטיבי והיו לו משחקים שווים...

היום המצב בדיוק הפוך...לאקס בוקס 360 יש יותר משחקים אטרקטיביים,מחיר אטרקטיבי בהרבה,והוא כבר מבוסס בשוק.

ככה שבהתייחס לעבר-מי שיצליח וינצח בתחרות זה הבוקס ולא הפלייסטיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפני קודם כל ואם אותך לא מענין השלט החדש -שסוני דרך אגב חיכו חלק מימנו זה לא אומר שזה לא מענין את הקהל הרחב של הגימרים

תיראה אם סוני היו מוצאים תPS3 ב300 דולאר ומישחקים בין 50ל60 דולאר היתי אומר שהPS3 ינצח גם אם הוא היה הרבה פחות חזק גרפית

מהPS3 הנוכחי -אבל הם לא עשו את זה והלכו על מכשיר יקר שקשה ליצור וקשה ליצור לו מישחקים

וגם יש לו ת360 כמיתחרה ישיר שעולה הרבה פחות

סוני לקחו הימור גדול והם מהמרים גם על הבלו רי ככה שאם הבלו רי לא יצליח זה תיהיה נפילה מאוד גדולה לPS3 לערכתי

וניראה עוד כמה שנים מי תנצח אני מהמר על

כי גם למי שיש כסף ליקנות קונסולה ב600 דולאר אני מעריך שיש לו כסף נוסף ליקנות תWII בפחות מ250 בנוסף

ככה שקהל הבעלים של הWII יהיה גדול משמעותית לערכתי מיקהל הPS3

סיני יפני מה זה משנה!?(סתם חפיף) זה לא שאני נגד זה פשוט לא נראה לי טוב (עדיף שלת רגיל כמו של הPS2 והXBOX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נורמלי ?

השלט של הWII נותן זיהוי תנועה אמיתי לאומת הזיהוי המוגבל של הPS3

וחוץ מיזה לנונצקו יש גם דבר דמוי אקדח אור בנוסף וגם רטט שאין לPS3

והPS3 מאוד לא מקורי פשוט שיפרו מאוד תגרפיקה וזהו

אני בניגוד לכמה אנשים פה מיסתקל על כל המיתחרות ולא רק על החברה שאני אוהב

ואם היתי רוצה מכשיר בסיגנון הPS3 היתי קונה 360 -הרבה יותר מישתלם מPS3

ואני לא אוהב את

יש אנשים שלא יודעים להפסיד בכבוד

ואתה אומר שהPSP זה חראה ? אבל הPS3 הולך באותו כיוון של הPSP כמו שהWII הולך באותו כיוון של הנינטנדו DS

רק תיסתקל במיפרטים מישחקים וכו ותיראה לבד

עריכה -יש אפרש של 200 דולאר בחול בין ה360 לPS3

ככה שזה ביכלל לא אותו דבר

הגירסה היקרה של ה360 עולה 400 דולאר ושל הPS3 600

ותוריד 100 דולאר בגירסאות הפשוטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נורמלי ?

השלט של הWII נותן זיהוי תנועה אמיתי לאומת הזיהוי המוגבל של הPS3

וחוץ מיזה לנונצקו יש גם דבר דמוי אקדח אור בנוסף וגם רטט שאין לPS3

והPS3 מאוד לא מקורי פשוט שיפרו מאוד תגרפיקה וזהו

אני בניגוד לכמה אנשים פה מיסתקל על כל המיתחרות ולא רק על החברה שאני אוהב

ואם היתי רוצה מכשיר בסיגנון הPS3 היתי קונה 360 -הרבה יותר מישתלם מPS3

ואני לא אוהב את

יש אנשים שלא יודעים להפסיד בכבוד

ואתה אומר שהPSP זה חראה ? אבל הPS3 הולך באותו כיוון של הPSP כמו שהWII הולך באותו כיוון של הנינטנדו DS

רק תיסתקל במיפרטים מישחקים וכו ותיראה לבד

עריכה -יש אפרש של 200 דולאר בחול בין ה360 לPS3

ככה שזה ביכלל לא אותו דבר

הגירסה היקרה של ה360 עולה 400 דולאר ושל הPS3 600

ותוריד 100 דולאר בגירסאות הפשוטות

נכון ביגלל שהPS3 זה דבר חדש שעוד לא יצא לשוק וגם יותר יקר ,בחומרה ובשאר הדברים מין הסתם הוא יעלה יותר מ360

זה כמו שאני יגיד לך : צורב בלו ריי יעלה יותר מצורב דיוידי אז עדיף לקנות צורב דיוידי ,עכשיו תחשוב לבד, נכון אתה תגיד בלו ריי וצורב דיוידי זה דברים שונים .אבל שניהם צורבים :P, אותו דבר שPS3 ו360 זה דברים דומים(קונסולות) ושניהם נועדו למשחקים אבל הPS3 יותר מתקדם אז זאת הסיבה שהוא יעלה יותר מה360 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הטכנולוגיה בשלט של הWII הרבה יותר מתקדמת מזו של הPS3.

2) הX360 עולה 200$ פחות מהPS3, הפרש של 1000 ש"ח.

3) 'אותו דבר כמו שאמרו יאכל את ps2 , אבל יצא ההפך למרות שלאקסבוקס חומרה יותר מתקדמת \:' אתה מבין שאתה מחזק כאן את הX360, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ביגלל שהPS3 זה דבר חדש שעוד לא יצא לשוק וגם יותר יקר ,בחומרה ובשאר הדברים מין הסתם הוא יעלה יותר מ360

זה כמו שאני יגיד לך : צורב בלו ריי יעלה יותר מצורב דיוידי אז עדיף לקנות צורב דיוידי ,עכשיו תחשוב לבד, נכון אתה תגיד בלו ריי וצורב דיוידי זה דברים שונים .אבל שניהם צורבים :P, אותו דבר שPS3 ו360 זה דברים דומים(קונסולות) ושניהם נועדו למשחקים אבל הPS3 יותר מתקדם אז זאת הסיבה שהוא יעלה יותר מה360 .

מי אמר לך שה PS3 יותר מיתקדם ? רק ביגלל המעבד האתה חושב שהוא יותר מיתקדם

שתבין המעבד של ה360 והPS3 לא גורמים לצוור בקבוק מה שכן גורם זה הכרטיס מסך ו+- הם באותו כח

חוץ מיזה יש יחס עלות תועלת ואני היתי קונה צורב היום ובלו רי במיקרה שהוא יצליח שהמחירים יהיו שפוים

דרך אגב תיראה רשימה חלקית של מישחקים לWII ויש עוד כמה חודשים עד שהוא יצא-

partialwiilistgames1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...