לעזה יש חשמל, לשדרות-אין - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזה יש חשמל, לשדרות-אין

SpiritKnight

Recommended Posts

אם כבר אז כמו ששאדם חכם אמר "הכל יחסי" אתה קטן בשבילי(1.96) :smile1:

תלוי מאיזו בחינה... ;) מחקר הוכיח שאין קשר בכלל בין גובה של בן אדם לגובה של חלקים מסויימים בגוף שלו... ::)

בכל מקרה, לענייננו. איסתרא, אתה ממש קטנוני עם הנושא של המאות, למרות שברור לי שהעמדה שלך נכונה (פשוט מבחינת העובדה שבתאונות והתאבדויות מתו יותר חיילים).

לגבי ההתעקשות על השגיאות בעברית של overload - זאת ממש קטנוניות. אתה מטיל צל על הטיעונים המבריקים שלך עם הקטנוניות הזאת. באמת, זה פשוט נראה רע... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאני כן כתבתי זה שאדם אינטיליגנטי שואף לשפר את עצמו וללמוד מטעויות. אבל overlord בבירור לא רוצה ללמוד מהטעויות שלו. או אולי אתה באמת חושב שהמוני צעירים ישראליים משתמשים בגוף שלישי עתיד במקום בגוף ראשון בגלל דיסלקציה, אותה בשום פנים ואופן אי אפשר לתקן?

אולי לך זה נראה טריוויאלי

אבל אחרי שאתה מתקן דיסלקט, הוא עדיין נשאר דיסלקט

והוא ימשיך לעשות טעויות בעתיד, כי הקשר בין הפרעת למידה לאוצר מילים הוא אפסי עד לא קיים

אפשר לחרוש בלי סוף על מילה מסוימת ועדיין לטעות באיות שלה - זאת מהות הדיסלקציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר שוב: אני מכיר את זה באופן אישי. בכל הודעה שלי בה יש יותר משתי שורות אני עושה את זה לפחות פעם אחת. אז אני עובר שוב על ההודעות שלי ומנסה לתקן.

מה ש- overlord עושה אינה דיסלקציה, זו פשוט שגיאה בשפה. אבל זה ממש לא הנושא של הדיון הזה, נכון?

בכל מקרה, לענייננו. איסתרא, אתה ממש קטנוני עם הנושא של המאות, למרות שברור לי שהעמדה שלך נכונה (פשוט מבחינת העובדה שבתאונות והתאבדויות מתו יותר חיילים).

כבר אמרתי שהחלק הזה בוויכוח היה נסגר אלמלא overlord היה מתעקש להמשיך.

לגבי ההתעקשות על השגיאות בעברית של overload - זאת ממש קטנוניות. אתה מטיל צל על הטיעונים המבריקים שלך עם הקטנוניות הזאת. באמת, זה פשוט נראה רע... :-\

קיבלתי, צודק. אני אפסיק, אפילו שמגיע לו ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי שהחלק הזה בוויכוח היה נסגר אלמלא overlord היה מתעקש להמשיך.

הוא היה נסגר גם אם אתה לא היתה מתעקש להמשיך' date=' אתה מודע לזה נכון?

ואני לא אפסיק להתעקש כי אני לא השתמשתי במילה "מאות" כדי לשקר, זאת פשוט המילה שרשמתי כי היא נראתה לי מתאימה לתאור המספר 200+ (הידע שלי היה יותר בכיוון 350 אבל מסתבר עכשיו שאלה ההרוגים של צה"ל כולל נפגעי הטרור).

ואם אתה רוצה להמשיך בדיון אתה לא תצא יותר צודק, שיהיה לך ברור, רק יותר קטנוני.

bla7 תסביר לי איך זה [u']כל כך ברור לך שהעמדה של איסתרא נכונה? מה ברור לך בזה ששיקרתי אם אני בעצמי אומר שלא?

אולי זה ברור לך כי זה נוח ובגלל הטיעונים ה"משכנעים" של איסתרא, לא כי זה באמת ברור לך מה היא האמת.

LOL זה הדיון הכי עלוב שיצא לי לנהל מאז שנרשמתי.

אפילו לדיון "האם פריס הילטון שווה?" יש יותר מטרה...אבל אני נהנה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה הנתונים שהיו לי בסביבות ה 200+, זה מה שידעתי וזה מה שכתבתי.

בילבלת אותי. חשבת שזה בסביבות ה- 200 או בסביבות ה- 350?

ואם כבר, מה עם השכונות והכפרים שצה"ל הרס? נו? למה לזה אתה לא מתייחס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bla7 תסביר לי איך זה כל כך ברור לך שהעמדה של איסתרא נכונה? מה ברור לך בזה ששיקרתי אם אני בעצמי אומר שלא?

אולי זה ברור לך כי זה נוח ובגלל הטיעונים ה"משכנעים" של איסתרא, לא כי זה באמת ברור לך מה היא האמת.

לא אמרתי ששיקרת, אל תמציא. אמרתי שהטענה שלו שהמספרים כן חשובים היא נכונה, והוא הסביר אותה.

הרי מעצם זה שהזכרת את מספר ההרוגים - כנראה שאתה מייחס לזה חשיבות. והוא הראה לך שמספר ההרוגים קטן מההרוגים של "שגרה" בצה"ל...

אגב, אני חייב לציין שאמנם כל הויכוח על המינוח "מאות" הוא מאוד טיפשי (כמו שציינתי קודם) אבל בדבר אחד אני חייב להודות - המושג "מאות הרוגים" נשמע מאוד חזק וכואב, אם הוא נכון ואם לא זאת לא הנקודה. הנקודה היא שגם בשגרה יש "מאות הרוגים". כך שזאת בעצם דמגוגיה (ושוב, אני לא אומר שהתכוונת לזה, אבל אני רק מציין למה איסתרא צודק ב"מלחמה" על המושג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זה מפתיע אותי כלל מפני שאנו דואגים זמן רב הרבה יותר לערבים ולא לעצמינו. זה לצערי הרב אחד האבסורדים הגדולים ביותר שלנו ולכן גם אנו סובלים כל-כך מהטרור הערבי המכה בנו כבר למעלה מ100 שנה.אם היינו עם אם הגיון בריא וכבוד עצמי מזמן הערבים היו יושבים בשקט ואנו היינו חיים פה בבטחה ללא חשש ופחד.מפני פיגועי התאבדות וירי וכ"ו.אך לצערי הרב אנו מעדיפים שנקבל מהעולם חיבוקים ונשיקות גם במחיר חיינו ורק לא להגיב בתקיפות על תוקפנותם הרצחנית של הערבים.כולי תקווה שמתי שהוא יחזור לנו ההיגיון הבריא ונדע איך להגיב כראוי לתוקפנותם הרצחנית של הערבים(רצוי מאוד מוקדם ככל שאפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...