לעזה יש חשמל, לשדרות-אין - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזה יש חשמל, לשדרות-אין

SpiritKnight

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שיש פה עניין של להפסיד, מה גם שאני לא חושב ש-overload אי פעם ידע להפסיד בכבוד (הכי קל פשוט לא להכיר בעובדה שטעית, ולהיות פאנאט עם זה).

לדעתי פשוט יום יבוא ו"נבואות הזעם" של אנשי הימין יתגשמו (כמו שקרה כל הזמן עד עכשיו) והוא יחשוב לעצמו "הימניים המטומטמים האלה... בגללם כל זה..." ::)

ואגב,

אני אפסיד, אתה תפסיד, הוא יפסיד. קשה איתך.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הכי קל פשוט לא להכיר בעובדה שטעית, ולהיות פאנאט עם זה).

טעיתי? במה? אני בכלל לא יודע על מה הוויכוח עד עכשיו (על מספרים וניסוחים של משפט?...), פשוט נמעס לי שאיסתרא טוחן מים כי אי אפשר לנהל דיון איתו. הפסדתי רק בלזיין את השכל כי זאת לא המומחיות שלי , אני נתון תשובות בלי להסתובב סביב עצמי.

blat אני מתערב שבלי לחזור לעמוד הקודם אתה לא יודע מה הדעות שלי בכלל נכון? כי זה לא מזיז לך, העיקר להגיד שאני פאנאט...

יפה אבל שאתה תומך בו בלי שום ספק בלי אפילו לדעת על מה מדובר.

ואם דיסלקציה קלה מצחיקה אתכם אני ממש שמח, אתם רק מדגימים למה נמעס לדבר איתכם, בורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? דיסלקציה מסבירה מדוע אתה חושב שצה"ל מחק שכונות וכפרים שלמים בעקבות ההתנתקות? אתה קצת מותר את גבולות הדיסלקציה. נסה "דמיון פרוע" במקום זאת.

אגב, דיסלקציה אולי יכולה לגרום לך לכתוב "נמעס" במקום "נמאס", אבל להשתמש באופן עקבי בגוף שלישי במקום בגוף ראשון, זה כבר לא. זו פשוט בורות בנוגע לשפה שלך. אני מקווה מאוד, לטובתך ולטובתנו, שעברית אינה שפת האם שלך.

וכן, הויכוח שלך איתי היה על מספרים. המספרים עליהם דיברת גבוהים מהמספרים הנכונים. לו היית מסתפק בהודאה בטעותך, הויכוח היה נגמר. התעקשת להמשיך, עכשיו תאכל את מה שבישלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? דיסלקציה מסבירה מדוע אתה חושב שצה"ל מחק שכונות וכפרים שלמים בעקבות ההתנתקות? אתה קצת מותר את גבולות הדיסלקציה. נסה "דמיון פרוע" במקום זאת.

אגב' date=' דיסלקציה אולי יכולה לגרום לך לכתוב "נמעס" במקום "נמ[b']אס", אבל להשתמש באופן עקבי בגוף שלישי במקום בגוף ראשון, זה כבר לא. זו פשוט בורות בנוגע לשפה שלך. אני מקווה מאוד, לטובתך ולטובתנו, שעברית אינה שפת האם שלך.

::)שוב אתה ממשיך בלי בושה...לדבר ולדבר ולדבר ולדבר בלי שום סיבה.

אתה כל כך רחוק מהדיון עצמו ורק מסתובב סביב הטפל. לא נמעס לך לנסות לעקוץ במקום לענות תשובות אמיתיות? אולי כי אין לך מה להגיד.

וכן' date=' הויכוח שלך איתי היה על מספרים. המספרים עליהם דיברת גבוהים מהמספרים הנכונים. [b']לו היית מסתפק בהודאה בטעותך, הויכוח היה נגמר. התעקשת להמשיך, עכשיו תאכל את מה שבישלת.

איש קטן:

אם מה שאתה אומר נכון אז טעיתי

והוויכוח בכל זאת לא נגמר, כי אתה כמובן יודע רק לחפור וטחון מים, העיקר לנסות להוציא משהו נגדי מכל משפט... אתה מעורר רחמים איסתרא.

ואם אני לא טועה בתגובה האחרונה שלך בנושא נדחקת כל כך לפינה שאמרת

אם חשבת שהמספר הוא "מאות", למה אמרת שהוא מאתיים ואם חשבת שהוא מאתיים, למה כתבת "מאות"? הרי מאתיים ומאות אינם אותו דבר.

לא? פעם אחרונה שבדקתי המספר 2 נחשב לרבים.

ו200\2=100.... :screwy: תודה שאין לך קייס ואתה רק רוצה להתוכח איתי. תראה לאיזה רמה גררת את הדיון.

