שאלת תאימות זכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת תאימות זכרון

UNDERDOG

Recommended Posts

זה תלוי. לא תוכל לשים אותם במצב של Dual . אבל אם תריץ את שניהם בנפרד אין שום סיבה שהם לא יעבדו. זה לא יוריד מן הביצועים.

הבעיה היא שאם הכרטיסים עובדים במהירויות שונות, אז שניהם יעבדו על המהירות הנמוכה מבין שני הכרטיסים.

לא צריכה להיות שום בעיה, כמובן שמומלץ לקנות כרטיסים שתואמים בגודל אבל החלט אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה צריך לשים לא משנה מה אסור לך לשים שתי זכרונות שונים או שתיים שונים ואחד מהיר או ההפך אחרי זה המהירות תהיה הרבה יותר איטית מהמהירות המקורית של הזכורנות הגבוהים ועדיף לך לעשות אותם על duel chanel באמת עדיף לך ותקנה ddr1 או 2 של 512 עדיף לך 4 זכרונות כאלו אפילו שזה יקר כי מיקורוסופט הוציאה ווינדוס חדש בשם- שהדרישות מינימום שלו הן 512מגה או מדיום 1 ג'יגה מקסימום 2 ג'יגה הווינדוס הזה עולה תוך 3 שניות ותאמין לי עדיך לך לקנות את הזכרונות האלו הבעיה היחידה שאתה צריך מעבד מספיק חזק בכדי לנצל את כל הזכרון לי אין אותו אבל עד, 3.2 עם כפולה שתוכל לשים עוד אחד אם בא לך וזה גם יורת מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה דומה לי יש כרגע 256 mb כפול 2 , עכשיו אני רותה לשדרג עוד 1 G - כלומר 512 mb כפול שתיים - ככה שיהיה לי 1.5 g במחשב , זה אפשרי ומשתלם מבחינת ביצועים או שכבר עדיף להוציא את ה512 ולהשאיר רק ת 1 G כי זה עלול להאט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה צריך לשים לא משנה מה אסור לך לשים שתי זכרונות שונים או שתיים שונים ואחד מהיר או ההפך אחרי זה המהירות תהיה הרבה יותר איטית מהמהירות המקורית של הזכורנות הגבוהים ועדיף לך לעשות אותם על duel chanel באמת עדיף לך ותקנה ddr1 או 2 של 512 עדיף לך 4 זכרונות כאלו אפילו שזה יקר כי מיקורוסופט הוציאה ווינדוס חדש בשם- שהדרישות מינימום שלו הן 512מגה או מדיום 1 ג'יגה מקסימום 2 ג'יגה הווינדוס הזה עולה תוך 3 שניות ותאמין לי עדיך לך לקנות את הזכרונות האלו הבעיה היחידה שאתה צריך מעבד מספיק חזק בכדי לנצל את כל הזכרון לי אין אותו אבל עד, 3.2 עם כפולה שתוכל לשים עוד אחד אם בא לך וזה גם יורת מהיר

זה פסיק - ,

זאת נקודה - .

קח אספקה של שניהם: ......................................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

תשתמש בהם

יש לי שאלה דומה לי יש כרגע 256 mb כפול 2 , עכשיו אני רותה לשדרג עוד 1 G - כלומר 512 mb כפול שתיים - ככה שיהיה לי 1.5 g במחשב , זה אפשרי ומשתלם מבחינת ביצועים או שכבר עדיף להוציא את ה512 ולהשאיר רק ת 1 G כי זה עלול להאט ?

מה המעבד והלוח אם?

הסטיקים הנוכחיים הם Double Sided או Single Sided?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פסיק - ,

זאת נקודה - .

קח אספקה של שניהם: ......................................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

תשתמש בהם

מצב רוח טוב? :)

הסטיקים הנוכחיים הם Double Sided או Single Sided?

תוכל להסביר לי מה זה משנה?

אני מבין שיש לך מחשב טוב יחסית עם מספיק (הבנתי שיש לך 1G) - האם יש לך את ה 1G בסטיק אחד או 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם יש שבבים משני הצדדים של הפלסטיק הירוק

או רק מצד אחד

Single = צד אחד

Double = שני הצדדים

יש רק מצד אחד- אז זה כנראה SS, בכל מקרה עשיתי צילום מסך קטן מ everest אולי זה יתן קצת פרטים ..

הנה:

722687075.JPG ותודה לך על הסבלנות חח

אני כבר משתוקק להזמין :jump: לפי מה שהבנתי יש לוחות אם שמוגבלים לדוגמא אי אפשר לשדרג עליהם 4 G , אפשר רק עד 2 G ,... אני מקווה שאצלי אפשר עד 4 G לפחות בשביל שדרוג בעתיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אז יש לך 2 סטיקים של 256M - יש לך Dual Chanel.

ז'א שאם תוסיף עוד כלשהו ה DC לא יעבוד - תאבד הרבה ביצועים במקרים מסויימים.

אני מציע לך להוציא את כל הזיכונות שיש לך עכשיו ולקנות סטיק של 1G עכשיו, ובעתיד עוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה,עכשיו אתה צריך עוד זוג של DUAL כאשר התצורה זהה,כלומר SS.

עכשיו:מה שאני הייתי עושה זה בודק כמה עולה לי התענוג הזה,אני מעריך שזוג זכרונות VALUE של 2*256 יעלו לך כ-350שקל.ומה אתה מפסיד?אתה אומנם תהיה עם 1GB אבל סלוטים תפוסים,כלומר מכאן לא תוכל לשדרג.ואם תקנה עכשיו 1GB של 2*512 יעלה לך כ-600שקל,אז נכון שאתה משלם עוד כמעט כפול,אבל אתה עם אופציה לשידרוג ל-2GB,ואולי בלוחות מסוימים אין לך תמיכה מלאה בארבעה סטיקים של ,ואת זה יוכל ליאור לדעת אם תגיד מה הלוח שלך והמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...