מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ?

moshe55501

Recommended Posts

לא עברתי על כל התגובות אבל אם אמרו את זה כבר אז לא משנה..

הרופאת עור שלי המליצה לי את הדבר הטוב ביותר לעשות(כי עוד כמה רופאים אמרו לי לעשות את זה)

לשטוף את הפנים פעם בבוקר ופעם בערב עם סבון כל יום...

אחרי שבוע כבר ראיתי תוצאות דיי מדהימות!!!!

שווה לנסות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחזק את מה שנאמר בנוגע לתזונה ולחלב- עזר לי. התחלתי לשים לב לזה באפריל ועכשיו כבר היה שיפור, די ניכר, בפנים. השתמשתי גם בכדורים באפריל אבל הפסקתי בגלל הקיץ, ועד תחילת יוני השתמשתי בזינדקלין שאני מאמין שגם עזרה. כרגע אני בלי כלום, אבל אני אקפוץ לרופא ואקח משחה אחרת- אנטי אקנה- שבוע הבא.

אגב- תקפידו להתגלח(עדיף עם מכונה, כדי לא לפצוע). השערות על הפנים גם מפרישות שומן וזה יוצר גרוי נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר כל יום, יכלתי לקום עם איזה 20 פעצים חדשים כל בוקר!!

וגם היום אני מקבל אותם אבל הרבה פחות ואז אמא שלי לקחה אותי לרופא עור והוא אמר שנתחיל עם משפחה שכמובן עזרה לשבוע ואז הכל הלך ! ווכה ניסתי אם לא יותר מ10-20 סבונים והייתי שם קרם לרגליים אם כאלה גרגירים שזה גם עבד לכמה שבוע- שבועים ואז הם חזרו...

וניסיתי גם אלכוהול 80%, ניסתי גם מגבונים קטנים כאלה ושום דבר פשוט לא עזר!!

ואז בארה"ב אמא שלי לקחה אותי לרופאה וגם שם אמרו בו נתחיל ממשחה ואז היא שוב עבדה לשבוע וזהו...

חזרתי עוד פעם ואז היא הביאה לי תרופה חזקה יותר וכל פעם שהייתי שם אותה ואז הולך לבית ספר, הייתי מתעטש והופה נחתכה לי השפה ולא הבנתי למה!!

ואז הבנתי שזה בגלל המשחה, היא הייתה כל כך חזקה אבל לא הרגשתי את זה על האור...

ואז הפסקתי להשתמש בה בגלל שהיא הייתה כל כך חזקה!!

ואז היא נתנה לי כדורים ואותם הייתי לוחק 3 פעמיים ביום ובעיקרון לא עשה משהו מיוחד ואז לקחתי 2 ו3 פעמיים ביום ואז עוד קצת השתפר ותוך 3 שבועות סיימתי בקבוק שלם של 90 כדורים ועדין לא עזר ואז היא הביא לי כדורים טיפה יותר חזקים וגם בהתחלה עזר ואז לא כל כך ואז שוב לקחתי 2 ו3 פעמיים כל יום, ואז חזרתי לארץ ולפני שחזרתי אמא שלי הזמינה לי עוד כדורםי כאלה (שתי הסוגים ואני עדין לוקח אותם) אבל בכמות של

3 משתיהם, ו3 פעמיים ביום

בנתיים זה נרגע קצת אבל יש...

:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mcmerc לא יצא לך אפילו פצע אחד מאז סיום הטיפול??

אם זה ככה זה בטח הרגשה מוזרה אני רגיל שתמיד יש לי.. מינוציקלין ד"א זה אנטיביוטיקה וזה לא שם סוף לאקנה היה לי ניסיון עם זה ל7 חודשים

אם אתה רוצה דרך מהירה אז תקנה במרשם רופא adaferrin ואל תקשיב לרופא שיגיד לך לשים בהדרגה כי אז אתה תראה shit תשים כל לילה ותוך 3 שבועות אתה תהיה די נקי אבל אדום יש לציין

בכל מקרה אף משחה או סבון לא תסיים את הבעיה..

כן, אפילו לא אחד!!!

