סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

GodOfGames

Recommended Posts

נושא: סוני: אין צורך במחשב. אפשר להשתמש בפלייסטיישן

סוני גם אמרו שה PS2 יהיה מרכז בידור ביתי ומיקרוסופט אמרה את אותם דברים בקשר לXBOX ול 360

אבל בפועל רוב קוני הקונסולות קונים אותם לשחק מישחקים ורובם אפילו לא מחברים תקונסולות לרשת

ככה שההכרזות של מטומטמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אין משהו שיעשה את העבודה של המחשב כמו המחשב עצמו!!! ;D
אין משהו שיעשה את העבודה של הקונסולה כמו הקונסולה עצמה!!! ;D
והעבודה של הקונסולה זה בטח לא לגלוש באינטרנט ולהתכתב במסנג'ר עם חברים ::)

:xyxthumbs:

חח חתיכת ציטוטים הבאנו פה ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט שטויות שהם צריכים להגיד כדי להצדיק את המחיר המטורף שהם הולכים לתקוע על הקונסולה.

הPS3 במקרה הטוב יהיה רק כישלון מהדהד. אם לסוני היו ביצים הם היו מותרים על הדור הזה של הקונסולה וקופצים לדור הבא. מיקרוסופט הכתה אותם שוק על ירך. וזה עוד בלי ויסטה. שויסטה יצא אז יהיה אפשר לשחק ONLINE בין משחקי מחשב למשחקי XBOX.

ובקשר למי שאמר שמשתמשי PC מקנים.

אין שום קשר בין גרפיקה לההנאה ממשחק. טוב יש קצת קשר. נכון שגרפיקה יפה זה נחמד. אבל הסיבה היחידה שNINTENDO עדיין במשחק, היא שהמשחקים שלה הכי מהנים.

סוני מנסה ללמד את המתכנתים לעבוד עם המעבד החדש. בינתיים מוכרת ערכת מפתחים בפחות מ1000$. לWII יהיה כל כך הרבה יותר משחקים, ורובם יהיהו יותר מהנים. בינתיים מי שיקנהPS3 יתקע עם מעט משחקים, שרב זמן הפיתוח יהיה בגרפיקה (ולשנייה אני לא אומר שהגרפיקה לא תהיה יפה), והרבה פחות ב"משחקיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט שטויות שהם צריכים להגיד כדי להצדיק את המחיר המטורף שהם הולכים לתקוע על הקונסולה.

הPS3 במקרה הטוב יהיה רק כישלון מהדהד. אם לסוני היו ביצים הם היו מותרים על הדור הזה של הקונסולה וקופצים לדור הבא. מיקרוסופט הכתה אותם שוק על ירך. וזה עוד בלי ויסטה. שויסטה יצא אז יהיה אפשר לשחק ONLINE בין משחקי מחשב למשחקי XBOX.

ובקשר למי שאמר שמשתמשי PC מקנים.

אין שום קשר בין גרפיקה לההנאה ממשחק. טוב יש קצת קשר. נכון שגרפיקה יפה זה נחמד. אבל הסיבה היחידה שNINTENDO עדיין במשחק, היא שהמשחקים שלה הכי מהנים.

סוני מנסה ללמד את המתכנתים לעבוד עם המעבד החדש. בינתיים מוכרת ערכת מפתחים בפחות מ1000$. לWII יהיה כל כך הרבה יותר משחקים, ורובם יהיהו יותר מהנים. בינתיים מי שיקנהPS3 יתקע עם מעט משחקים, שרב זמן הפיתוח יהיה בגרפיקה (ולשנייה אני לא אומר שהגרפיקה לא תהיה יפה), והרבה פחות ב"משחקיות".

לא נכון ,ביגלל השלט שלה,אם לא היה לה את השלט הזה תאמין לי אפחד לא היה מסתכל עליה

איזה שטויות !,זה שלסוני3 תהיה גראפיקה מדהימה זה לא אומר שלא ישקיעו במשחקיות ,לא יודע מאיפה בא לך השטות הזאת \: וגם אתה לא יכול לדעת איזה משחקיות תהיה כי אפחד בנתיים לא שיחק בקונסולה,חחח בקשר למעט משחקים ,לידיעתך כבר הודיעו על יותר מ100 משחקים חדשים ..דוגמא:MGS4 יש לו עלילה מדהימה וגם גראפיקה מעולה ויש עוד מלא משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון ,ביגלל השלט שלה,אם לא היה לה את השלט הזה תאמין לי אפחד לא היה מסתכל עליה

איזה שטויות !,זה שלסוני3 תהיה גראפיקה מדהימה זה לא אומר שלא ישקיעו במשחקיות ,לא יודע מאיפה בא לך השטות הזאת \: וגם אתה לא יכול לדעת איזה משחקיות תהיה כי אפחד בנתיים לא שיחק בקונסולה,חחח בקשר למעט משחקים ,לידיעתך כבר הודיעו על יותר מ100 משחקים חדשים ..דוגמא:MGS4 יש לו עלילה מדהימה וגם גראפיקה מעולה ויש עוד מלא משחקים