והגיע הזמן שתתחיל להגיב כמו בן אדם בוגר, אולי אין לך הרבה שגיאות כתיב אבל אתה אתה עדיין מגיב כמו ילד בן 3 שסובל מדברים חמורים הרבה יותר מדיסלקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, דיסלקציה אולי יכולה לגרום לך לכתוב "נמעס" במקום "נמאס", אבל להשתמש באופן עקבי בגוף שלישי במקום בגוף ראשון, זה כבר לא. זו פשוט בורות בנוגע לשפה שלך. אני מקווה מאוד, לטובתך ולטובתנו, שעברית אינה שפת האם שלך.

וכן, הויכוח שלך איתי היה על מספרים. המספרים עליהם דיברת גבוהים מהמספרים הנכונים. לו היית מסתפק בהודאה בטעותך, הויכוח היה נגמר. התעקשת להמשיך, עכשיו תאכל את מה שבישלת.

איסתרא, זה כבר מוגזם.

אתה יודע כמה אנשים, אבל כמה אנשים במדינה הזאת יש להם את הטעויות האלה?

לדעתי אתה פה רק מנסה לרדת עליו, כי לפי הטעויות האלה של הגוף שלישי והגוף ראשון, להגיד את הדברים האלה זה מגוחך.

יש עוד המון אנשים עם טעויות כתיב יותר גרועות משלו.(של- overload יש טעויות ממש קטנות, ואתם רק מחפשים לרדת עליו בגלל זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blat אני מתערב שבלי לחזור לעמוד הקודם אתה לא יודע מה הדעות שלי בכלל נכון? כי זה לא מזיז לך, העיקר להגיד שאני פאנאט...

יפה אבל שאתה תומך בו בלי שום ספק בלי אפילו לדעת על מה מדובר.

לא התכוונתי שאתה פאנאט בדיעות שלך... למען האמת, עם חלקן (הקטן) אני מסכים. התכוונתי שאתה פאנאט מבחינת חוסר המוכנות לקבל שטעית - איסתרא מאוד מאוד משכנע בטיעונים שלו, וכל מה שאתה עונה לו זה משהו כמו "אתה דמגוג" (לא במלים האלה). לזה התכוונתי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)שוב אתה ממשיך בלי בושה...לדבר ולדבר ולדבר ולדבר בלי שום סיבה.

אתה כל כך רחוק מהדיון עצמו ורק מסתובב סביב הטפל. לא נמעס לך לנסות לעקוץ במקום לענות תשובות אמיתיות? אולי כי אין לך מה להגיד.

ואת זה אתה כותב בתגובה לפיסקה בה אני נותן לך תשובה אמיתית, שצה"ל לא הרס אף שכונה ואף כפר פלשתינאי בעזה בעקבות ההתנתקות? נו, שויין.

שוב: נמאס, לא נמעס.

איש קטן:

מטר שבעים זה לא כ"כ קטן! ;D שים לב לקטע שהדגשת: "לו היית מסתפק בהודאה בטעותך". ההדגשה היא על מסתפק. כלומר לו היית כותב, כפי שציטטת את עצמך,

אם מה שאתה אומר נכון אז טעיתי

הטענה שלך נגדי היתה מוצדקת. אבל זה, כפי שאתה יודע היטב, רק ציטוט חלקי מדבריך באותה הודעה:

אם מה שאתה אומר נכון אז טעיתי, אבל זאת לא הפואנטה 179 או 279

רואה? לא הסתפקת ב- "טעיתי", היית חייב להמשיך להגן על הנקודה שרגע לפני כן הודית שהיא שגוייה. אז בוא נדבר על קטנוניות.

והוויכוח בכל זאת לא נגמר, כי אתה כמובן יודע רק לחפור וטחון מים, העיקר לנסות להוציא משהו נגדי מכל משפט... אתה מעורר רחמים איסתרא.

ואם אני לא טועה בתגובה האחרונה שלך בנושא נדחקת כל כך לפינה שאמרת

[...]

לא? פעם אחרונה שבדקתי המספר 2 נחשב לרבים.

ו200\2=100.... :screwy: תודה שאין לך קייס ואתה רק רוצה להתוכח איתי. תראה לאיזה רמה גררת את הדיון.

לפחות חשבון פשוט אתה יודע. ראשית, בעברית למספר 200 קוראים "מאתיים", לא מאות. אם אתה (חושב שאתה) יודע את המספר, מה הסיבה שלך לא לנקוב בו? שנית, גם אם נקבל ש- 200 נכלל בתחום המאות, הרי שגם 900 נמצא שם. במקרה הטוב ביותר, 200 הוא הקצה התחתון של המונח. אז מילא אם אין לך שמץ של מושג אם המספר קרוב יותר ל- 200 או ל- 900, אבל אם אתה חושב שהמספר קרוב מאוד לקצה הנמוך של הטווח, למה אתה משתמש במונח שיכול - ובד"כ משמש - להצביע על מספר גדול בהרבה?