וכן, בהתחלה זה היה מוזר לי בלי פצעים, וגם כאשר אתה גומר את הטיפול אתה מרגיש הרבה יותר טוב, ככה שזה בכלל מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמור על תזונה

לא לאכול מתוקים

להמנע ממרגינה\חמאה וכול הזין הזה סוכרים כנ'''ל

להמנע משומן רווי

לאכול רק שומן איכותי כמו שמן זית אגוזי מלך וכ'ו

אבל גם בכמות קטנה

לשטוף ויידים לפני כול ארוחה ואחריה ולפני השינה

אממ פעם ביום לעשות בקרת נזקים ולהוציא את כול השחורים ולשטוף פנים היטב

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר כל יום, יכלתי לקום עם איזה 20 פעצים חדשים כל בוקר!!

וגם היום אני מקבל אותם אבל הרבה פחות ואז אמא שלי לקחה אותי לרופא עור והוא אמר שנתחיל עם משפחה שכמובן עזרה לשבוע ואז הכל הלך ! ווכה ניסתי אם לא יותר מ10-20 סבונים והייתי שם קרם לרגליים אם כאלה גרגירים שזה גם עבד לכמה שבוע- שבועים ואז הם חזרו...

וניסיתי גם אלכוהול 80%, ניסתי גם מגבונים קטנים כאלה ושום דבר פשוט לא עזר!!

ואז בארה"ב אמא שלי לקחה אותי לרופאה וגם שם אמרו בו נתחיל ממשחה ואז היא שוב עבדה לשבוע וזהו...

חזרתי עוד פעם ואז היא הביאה לי תרופה חזקה יותר וכל פעם שהייתי שם אותה ואז הולך לבית ספר, הייתי מתעטש והופה נחתכה לי השפה ולא הבנתי למה!!

ואז הבנתי שזה בגלל המשחה, היא הייתה כל כך חזקה אבל לא הרגשתי את זה על האור...

ואז הפסקתי להשתמש בה בגלל שהיא הייתה כל כך חזקה!!

ואז היא נתנה לי כדורים ואותם הייתי לוחק 3 פעמיים ביום ובעיקרון לא עשה משהו מיוחד ואז לקחתי 2 ו3 פעמיים ביום ואז עוד קצת השתפר ותוך 3 שבועות סיימתי בקבוק שלם של 90 כדורים ועדין לא עזר ואז היא הביא לי כדורים טיפה יותר חזקים וגם בהתחלה עזר ואז לא כל כך ואז שוב לקחתי 2 ו3 פעמיים כל יום, ואז חזרתי לארץ ולפני שחזרתי אמא שלי הזמינה לי עוד כדורםי כאלה (שתי הסוגים ואני עדין לוקח אותם) אבל בכמות של

3 משתיהם, ו3 פעמיים ביום

בנתיים זה נרגע קצת אבל יש...

:\

מה שלום הכבד שלך? הוא בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמשתמש בראוקוטן - אני לא צריך בטח ליידע אותכם שזה כדור שמייבש לא רק את הפנים אלא את כל הגוף, ואני ממליץ לכם לשתות לפחות 7-8 ליטר מים ביום, אחרת יהיה לכם נזק רציני. הכדור הזה לפי מה שהבנתי מייבש את האמ-אימא של הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמשתמש בראוקוטן - אני לא צריך בטח ליידע אותכם שזה כדור שמייבש לא רק את הפנים אלא את כל הגוף, ואני ממליץ לכם לשתות לפחות 7-8 ליטר מים ביום, אחרת יהיה לכם נזק רציני. הכדור הזה לפי מה שהבנתי מייבש את האמ-אימא של הגוף.

אבל כמה שאתה חושב שהוא אולי מסוכן, הוא עדיף מאשר לבלוע אנטיביוטיקה.

ראוקוטן עשוי מוויטמין A מרוכז, ובגלל זה אתה מתחיל להתיבש, אבל גם מצד שני הגוף לא צריך כל כך הרבה וויטמין A אז הכבד פשוט אוגר את כל העודפים, ולכן צריך לדאוג שהוא לא יהרס (בדיקות דם).

התיבשות היא רק תופעת לווי רגילה, אבל לי גם היה כאב שרירים, כאב פרקים, לחבר שלי היה פריחה מוזרה ויש עוד מלא תופעות לא ידועות... אבל כאשר אתה מפסיק הכל חוזר לקדמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם לקחת אנטיביוטיקה זה לא הדבר הכי בריא שיש.

