מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ?

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבינה שאין חינוך מיני בבי"ס שלך ואף אחד לא הסביר לך שחצ'קונים בגיל שלך זה טבעי לגמרי ולא סיבה לדאגה, אלא אם זה ממש חריג ויש לך אקנה חריפה במיוחד ואתה נראה כמו פיצה.

חחחחחחחחחח!!! :lol: הרגת אותי עם זה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד השנה הייתה לי אקנה ''חריפה'' (אני לא מתכוון לטעם), לא ידעתי איך להיפטר, כמה שהלכתי לים, השתזפתי, ירד אבל אז שוב הופיע אחרי כמה ימים, ורק אחרי שעשיתי שינוי קיצוני בתזונה שלי, הרוב נעלם, היום יש לי מעט יחסית, לרוב אין לי כלום, רק אולי כמה כתמים קטנים שנשארו מהפצעונים, לפני זה אכלתי צ'יפס, ספגטי מקרוני וכל אלה, ואז התחלתי להסתכל ולבדוק מה אני אוכל, והיום אני מנסה לאכול דברים עם כמה שפחות שומן ורק דברים שהגוף שלי יצתרך, היום התזונה שלי מורכבת בעיקר מירקות ובצהריים בשר עוף או דג, לרוב אני לא אוכל דברים חלביים (זה גם משפיע לרעה, למי שרוצה לדעת, בחלב יש הורמונים, זה גורם לגוף ''להשתולל''), בבוקר אוכל איזה כריך (לחם קל) בצהריים רק סלט (או ירקות אחרים) ואיזה דג או בשר ובערב סתם איזה קערת פירות או עוד סלט, בעיקרון אם תאכל לפי מה שאני אומר לך, תראה שתוך מקסימום חודש-חודשיים הרוב יעבור לך. חוץ מזה אני גם משתמש בכדורים, אבל לא חזקים, מינוציקלין. אהה וכדאי לעשות הרבה , זה עוזר מאוד (שורף שומן וקלוריות).

בהצלחה, החלמה מהירה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, גם תזונה יכולה להשפיע אבל בואו לא נכנס למיתוס השוקולד. הבעיה היא אישית לכל אחד ואחד יכול לאכול מה בא לו ולא יקבל פצעים והאחר ישמור הכי שיוכל ויראה כמו שדא מוקשים אחרי שתעו בו עדר ביזונים. אבל בהחלט, תמיד חשוב לשמור על תזונה בריאה ומומלץ כבר ללכת לרופא המשפחה ולקבוע עם תזונאית מה מומלץ לאכול לכם ספציפית. לעשות בדיקת דם והיא תגיד לכם מה חסר לכם ומה צרייך לאכול כדי להשלים את החסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שהקטע של השוקולד נכון חלקית, כל אוכל שמופצץ בשומן ישפיע על זה, ובשוקולד יש לא מעט שומן. אני מציע להסתכל בטבלה מאחורי כל מוצר, בעיקרון זה ששיניתי ככה את התזונה שלי זה עזר לי מאוד, יותר מכל השיזוף והכדורים ביחד. עובדה לאלה באפריקה כמעט ואין אקנה, ולמה זה? רק בגלל שהתזונה שלהם שונה בהרבה מזאת שלנו, רוב האוכל שלהם מתבסס על ירקות, פירות וכל מיני קטניות, האוכל שהם אוכלים הרבה יותר בריא מזה שאנחנו אוכלים, ורק בגלל זה המצב שם הרבה יותר טוב, זה מוכיח שתזונה זה גורם משפיעה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סבלתי, עד שהלכתי לרופא עור, והוא נתן לי Roaccutane, לחצי שנה, כל יום בממצוע 2.75 כדורים.

אחרי חצי שנה של סבל בלתי יתואר, הגיעו תוצאות טובות מאוד!! אין לי אפילו אחד.

אני נסיתי את הכל, אפילו פעם השתמשתי באלכוהול 70%, לנקות את הפנים, וזה דיי עזר, אבל לא היה לי כח לזה כל יום, כל השאר לא הזיזו לפצעים שלי.

עכשיו אני על מישחה כדי להעלים את הצלקות שנישארו לי, וגם היא ממש טובה, לאט לאט לא ישאר זכר לדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, זה באמת יכול להיות תלוי מה אתה אוכל, הייתי אוכל מלא צ'יפס וחטיפים ומלא אוכל מטוגן והיו לי מלא פצעים.

החלטתי לעשות ניסוי והפסקתי לאכול את כל האוכל הזה וכמו פלא כל הפצעים נעלמו לי, זה ממש משפיע עלי בצורה דרסטית.

