לעזה יש חשמל, לשדרות-אין - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזה יש חשמל, לשדרות-אין

SpiritKnight

Recommended Posts

^^

אתה מנסה לשכנע לוזר מלידה שמקבל את הקאסמים ומוכן לחיות איתם,העיקר שהעולם לא ירד עלינו... :-\

מסכים איתך!

/o\ כל מילה זהב

כל מדינה אחרת כבר הייתה מפסיקה להם את החשמל כבר ב 2000 (שהאינתיפאדה התחילה)

לא ב2000 אלא ב87' באינתיפאדה הראשונה.

ולא רק מפסיקה לה את החשמל, הרבה יותר מזה היו עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק. הרי בכל העולם יש פעם במספר שנים שקאסם פוגע בעמוד חשמל ומחסל לכמה שכונות את החשמל.

אתה מקבל את הקאסם כאילו זה דבר נורמלי, כאילו זה איזה תופעת טבע שהאדם לא יכול לשלוט עליה.

מסכים איתך בקשר לחברת החשמל. אבל זה שאתה מעביר את הקאסם לסדר היום כאילו זאת גזירה משמיים. הרי מה לעשות כל מדינה בעולם צריכה להתמודד עם קאסמים.

למה אתה אוהב לערבב 100 נושאים שיראו כאילו הקאסם הוא לא בעיה.

זה שהעירייה לא משלמת משכורות לתושבים שלה זה מתקשר לקאסם איך בדיוק?

מה עם ירידת ערך הדירות בגלל הקאסם? או פחות ופחות משרות בגלל שעסקים לא רוצה לפתוח עסקים במקום מוכה טרור.

או שביטוחים דורשים יותר או לא מבטחים בכלל בשדרות בגלל סיכון גדול יותר.

הקאסם גורם לנזק כלכלי חמור בשדרות.

הקאסם זאת לא ברירה שאזרחי העולם צריכים לסבול. זה מטרד שניתן לטיפול.

זה שאתה רואה את הקאסם כגזירה שאתה מוכן לקבל בשביל "שקט"! רק אתה מוכן לקבל. אני רואה את זה כמטרד שצריך לקבל טיפול היום. אם הפיתרון לשים מוקשים בכל השטחים שבהם אפשר לשגר קאסם לשדרות. אם לשים טנקים או תתי מקלע ליד האיזורים ולהתחיל להפציץ כל דבר שניראה חשוד.

אם זה פגיעה ברכב שנושא קאסמים ברחוב סואן. אם זה להכניס יחידות שיסמנו X ואז מטוס יפציץ את האיזור! לא איכפת לי! העיקר שהוא יפסיק.

מה שאני אומר זה לא שקאסם זה נסבל (ג'וני וEvman אתם מפגרים).

אלא שיש לשדרות כל כך הרבה בעיות חמורות פי כמה שלא מקבלות שם יחסם מהמדינה או מכם כי אף אחד לא שם זיין אבל כשזה הופך ללגיטימצייה לעמדה פוליטית (קאסם) אז פתאום אתם כל כך דואגים לתושבי שדרות המסכנים וזה מגעיל ומעצבן...

אתם אומרים שהתקשורת גורמת לנו לשכוח מהמלחמה, סבבה.

אני אומר שהמלחמה גורמת לנו שלכוח מדברים אחרים במדינה.

אתם חבורה של צבועים, יפי נפש שמדברים בלי להבין חצי מושג מהמצב פה, והידע שלכם מתבסס על מה שהימין שפועל בשדרות אומר לכם.

ואם היה לכם טיפה שכל היתם יודעים כבר שאני כן חשב שצריך לעשות משהו נגד הקאסמים ולא מדברים כמו ילדים מפגרים ואומרים שאני מוכן "לסבול את זה".

אי אפשר לנהל איתכם דיון אתם מפרשים כל שורה איך שבא לכם וזה פשוט נמאס.

ג'וני וEvman אתם מפגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להפריד בין הדברים.

אין קשר בין הצורך לפעול בכל מני מישורים בנושאי פנים, לבין הצורך לפעול כנגד אוייבים מחוץ. אתה לא יכול להיות "מסורס" ולבחור רק באחת מהאפשרויות.

ונכון, גם האטימות כלפי המצב של ה"זולת" במדינה זה דבר בעייתי, אבל אין שום קשר כלשהו לנושא הדיון. אתה סתם תוקף (ולא בהכרח עם בסיס) אישית את האנשים ה"ניצים" על בסיס זה שלא באמת אכפת להם, הם סתם תופסים טרמפ על המצב, כדי להלהיט את הרוחות. ונניח לרגע שאתה צודק, אז איך בדיוק זה תורם לדיון? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תורם לדיון.