גם אני השתמשתי ברואקוטן והפצעים לא עברו לגמרי אבל המצב השתפר בצורה דרסטית. מאז אני עם משחות ופעם או פעמיים לקחתי גם אנטיביוטיקה.

ובקשר לצלקות: גם לי היו אחרי הטיפול סימנים שנשארו. כמו שאמרו פה המשחות לטיפול באקנה עוזרות, הרופא עור שלי אמר לי שגם הגילוח עוזר (הסכין מורידה קצת תאים מתים מה שמזרז יצירה של תאים חדשים), אבל תדע שזה פשוט לוקח זמן. אני כבר משהו כמו שנתיים שלוש אחרי וזה עדיין ממשיך לעבור (כבר כמעט אין כלום). חשוב להחשף בהתחלה כמה שפחות לשמש וכמובן לא לגרד פצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסכין גילוח שמשפרת זה נכון בריבוע

היה לי חורים די רציניים ואני מתגלח לעיתים קרובות כל האדום וכל העומק נעלם..

אבל הצלקות הרציניות על הלחי איפה שלא מתגלחים.. יש לי שאלה בקשר לרואקוטן בזמן השימוש בו נוצר יובש העור מחוספס טיפה באיזור שיש צלקות?

כי לפני הטיפול הצלקות היו פחות בולטות ושאני מתקרב במראה אני רואה מעין קשקשים לבנים כאלה כמו של דג אחד על השני שזה יובש נראה.. אני לא יודע אם זה העור ככה או שזה תופעה של הרואקוטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לפני הטיפול הצלקות היו פחות בולטות ושאני מתקרב במראה אני רואה מעין קשקשים לבנים כאלה כמו של דג אחד על השני שזה יובש נראה.. אני לא יודע אם זה העור ככה או שזה תופעה של הרואקוטן

זה הרואקוטן, אתה בסדר גמור, יש לזה מאות תופעות לווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרואקוטן מיבש את עור הפנים והריריות באופן די חריף, לכן הגיוני שגם באיזור הלחיים יהיה קיים היובש.

הרואקטן דווקא משפר את מצב הצלקות (לאחר שהעור יפסיק להיות יבש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון אתמול,ומשום מה קיבלתי את ההרגשה שיש פה מישהו בעל אקנה שלא מצליח להפטר מהחצ'קונים שלו,עכשיו כשאני קורא את התרד' שוב פעם אני לא מצליח למצוא אף הודעה כזאת.

אז כולם פה יודעים איך להתמודד עם האקנה שלהם? או איך מתמודדים עם אקנה בכלליות?

(פשוט אני לא יודע אם אני צריך להשקיע בהודעה הזאת)

ולפותח התרד'-בעיקרון שחורים מוציאים בלחיצה על האזור מסביב להם(לסחוט את העור),כאשר העור שלך מחומם והנקבוביות פתוחות,לאחר מכן אתה צריך למרוח משהו לכיווץ הנקבוביות,מאוד לא מומלץ לעשות את זה לבד ולתת לקוסמטיקאית לעשות את זה כי לחיצות חזקות מדי או לא טובות,רק יצרו לך עוד פצעים.

אגב אני מניח שאתה יודע שלא כל קוסמטיקאית היא טובה,צריך לבחור אותן כמו שבוחרים כל איש מקצוע.

לגבי 2 החצ'קונים שאתה מנסה להפטר מהם(חחח,רק כשהתנסית במצב יותר גרוע,אתה יכול להעריך עד כמה אתה רוצה צרות של מישהו אחר :lol:),כל חומר מייבש יעזור,אני אישית חושב שלא כדאי להשתמש באלכוהול כי כמו כל תרופת סבתא,זה פחות יעיל מתרופה מסחרית(לפתרונות מסחריים יש את הצדדים השליליים שלהם).

אני מציע לך תמיסה שנקראת "אקנהמיצין",תבקש אותה מהרופא משפחה שלך,זה לא משהו רציני,זו רק תרופה לייבוש נקודתי.

לאקנה מיצין יש 2 אפשרויות הגעה,משחה לבנה(היא מגיע עם צבע גוף) ותמיסה שקופה,אני מעדיף את התמיסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...