יש שתי תשובות סבירות: ניסית להטעות במכוון או שלא היה לך שמץ של מושג מהו המספר וכדי לכסות על בורותך, ניסית להקטין את הטעות שלך אחרי שהבאתי את המספר האמיתי.

ואם אתה כבר רוצה לדבר על גרירת הדיון לתת רמה, מתי תציג את שמות השכונות והכפרים שצה"ל מחק בעקבות ההתנתקות? כי כאן אין לך אפשרות לתרץ את הטעות.

והגיע הזמן שתתחיל להגיב כמו בן אדם בוגר, אולי אין לך הרבה שגיאות כתיב אבל אתה אתה עדיין מגיב כמו ילד בן 3 שסובל מדברים חמורים הרבה יותר מדיסלקציה.

תתפלא, אבל אני דווקא סובל מדיסלקציה קלה (מאוד), שגורמת לי לשכל אותיות לעיתים קרובות. אני משתדל לעבור על ההודעות שלי לפני שאני שולח אותן ולתקן את השגיאות האלו, זו הסיבה שבקושי רואים אותן. נסה זאת בעצמך.

איסתרא, זה כבר מוגזם.

אתה יודע כמה אנשים, אבל כמה אנשים במדינה הזאת יש להם את הטעויות האלה?

הרבה מאוד. אז?

לדעתי אתה פה רק מנסה לרדת עליו

נכון מאוד. אפילו אמרתי שאני הולך לעשות את זה. מה לעשות שהוא עושה את זה לכל כך קל? 8)

אדם אינטליגנטי מנסה לשפר את עצמו. תראה לו דבר בו הוא טועה והוא ינסה לתקן את הטעות. אדם שאינו אינטיליגנטי, לא רק שלא ינסה לתקן את הטעות, אם תצליח לשכנע אותו שהוא טעה הוא יהיה אפילו גאה בטעות הזו. הראתי ל- overload איפה הוא טועה, כשהו משתמש בגוף שלישי במקום בגוף ראשון. ראית ניסיון שלו לתקן?

וחוץ מזה,

הי, הוא הזהיר אותו שלא לכתוב תגובות בתוך ציטוט...

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדם אינטליגנטי מנסה לשפר את עצמו. תראה לו דבר בו הוא טועה והוא ינסה לתקן את הטעות. אדם שאינו אינטיליגנטי, לא רק שלא ינסה לתקן את הטעות, אם תצליח לשכנע אותו שהוא טעה הוא יהיה אפילו גאה בטעות הזו. הראתי ל- overload איפה הוא טועה, כשהו משתמש בגוף שלישי במקום בגוף ראשון. ראית ניסיון שלו לתקן?

אתה באמת מאמין בזה?

אין קשר בין דיסלקציה לאינטליגנציה נמוכה

הסברה הזאת הופרכה מכל כיוון אפשרי, וגם רצח אופי של אוברלוד לא יעשה אותה נכונה

מצד שני, גם הוא מתמקד בטינופת שאתה משליך עליו כדי להתעלם מהשאלות הרציניות שהעלית

אז אפשר לומר שהויכוח הזה אבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כתבתי שיש קשר בין דיסלקציה לאינטיליגנציה? להיפך, כתבתי שלי יש דיסלקציה קלה ותאמין לי שאני רואה בעצמי אדם אינטיליגנטי.

מה שאני כן כתבתי זה שאדם אינטיליגנטי שואף לשפר את עצמו וללמוד מטעויות. אבל overlord בבירור לא רוצה ללמוד מהטעויות שלו. או אולי אתה באמת חושב שהמוני צעירים ישראליים משתמשים בגוף שלישי עתיד במקום בגוף ראשון בגלל דיסלקציה, אותה בשום פנים ואופן אי אפשר לתקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד עושה טעויות, גם דיסלקטים, ומה שמראה (בצורה מסויימת) על אינטליגנציה זה היכולת להשתפר אחרי שהסבירו לך במה. בלי קשר אם אתה דיסלקט או לא.

המוני הצעירים שעושים את הטעות הזו לומדים מפאקאצות של כוכב נולד ומורות מטומטמות שבעצמן לא יודעות להבדיל בין הדברים אם הן לא קוראות את החומר מהמחברת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטר שבעים זה לא כ"כ קטן! שים לב לקטע שהדגשת: "לו היית מסתפק בהודאה בטעותך". ההדגשה היא על מסתפק. כלומר לו היית כותב, כפי שציטטת את עצמך,

אם כבר אז כמו ששאדם חכם אמר "הכל יחסי" אתה קטן בשבילי(1.96) :smile1:

כל אחד עושה טעויות, גם דיסלקטים, ומה שמראה (בצורה מסויימת) על אינטליגנציה זה היכולת להשתפר אחרי שהסבירו לך במה. בלי קשר אם אתה דיסלקט או לא.

תלוי אם הם רוצים או לא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...