פואד!: ת ס ת ו ם א ת ה פ ה ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פואד!: ת ס ת ו ם א ת ה פ ה !

udicol

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שמילים אומרות הכל:

"הזעם האמריקני עשה את שלו: בלשכת ראש הממשלה הוחלט להמעיט בהתבטאויות בנושא עיראק; הוקפאה תוכנית של צה"ל לפעולה נרחבת ברצועת עזה; בינתיים לא צפויה פעולה צבאית בלבנון, למרות העבודות קראת תחילת השאיבה מהווזאני (חדשות) "

לקוח מחדשות Ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל לא.

minimizer, התמונה כן מזויפת.

הנה למה:

fake.jpg

אני צריך להסביר לך או שאתה מבין לבד?

זה לא הפוך!!! זה זיוף!

ידעתי שהייתי צריך להסביר את ההוכחה...

שים לב לכתם השחור שהחץ מצביע עליו... סתכל עליו בספר שהילדה מחזיקה ואז תהפוך את הספר בראש ותראה שהכתם לא צריך להיות בצד שמאל אלה בצד ימין.!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל לא.

minimizer, התמונה כן מזויפת.

הנה למה:

fake.jpg

אני צריך להסביר לך או שאתה מבין לבד?

זה לא הפוך!!! זה זיוף!

ידעתי שהייתי צריך להסביר את ההוכחה...

שים לב לכתם השחור שהחץ מצביע עליו... סתכל עליו בספר שהילדה מחזיקה ואז תהפוך את הספר בראש ותראה שהכתם לא צריך להיות בצד שמאל אלה בצד ימין.!!

שים לב לדפים - אצל בוש הם יותר פתוחים... חוץ מזה - אולי הכתם הוא חלק מהכריכה?

בוש מקריא הרבה לילדים - בשעת הפיגוע בתאומים הוא עשה את זה בפלורידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yotamoo, אתה לא הבנת את הכוונה שלי... אני לא אומר שבוש לא מקריא לילדים ספרים אלה אני אומר:

שהתמונה שבו נראה בוש מחזיק ספר הפוך כמו איזה טמבל היא מזוייפת!

ואם לא הבנת הכתם השחור הוא כן חלק מכריכה. החץ מצביע עליו רק כדיי להסביר שאם הספר היה הפוך אז הכתם לא היה צריך להיות בצד שמאל כמו שמראים בספר שמחזיק בוש.

קיצר, מי שזייף את התמונה עשה טעות וויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yotamoo, אתה לא הבנת את הכוונה שלי... אני לא אומר שבוש לא מקריא לילדים ספרים אלה אני אומר:

שהתמונה שבו נראה בוש מחזיק ספר הפוך כמו איזה טמבל היא מזוייפת!

ואם לא הבנת הכתם השחור הוא כן חלק מכריכה. החץ מצביע עליו רק כדיי להסביר שאם הספר היה הפוך אז הכתם לא היה צריך להיות בצד שמאל כמו שמראים בספר שמחזיק בוש.

קיצר, מי שזייף את התמונה עשה טעות וויזואלית.

אמנם באמת שמתי לב לשגיאה המטומטמת הזו רק עכשיו (כיוון שלא כל כך עיניין אותי כמה טיפש בוש) אבל אני סמוך ובטוח שהוא מנהל את העולם בצורה יחסית נורמלית ותקנית. עם כל הביקרות נגד אמריקה הגדולה הכובשת (לכאורה) וכל פטפוטי הסרק המיותרים.... אני מעדיף אותם על כל החומיינים, מוחמאדים, סאדמים, נאסרללות בקיצור כל החולירות שהורגים ללא אבחנה את אזרחיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...