זה פשוט מעצבן אותי שפתאום כל המדינה רוצה להזדהות עם שדרות למרות שלאף אחד בתכלס לא איכפט מהם והמטרה היחידה היא כמו שאמרתי לגיטימציה לעמדות פוליטיות, וזה ברור. כי ברגע שלא יהיו קאסמים כמו לפני שנה, אם ימות ילד ממנת יתר\אלימות בשדרות ג'וני שעכשיו ממש בוכה על גורלם המר של התושבים, כאילו באמת איכפט לו מהם, לא ידע על זה אפילו. כי על המוות הזה הוא לא יכל לטפוס טרמפ.

ואז בלי קשר אנשים קטנים פה חושבים שבגלל שאני סובל לצערי את הקאסמים זה אומר שאני חושב שזה בסדר.

דברים כאלה פשוט מעצבנים אותי, אז אני מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה לא שקאסם זה נסבל (ג'וני וEvman אתם מפגרים).

אלא שיש לשדרות כל כך הרבה בעיות חמורות פי כמה שלא מקבלות שם יחסם מהמדינה או מכם כי אף אחד לא שם זיין אבל כשזה הופך ללגיטימצייה לעמדה פוליטית (קאסם) אז פתאום אתם כל כך דואגים לתושבי שדרות המסכנים וזה מגעיל ומעצבן...

אתם אומרים שהתקשורת גורמת לנו לשכוח מהמלחמה, סבבה.

אני אומר שהמלחמה גורמת לנו שלכוח מדברים אחרים במדינה.

אתם חבורה של צבועים, יפי נפש שמדברים בלי להבין חצי מושג מהמצב פה, והידע שלכם מתבסס על מה שהימין שפועל בשדרות אומר לכם.

ואם היה לכם טיפה שכל היתם יודעים כבר שאני כן חשב שצריך לעשות משהו נגד הקאסמים ולא מדברים כמו ילדים מפגרים ואומרים שאני מוכן "לסבול את זה".

אי אפשר לנהל איתכם דיון אתם מפרשים כל שורה איך שבא לכם וזה פשוט נמאס.

ג'וני וEvman אתם מפגרים

הם מפגרים? אתה משווה הפרה של הריבונות המדינית של , הפצצה של ישוב ישראלי ופגיעה בחיי אזרחים לבעיות תעסוקה ורווחה?! :kopfpatsch:

נראה לך שאיכפת למישהו שתהייה לו עבודה אבל שהוא יחייה בפחד שכל בכול רגע עלול לפול עליו טיל?! או על הילדים שלו?

בעיות תעסוקה זה אומנם לא פחות חשוב מהביטחון, אבל אין קשר בין הדברים! וזה פשוט עצוב שאתה לא מצליח להבין את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט עצוב שאתה לא מבין שאני לא עושה השוואה בין הבעיות.

הבעיה היא התגובה לבעיות.

אתה מתכש לעובדה שלא מזיז לך עם מחר יגידו שבשדרות מתים אנשים כי אין כסף לקופת החולים (הקצנה? כן, אבל לא משהו רחוק).

אבל אם יגידו שמחר בשדרות מתים אנשים בגלל מחבל שנכנס לישוב יפתחו פה 5 דיונים בנושא, נכון?

שתי בעיות שאפשר לפתור, זה לא משהו משמיים או תופעת טבע?

והם מפגרים לא בגלל הוויכוח, סתם בגלל הרמה של התגובות שלהם שהפעם היתה מגעילה

תוסיפו את לרשימה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... התגובה... בו נתקע את הראש באדמה ולא נגיב על שום דבר... מה זה כמה קסאמים שנוחתים על ילדים קטנים, או מובטלים שהתיאשו מלחפש עבודה...

אופס, שכחתי... לך יש את המשקפיים הוורודות שמעלימות הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס, שכחתי... לך יש את המשקפיים הוורודות שמעלימות הכל...

IG, איפה אתה קונה את הדמגוגיה בכזה מחיר? ממש זול...

ובקשר לדיון - לא אמרו שסגרו את החשמל לעזה בגלל החטיפה?

ואיך לעזאזל גנרטור ישנה משהו שהלך הכבל חשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, איפה אתה קונה את הדמגוגיה בכזה מחיר? ממש זול...

הייתה מכירת חיסול בכנסת... מהעודפים...

פשוט אין לי כוח\ זמן\ רצון לחשוב על משהו יותר חכם מזה לכותב... כשמישהו כותב שהוא מוכן לקבל את המחיר של ילדים טראומטיים ו\ או מתים בשדרות, אבל כועס על זה שלא מטפלים באבטלה והרווחה של העיר, וקורא למי שרוצה לגרום להפסקת הקסאמים צבוע כי הוא לא מדבר על האבטלה... פשוט לא שווה את ההשקעה של תגובה רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין לי כוח\ זמן\ רצון לחשוב על משהו יותר חכם מזה לכותב...

אתב מתבלבל עם יכולת.

אתה לא חייב תמיד לצעוק, אם אין לך מה להגיד מותר לך להסכים.

רק אל תדחוף מילים לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...