נראה לי שהוא התכוון בכללי גם על הדור של הGC

רק התלוננות המפתחים מבשרת על פתיחה עם משחקים "פושרים" לPS3, המשחקיות תמוחזר כמו תמיד מהקונסולה הקודמת אלא שהפעם גם יהיה להם משחק אחד שיתמוך בג'יירוסקופ של שאמור להיות המצאת המאה שלא נועדה בכלל להתחרות בנינטנדו.. מדהים איך שבמקריות בחרת את MGS4.. זה לא שאני מזלזל בסדרה הזאת,אני מת על מטאל גיר,אבל זה היה די ברור שכל חובב PS יזכיר את MGS בתור "דוגמה טובה אבל לא מיוחדת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MGS4 הוצג בינתים רק בסירטונים והרבה מהמישחקים הטובים של הPS3 אמורים לצאת בסוף 2007 או תחילת 2008

עד כמה שאני זוכר

חביבי זלדה החדש זה מישחק השקה ומאריו חדש לא הרבה אחרי וגם מטרויד חדש ועוד הרבה מישחקים

בדור הזה גם מאוד תומכת בחברות צד שלישי וביחד אם חומרה זולה וקלה לפיתוח אני מעריך שיהיה לה הרבה מאוד מישחקי AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם המשחק הזה של המוח, BRAIN AGE GAME או משהו?

הDSLITE מכניסה הרבה יותר מהPSP שבינתיים כבר הפסיקו לשווק לו סרטים.

ברור שיהיו משחקים טובים לPS3. אבל יהיו הרבה יותר לWII.

חוצמזה במחיר של הPS3 אפשר לקנות מחשב/XBOX360 וגם . ללא ספק שילוב יותר מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם המשחק הזה של המוח, BRAIN AGE GAME או משהו?

הDSLITE מכניסה הרבה יותר מהPSP שבינתיים כבר הפסיקו לשווק לו סרטים.

ברור שיהיו משחקים טובים לPS3. אבל יהיו הרבה יותר לWII.

חוצמזה במחיר של הPS3 אפשר לקנות מחשב/XBOX360 וגם WII. ללא ספק שילוב יותר מוצלח.

לPS3 יהיה את VF ואת MGS ועוד כמה מישחקים טובים

אבל היתרון שלהם בRPG יפני ניגמר כי סקוור איניקס מפתחות למולטיפלטפורם בדור הזה

והם איבדו בילעדיות על

זה ססקווור איניקס מוציא את דרגון קווסט לWII מאוד פוגע בהם

וביכלל המחירים והקושי היחסי בפיתוח דופקים אותם

לפי דעתי אם היו מוצאים מכשיר פחות חזק אבל קל לפיתוח וזול הם היו מנצחים ביגלל השם PS3

אבל בדרך שהם הולכים זה מריח כמו ניאו גיאו -מכשיר טוב אבל לעשירים וגימרים מאוד מאוד כבדים בילבד

וזה שוק מאוד מצומצם

לפי הערכה שלי תיהיה להם השקה טובה אבל מהר מאוד הם יפלו כמו שקורה אם הPSP שהנינטנדו DSמזין לו תצורה

למרות השקה מוצלחת לPSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להוריד משחקים דרך eMule או Bitorrent? ;)

עוד משהו שחשבתי עליו כרגע, בסופו של דבר הרי אנחנו זורקים את ה-PS3 לפח עקב התיישנות - מחשב משדרגים.

הם (סוני בטח ימציאו כזה פאץ' שאתה מוריד כרטיס מסך משודרג או מעבד... כמובן בתשלום, חחחחחחח....

והם טיפשים, לעיין באינטרנט צריך מקלדת ומערכת הפעלה, מה שיהפוף את PS3 למחשב במארז של קונסולה, כמה שהם טיפשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם (סוני בטח ימציאו כזה פאץ' שאתה מוריד כרטיס מסך משודרג או מעבד... כמובן בתשלום, חחחחחחח....

והם טיפשים, לעיין באינטרנט צריך מקלדת ומערכת הפעלה, מה שיהפוף את PS3 למחשב במארז של קונסולה, כמה שהם טיפשים

בPS3 יש מיקלדת ועכבר וגם , העכבר והמיקלדת גם קיימים בPS2 \: .

למשהו יותר טוב ;)

כמה שהם חכמים*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שבני אדם בני חמישים שרוצים רק לגלוש נגיד לאתרי חדשות ולפעמים סוליטר, ויכולים לקנות מחשב ב1500שח יהיו צריכים לקנות מערכת בידור משוכללת מבית העולמית!!! ב5000שח!!

נכון כמה שהם חכמים...

והם רוצים לעשות עליך קופה...

עריכה: והעכבר והמקלדת זה לא משהו שבה כלול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...