GTA: Vice City!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA: Vice City!!!

Sweet_Tooth

Recommended Posts

תתארו את GTA3 בשנות השמונים בעיר חוף כפולה בגודלה ועם מאות אנשים מוזרים ברחובות תתארו כמות כפולה של פוליגונים וטקסטורות ותתארו כמות כפולה של כלי רכב שכוללות מכוניות אספנות משנות החמישים ועוד כמה סוגים של אופנועים, כטנועים, מסוקים וכמה מכוניות גולף נחמדות שאתם יכולים לסוע בהם מתי שרק תרצו. עכשיו תתארו שכל זה במרחק של פחות מחודש :o כן VICE CITY ישוחרר ב 29 לחודש ואני הזמנתי אותו כבר עכשיו, ואל תשכחו שזה יהיה בלעדי ל PS2 כך שלמי שאין שיוכל את הלב!!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופנועים נשמעים נחמדים, זה אחד הדברים שהיו הכי חסרים לי במשחק... עיר שלמה ואין אפילו אופנוע אחד! מבאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתארו את GTA3 בשנות השמונים בעיר חוף כפולה בגודלה ועם מאות אנשים מוזרים ברחובות תתארו כמות כפולה של פוליגונים וטקסטורות ותתארו כמות כפולה של כלי רכב שכוללות מכוניות אספנות משנות החמישים ועוד כמה סוגים של אופנועים, כטנועים, מסוקים וכמה מכוניות גולף נחמדות שאתם יכולים לסוע בהם מתי שרק תרצו. עכשיו תתארו שכל זה במרחק של פחות מחודש :o כן VICE CITY ישוחרר ב 29 לחודש ואני הזמנתי אותו כבר עכשיו, ואל תשכחו שזה יהיה בלעדי ל PS2 כך שלמי שאין שיוכל את הלב!!!! ;D

שכחת לציין כלי חדשים!

:);)

המשחק הזה הולך להיות פשוט ענק! הרבה יותר טוב מקודמו שהיה מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יצא למחשב, אבל זה יקח קצת זמן.

לפי מה שהבנתי אז לא ! :-\

אמרו אותו דבר גם על GTA3 וכולנו יודעים מה נגמר איתו בסוף. (מה שהיה נחמד כי התערבתי עם חבר שלי שזה בסוף כן יהיה למחשב ונחשו מי ניצח :hat: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...