פואד!: ת ס ת ו ם א ת ה פ ה ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פואד!: ת ס ת ו ם א ת ה פ ה !

udicol

Recommended Posts

שר הביטחון שלנו לא מרפה! הוא כל הזמן מדבר ומדבר ומדבר.

זכור לנו הביקור הידוע של ראש הממשלה ושר הביטחון שלנו פואד בן אליעזר. הוא הירבה להתרבב מול התקשורת על דעותיו וסיפר מה שמע בחדרי חדרים.הוא קיבל על זה והתנצל. טוב השבוע, אחרי כינוס המפלגה התרברב על בקשתה של דליה איציק למנות שרים בעוד היא רוצה לצאת ממשללת האחדות הלאומית - וגם על זה התנצל.

עכשיו - היום ושבוע האחרון לא מפסיק ל-"העריך" לנו מתי תהיה התקפה האמריקאית על עיראק.

מסקנה: הוא לא מפסיק לפטפט !

והוא עוד רוצה להיות ראש המפלגה (מה שהוא עכשיו) ואח"כ ראש המשללה.

הת'רד הזה יצא לאור בקשת האמריקאים לסתום את הפה לבכירים במערכת הביטחון הישראלית ואני מניח שהתכוונו אל פואד .

עריכה:תיקון טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא!

נמאס לי לשמוע את ההתרסות של הנשיא בוש על טימטום מצד חברינו לממשלה.

ואיך בדיוק כותרת בוטה תשנה משהו?

אפשר להביע דעה גם בלי להיות כול כך בוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. גם לי נמאס לראות את שרון מתקפל מול האמריקאים. בהודעה המקורית שלי רשמתי "כלב של". אחרי קצת מחשבה לחצתי על הBACKSPACE והחלפתי את זה ב"בובה של". BOTTOM LINE, האנשים האלה כן תרמו לישראל בחייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!

נמאס לי לשמוע את ההתרסות של הנשיא בוש על טימטום מצד חברינו לממשלה.

ואיך בדיוק כותרת בוטה תשנה משהו?

אפשר להביע דעה גם בלי להיות כול כך בוטה.

חכם גדול !

משה מהקיוסק השכונתי יכול לבלבל למי שהוא רוצה את השכל. מי יפגע ? החברה בשכונה. כשפואד, הלא הוא שר הביטחון של מדינת מתרבב ומספר מתי האמריקאים הולכים לעשות ומה, אני שואל את עצמי שאלה - האם הוא ראוי להיות שר הביטחון של מדינת ישראל?

זה לא פעם ראשונה, וזה לא פעם שנייה.

אני בטוח שבמשחק המסוכן הזה, באיזור המבולבל הזה שנקרא מזרח התיכון, צריך כנראה לסתום ולהבין מה קורא.

וזה ממש לא מה שהוא עושה.

עדיף לחיות ולהיות בובה של או שפוט של או איך שתקרא לזה. אבל פליטות פה יכולות להזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פואד הוא תואם בוש העיראקי, הוא מדבר שטויות כל הזמן וחושב שמעריכים אותו על זה :lol:

זו לא פעם ראשונה שהוא מפרסם מידע צבאי חסוי כדי לעשות רושם על חברי העבודה והעיתונות.

לפני מספר חודשים שמופז היה עוד רמטכ"ל גם כן לפואד היתה פליטת פה בישיבת מרכז העבודה, כתוצאה מפליטת פה זו התגלתה תוכנית תקיפה של צה"ל , וכמובן שצה"ל נאלץ לבטל אותה.

הבחור פשוט לא יודע את המשמעות של "סיווג בטחוני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו זוכר את הסיפור עם החיילים החטופים?

בראיון ל 'שש עם אשרת קוטלר', כשפואד אמר שהמידע על מותם נמסר ממקור אמין, והוא נשאל מה זה מקור אמין וענה 'מישהו שראה'...

כמובן שאחרי זה הוא התנצל ואמר שהוא דיבר באופן כללי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו זוכר את הסיפור עם החיילים החטופים?

בראיון ל 'שש עם אשרת קוטלר', כשפואד אמר שהמידע על מותם נמסר ממקור אמין, והוא נשאל מה זה מקור אמין וענה 'מישהו שראה'...

כמובן שאחרי זה הוא התנצל ואמר שהוא דיבר באופן כללי...

לא כדרך אגב! ב-7 באוקטובר 2002 תערך עצרת שנתיים לחטיפה

אותו איש שראה - כנראה שילם על כך בחיו. ראש אמ"ן שהתראיין בתקשורת מסר כי ישנם הוכחות ודאיות למותם של החיילים, וכי מישהוא שילם על כך בחיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...