לעזה יש חשמל, לשדרות-אין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזה יש חשמל, לשדרות-אין

SpiritKnight

Recommended Posts

"נורו שתי רקטות נוספות - אחת נחתה דרומית לצומת ניר עם ורקטה נוספת נחתה בין מחסום סופה לכרם שלום, ואז פגעה רקטה בקו מתח גבוה בשדרות וגרמה להחשכת שכונת בן גוריון ושכונת נווה אשכול בעיר."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3267799,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד מחדל - אין להם גנרטור חרום. אם זה היה קורה ברמת אביב תוך פחות משעה היו מוצאים פתרון לבעיה, אבל למי אכפת משדרות? זה אי שם הרחק מהתודעה הציבורית. אל דאגה, לפרץ יש חשמל, אוכל, פרנסה...

ועזה? היינו צריכים לנתק להם את החשמל והמים ולהזרים את הביוב ברוורס עוד בימי ערפאת יימח שימו. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J0HNiE אני שמח שאתה דואג לי כל כך...

נראה איך הוא חי בלי חשמל...

אם לא היתה לי טיפת כבוד לפורום היתי קורא לך חמור.

יש לי חשמל ברוך השם.

עריכה:

נכון לעכשיו (3:29) יש אור ברחובות הצפוניים שאני יכל לראות.

חשבתי שמדובר בידיעה חדשה, זה מ 23:00.

ואתה חושב שהפסקת חשמל פעם ב 56 שנים בגלל קאסם זה נורא?

מה עם הפסקת חשמל כל שבוע בגלל שהמדינה או חברת חשמל לא שמה עליהם זיין?...תמצאו דברים אחרים לבכות עליהם כבר, כי חוץ מלעשות רעש וצילצולים אתם לא תורמים....באמת.

ומה "גנרטור חרום"? לעיריה אין כסף לשלם לעובדים שינקו את הרחוב

זה כאילו אתם חיים במדינה אחרת לפעמים...

זה מזכיר לי שלפני חצי שנה + -, חברת חשמל לא רצתה להגיע לישוב שלי כי העובדים הכלבים שלהם (שגם גך מקבלים משכורת של חבר כנסת) לא רצו להגיע לאזור כי הם רצו תוספת סיכון על העבודה שלהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לא לעשות זאת? אם הם רוצים ריבונות, אז שיתחילו מהבסיס - מהחרא שלהם.

או שאנחנו קשורים עם שרצי מוחמד חזק ע"י הסכמי [glow=red,2,300]'שלום'[/glow] שבינהם אנו מתחייבים לספק תשתיות לאוטונומיה אשר חסרת אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

באמת ביזיון... המצב הולך ומדרדר. overload תפסיק כבר להתנשא, זה סוג של דמגוגיה שלא ממש עובד (לפחות לא עליי. מישהו כאן חולק?).

זה שזה "לא נורא" הפסקת חשמל פעם ב-50 שנה בשדרות (או 56, אם אתה רוצה להתעקש) זה לא העניין. העניין הוא המגמה, ומי שאינו אטום, רואה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J0HNiE אני שמח שאתה דואג לי כל כך...אם לא היתה לי טיפת כבוד לפורום היתי קורא לך חמור.

יש לי חשמל ברוך השם.

עריכה:

נכון לעכשיו (3:29) יש אור ברחובות הצפוניים שאני יכל לראות.

חשבתי שמדובר בידיעה חדשה, זה מ 23:00.

ואתה חושב שהפסקת חשמל פעם ב 56 שנים בגלל קאסם זה נורא?

מה עם הפסקת חשמל כל שבוע בגלל שהמדינה או חברת חשמל לא שמה עליהם זיין?...תמצאו דברים אחרים לבכות עליהם כבר, כי חוץ מלעשות רעש וצילצולים אתם לא תורמים....באמת.

ומה "גנרטור חרום"? לעיריה אין כסף לשלם לעובדים שינקו את הרחוב

זה כאילו אתם חיים במדינה אחרת לפעמים...

זה מזכיר לי שלפני חצי שנה + -, חברת חשמל לא רצתה להגיע לישוב שלי כי העובדים הכלבים שלהם (שגם גך מקבלים משכורת של חבר כנסת) לא רצו להגיע לאזור כי הם רצו תוספת סיכון על העבודה שלהם....

צודק. הרי בכל העולם יש פעם במספר שנים שקאסם פוגע בעמוד חשמל ומחסל לכמה שכונות את החשמל.

אתה מקבל את הקאסם כאילו זה דבר נורמלי, כאילו זה איזה תופעת טבע שהאדם לא יכול לשלוט עליה.

מסכים איתך בקשר לחברת החשמל. אבל זה שאתה מעביר את הקאסם לסדר היום כאילו זאת גזירה משמיים. הרי מה לעשות כל מדינה בעולם צריכה להתמודד עם קאסמים.

למה אתה אוהב לערבב 100 נושאים שיראו כאילו הקאסם הוא לא בעיה.

זה שהעירייה לא משלמת משכורות לתושבים שלה זה מתקשר לקאסם איך בדיוק?

מה עם ירידת ערך הדירות בגלל הקאסם? או פחות ופחות משרות בגלל שעסקים לא רוצה לפתוח עסקים במקום מוכה טרור.

או שביטוחים דורשים יותר או לא מבטחים בכלל בשדרות בגלל סיכון גדול יותר.

הקאסם גורם לנזק כלכלי חמור בשדרות.

הקאסם זאת לא ברירה שאזרחי העולם צריכים לסבול. זה מטרד שניתן לטיפול.

זה שאתה רואה את הקאסם כגזירה שאתה מוכן לקבל בשביל "שקט"! רק אתה מוכן לקבל. אני רואה את זה כמטרד שצריך לקבל טיפול היום. אם הפיתרון לשים מוקשים בכל השטחים שבהם אפשר לשגר קאסם לשדרות. אם לשים טנקים או תתי מקלע ליד האיזורים ולהתחיל להפציץ כל דבר שניראה חשוד.

אם זה פגיעה ברכב שנושא קאסמים ברחוב סואן. אם זה להכניס יחידות שיסמנו X ואז מטוס יפציץ את האיזור! לא איכפת לי! העיקר שהוא יפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה מנסה לשכנע לוזר מלידה שמקבל את הקאסמים ומוכן לחיות איתם,העיקר שהעולם לא ירד עלינו... :-\

/o\ כל מילה זהב

כל מדינה אחרת כבר הייתה מפסיקה להם את החשמל כבר ב 2000 (שהאינתיפאדה התחילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...