Leadtek A280LE TD-AGP*8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek A280LE TD-AGP*8

yot

Recommended Posts

כנראה שאן בידיה נכנסה לאטרף של AGP*8.

רובנו שמענו שאן בידיה הצליחה טוב יותר בעניין הזה מATI. שיפור של 5 פריימים (!).

הנה הכרטיס מבוסס ליבת TI 4200 מבית לידטק, אבל הפעם בAGP*8.

a280-th-myvivo-s.jpg

מה אתם אומרים, הכרטיס יצליח טוב יותר בשוק מאשר הטי איי 4200 עם AGP*8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את העניין ש הצליחו בעניין הזה יותר מ ATI?

תשמע, תוספת של 5 פריימים ל 100 הקיימים זה ממש לא סיפור כזה גדול!

לדעתי סתם פיספסו ובגדול! אני לא רואה שום צורך כעת לקנות כרטיס של כאשר יש כרטיסים מעולים מהמתחרה שלה ATI, ובל לא נשכח את ה 9500 הצפוי לצאת בקרוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום המספר לוחות שתומכים בAGP*8 הולך וגדל בשוק.

בד"כ לוחות שתומכים בAGP*8 מכילים גם פיצ'רים חדישים למיניהם ולכן הם גם יקרים בצורה מחרידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את העניין ש הצליחו בעניין הזה יותר מ ATI?

תשמע, תוספת של 5 פריימים ל 100 הקיימים זה ממש לא סיפור כזה גדול!

לדעתי סתם פיספסו ובגדול! אני לא רואה שום צורך כעת לקנות כרטיס של כאשר יש כרטיסים מעולים מהמתחרה שלה ATI, ובל לא נשכח את ה 9500 הצפוי לצאת בקרוב!

לפי מספר בדיקות שנעשו על הרדאון 9700 נראו מספר בעיות שATI לא צפתה. ובכלל נראה גם הרעה של מספר פריימים נמוך בין הAGP*8 לבין הAGP*4.

nVidia התעלתה על הבעיות האלה וכבר בכרטיסים הראדונים מבוססים AGP*8 שלה נראה שיפור.

הבדיקות נעשו על גבי מספר לוחות לכן הבעיה היא בתאימות של הכרטיס ללוח, ולא של הלוח לכרטיס.

אני עשיתי את הסימן קריאה ליד ה5 פריימים בצחוק.

מה קשור הרדאון 9500 בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 9500 אמור לתת מענה ל 4200 כלומר: ל ATI יש כרטיס לשוק הגבוה (9700) לשוק הנמוך (9000) אבל בינתיים אין לה כרטיס לשוק הבינוני ואת השוק הזה תופס ה 4200. לכן כאשר יצא ה 9500 ל ATI יהיה מענה לכל פלח שוק.

כידוע ATI הם כרטיסים חזקים טובים וברוב המקרים זולים, במיוחד כאשר ה 9500 יביס את ה 4200 לקרשים ויעלה רק בכמה מאות שקלים יותר ממנו (לא בהרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע ATI הם כרטיסים חזקים טובים וברוב המקרים זולים, במיוחד כאשר ה 9500 יביס את ה 4200 לקרשים ויעלה רק בכמה מאות שקלים יותר ממנו (לא בהרבה).

למה אתה מתכוון ב"רק כמה מאות שקלים"?

עוד כמה מאות שקלים ובן אדם קונה G4 TI 4400 (מאתיים שקל ליתר דיוק) מחברה טובה, עושה o/c לביצועים של TI 4600 והולך לישון בשקט.

אני מניח שמה שרשמתי כאן עדיף מלקנות רדאון 9500..הרי ברור שהטי איי 4400 ייגבור על הרדאון 9500 שאמור מלחתחילה להתחרות בטי איי 4200. ואם אתה קונה טי איי 4400 באותו המחיר של הרדאון 9500, שהוא כבר מהיר יותר, ועוד ממהיר אותו בצורה טובה, הרי לך פיתרון שווה יותר מכל רדאון 9500 אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שה 9500 הוא גירסה "מסורסת" (לא בהרבה) של אחיו הגדול ה 9700 - אשר כידוע "קורע" כל 4600 שתביא... את המסקנות תסיק לבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברורו שהוא גירסה מסורסת, אבל ATI הביא את הכרטיס למצב שבו הוא ייגבור על הטי איי 4200.

לכן אני מניח שהטי איי 4400 ישתווה לרדאון 9500, ואולי אפילו יעבור אותו, וכידוע לכרטיסים מחברות טובות אפשר לעשות o/c ראוי לשבח, וככה באותו מחיר של הרדאון 9500 לקבל תמורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שהכרטיסים של ATI עם הליבה החדשה (R300) הם דור אחר לגמריי ומציגים ביצועים בהתאם... אני בטוח שה 9500 יגבר על 4600 בהרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת הרידון 9500 יגבור על הTI4200 וזה שהוא דור אחד קדימה... אבל צריך לזכור שההפרש בינהם יהיה כמה מאות שקלים, שבהם יהיה אפשר לקנות 4400 ועוד ישאר עודף, או לקנות 4600 בלי עודף :P

עוד משהו שצריך לזכור והוא המשמעותי לדעתי, זה שהכרטיס עוד לא יצא... ולאנשים (כמוני) שצריכים כרטיס מסך עכשיו ואין להם זמן לחכות חודש חודשיים (ובכלל על שהוא יגיע לארץ..)....

וגם יש את אלה (שוב פעם כמוני ;D) שבכלל לא מתכוונים לבזבז עוד כמה מאות שקלים על זה, אז בשבילהם האפשרות העדיפה היא TI4200....

אני גם חושב שהכרטיס יספיק לעוד הרבה זמן ואין טעם להוציא עוד כמה מאות שקלים בשביל הבדל שיורגש באופן משמעותי רק בעוד שנה+ אבל למי שיש זמן לחכות ועודף כסף אז שיתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המבחנים שבהם ה 9700 גובר על ה 4600 בהרבה אני כמעט בטוח שה 9500 יגבור על ה 4600, ובהרבה...

בכל אופן הכרטיסים של ATI הם להיום ולא לעוד שנה! תפעיל AA ו AF ב 4600 ותראה איך הוא זוחל! לעומת ה 9700 שעדיין יעבוד כמו סוס עם ההגדרות המקסימליות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...