לפני כמה ימים לא התאפקתי וקניתי 2 קופסאות פרינגלס, חיסלתי אותם תוך יומיים ויום אחרי זה צצו לי כמה פצעונים שנעלמו אחרי יום יומיים.

אז אם אתה אוכל הרבה אוכל שומני, כדאי שתפסיק :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחה נתנו לך..

ועד כמה חמורות הצלקות שלך?

אני מתעניין מכוון שאני גם בטיפול ויש לי קצת צלקות לא הייתי אומר עמוקות אפילו שטחיות רק במקום בולט והן אדומות

אני לוקח כדורים כבר חודש 3 ביום ושוקל 60 קילו

מתי פחות או יותר הפנים נהיות חלקות או אמורות להיות ?

והאדום עובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכירה בנאדם שלא נוגע בירקות עם מקל ואוכל רק בשר ותפ"א והוא בריא כמו שור. כל אחד שונה בתכלית אבל אכן, יש לשים דגש על תזונה נכונה כי היא הבסיס לפעילות תקינה של הגוף.

אל תשכח דגי-ים (ופירות ים אם אתה לא אוכל כשר) כי הם עשירים בחלבון, ניאצין וויטמין E וכמעט שאין בהם שומן - בהשוואה לעופות או בשרים. שומן עוף ידוע כמאד לא בריא וגם לשומן רווי יש שם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייר זכוכית יעשה את העבודה.

עריכה מזוייפת: אם להיות רציני לרגע אז תקפיד לשטוף פנים על בסיס קבוע ועם סבון מתאים ותשתדל לא לגעת בפנים עם הידיים. תדאג לשני הדברים האלו הם יעברו או לפחות יצומצמו למינימום (אחרי הכל בגיל הזה לפעמים אי אפשר לברוח מהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחה נתנו לך..

ועד כמה חמורות הצלקות שלך?

אני מתעניין מכוון שאני גם בטיפול ויש לי קצת צלקות לא הייתי אומר עמוקות אפילו שטחיות רק במקום בולט והן אדומות

אני לוקח כדורים כבר חודש 3 ביום ושוקל 60 קילו

מתי פחות או יותר הפנים נהיות חלקות או אמורות להיות ?

והאדום עובר?

דבר ראשון, תוודא שאתה עושה בדיקות דם (עקב הכדורים), ושהן יוצאות תקינות (או מקסימום חריגה קטנה זה גם סביר, אבל תתיעץ עם הרופא).

המישחה היא MEDERMA.

הצלקות שלי הם דיי חמורות, אבל על השבוע הראשון שמרחתי אותה על הפנים היה שיפור אדיר!!!

צריך למרוח את זה שלוש פעמים ביום, במשך שמונה שבועות.

האדום עובר בשבוע האחרון של הכדורים.

תתחיל עם המשחה אחרי שגמרתה עם הכדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סובל ממקרה של אקנה (לא כבד בכלל, אבל כן דורש טיפול).

בעיקרון אחרי שמגיעים למצב שחטיפים וכל מיני שטויות לא מגרים אותך ואתה לא מתפתה לאכול את כל הזבל הזה מאבדים חלק ניכר מהפצעים.

אז כמו שנאמר, שינוי בתזונה ואכילה של בריא יותר בשילוב הרבה ירקות עושה פלאים.

כמו כן, לשמור על פנים נקיות.

ניקוי קבוע בסבון איכותי + במי פנים הוא דבר הכרחי - אני אישית משתמש בסדרת ACTIVE.

אבל עם זאת, ייבוש הפנים לא עושה טוב, ברגע שהפנים מתייבשות מופרש יותר שומן כדי להתגבר על היובש וזה לא טוב, לכן את צריך למצוא סבון שלא מייבש לך את הפנים.

את מה שנשאר מחסלים בעזרת משחה שרופא העור שלך יתן לך... (לי הוא נתן בנג'מין :P, זה משחה עם אנטיביוטיקה, עובדת מעולה).

זהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mcmerc לא יצא לך אפילו פצע אחד מאז סיום הטיפול??

אם זה ככה זה בטח הרגשה מוזרה אני רגיל שתמיד יש לי.. מינוציקלין ד"א זה אנטיביוטיקה וזה לא שם סוף לאקנה היה לי ניסיון עם זה ל7 חודשים

אם אתה רוצה דרך מהירה אז תקנה במרשם רופא adaferrin ואל תקשיב לרופא שיגיד לך לשים בהדרגה כי אז אתה תראה shit תשים כל לילה ותוך 3 שבועות אתה תהיה די נקי אבל אדום יש לציין

בכל מקרה אף משחה או סבון לא תסיים את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...