בגרות בפיזיקה - תם ונשלם - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגרות בפיזיקה - תם ונשלם

MalGano

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לי יצא ככה :D

יש תשובות

http://www.geva.co.il/geva/files/articlefile_1151489198859.pdf

לא!!!!!!

אני צדקתי בחישובים שלי, אבל בסעיף ד' בשאלה 5 כתבתי שגלילאו גילה שאנחנו מסתובבים סביב השמש, מה שלא נכון!!!! זה הטעות היחידה שלי!!!

ממתי מבחן בפיסיקה הפך למבחן בהיסטוריה!?!?! לא מאמין, יהיה לי 96 בבגרות יחד עם 100 מגן זה יוצא 98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה בסדר... אני מאמין שאתה תצליח להתמודד עם זה, איכשהו.

דברתי עם המורה שלי, והוא אמר שיכול להיות שיורידו לי רק חצי מהנקודות, תלוי בבוחן.

ואני עשיתי את השאלות אחד, שהוא היה בדיחה, אבל קצת ארוך, שתיים, זה היה הכי פשוט שהיה שמה, וגם היה קצר, חמש היה קצת מאתגר, עשיתי את סעיף ב' אלגנטי עם חוק שלישי של קפלר, בהתבסס על התוצאה של הסעיף הראשון, סעיף שלוש היה פשוט ביותר!!!! אבל כמו שאמרתי, שזה מגיע להסטוריה אני כל כך גרוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלך לי על הפנים :s07:

בשאלה של התנע(שם הנפילה הכואבת) בסעיף ג' שכחתי שקיימת מסילה, אז התייחסתי לזה כאילו מדובר בשולחן אוויר. ז"א שהייתה לקרונית עם הכדור עליה מהירות גם בציר האנכי(יעני במערכת צירים קרטזית רגילה היא נעה ברביע הרביעי) - וזה לא נכון כמובן, צריך להתעלם בכלל מהציר האנכי(מה גם שלא נתנו את הגובה ממנו נפל הכדור.......ניחשתי,אמרתי נניח לשם החישוב שמהירותו בלה בלה בלה...... :-[)

המורה שלי אמרה שזה בגלל המוח הקדחני שלי, אני חושב שזה בגלל המוח הדפוק שלי...

בכל מקרה, בשורה התחתונה, המהירות בתשובה שלי עדיין משתנה, ומן הסתם המהירות האופקית שאני מצאתי היא המהירות הנכונה(יעני 1.5, אבל כאמור אחרי זה בא נירמול בפתרון שלי... :kopfpatsch:)

ובגלל שגם בסעיף א' של השאלה נתתי הסבר שונה(הרי בעת הנתק לא פעל שום כוח שיכל לגרום לשינוי מהירות מצד הקרונית) המורה שלי אמרה שלהערכתה בסעיף ג' ירד לי לא יותר מ-1/3 מהניקוד של הסעיף(אבל לדעתי היא סתם אופטימית ונתנה את המקרה הטוב - והסעיף הזה היה 8 נק'! :bash:)

אני בספק שאני אקבל את ה-98 שרציתי :bash::s07::kopfpatsch:

סעאמק אני ניגש שנה הבאה :pissed:

(ואותו עיקרון חוזר על עצמו כרגיל - הם כ"כ מנסים להקל עלינו בשאלות שהם בעצם דופקים אותנו!!!

כשהמורה שלי אמרה לי שפשוט חשבתי יותר מדי הפה שלי נפער - אז מה אומרים למשרד החינוך ילדים? בן זונה!!)

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...