קירור מים פאסיבי... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים פאסיבי...

sambusak

Recommended Posts

לא ממזמן, גיליתי כי מערכת המים שלי, לא מקררת מי יודע מה...

VGA ישב על 50 וCPU ישב על 40.

לפני כמה ימים, פתחתי את המחשב וראיתי שכנראה היתה דליפה קטנה במיכל. דלפיה כל כך קטנה, שחלק מהמים נזלו אבל במשך יותר מחודש.

הקיצר, שמתי לב שכאשר המחשב פועל, לא זורמים מים בצינורות כי רמת המים במיכל ירדה בצורה כזאת שהמשאבה לא הצליחה להזרים מים.

כלומר, ניתן להפעיל מחשב עם מים פאסיבי. מספיק בלוק מים גדול על המעבד כדי שזה לא יתחמם יותר מידי. ;)

כמובן, שלא רציתי לקחת עוד סיכונים, ומילאתי עוד מים במערכת. אחרי זה, טמפ' המעבדים ירדה ביותר מ15 מעלות תוך מספר שניות!!!!

אולי כדאי לי לשים את החומר הזה שמוסיפים למערכות מים של מכוניות ישנות? שמתי אותו באוטו שלי (שנת 84), וכל הדליפות הפסיקו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שברשותך מערכת לקירור מים, תוכל לפרט עליה ? ואולי לתת מעט תמונות ? וכשאתה מדבר על םאסיבי אתה מדבר שהיו מים בתוך הבלוק אבל הם לא זזו, או שהבלוק היה ריק לחלוטין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בצינורות שקופים, לכן ראיתי שיש מים בצינורות באזור הבלוק. לכן אני מניח שהיו מים בבלוק.

לא היה קצר, כי כל מערכת עבדה. המשאב עשתה אעש, והמים זזו בצינור כל הזמן סנטימטר ימינה ושמאה... מצב שמובן שהמשאבה מנסל לדחוף מים אבל היא בעצם דוחפת אויר.

בקשר לתמונו. כבר פרסמתי בפורום הזה . אם מישהו זוכר, קראתי למחשב הזה AQUATRON.

בקרוב אשלח לגלריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם תחפש AQAUATRON, תמצא את זה.

יש שם לינקים לתמונות בPLANET NANA

בכל מקרה, אני פשוט רוצה לצלם אותו טוב יותר. התמונות שיש לי לא כל כך יפות. ברגע שיהיו לי טובות, אשלח אותן לגלריה.

אם כבר, אני בנושא , אז יש לי שאלה. שמתי בחזיר המארז, מאחורי הגריל פלסטיק, פלורוסנט שמכוסה בפלסטיק צבעוני שקוף. הבעיה היא שניתן לראות את זה רק בחושך. אבל אם אני מצלם בחושך אז רורים את האור אבל לא את המארז. יש למישהו רעיון איך לצלם את המארז כך ישראו את האור וגם את המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, אני בנושא , אז יש לי שאלה. שמתי בחזיר המארז, מאחורי הגריל פלסטיק, פלורוסנט שמכוסה בפלסטיק צבעוני שקוף. הבעיה היא שניתן לראות את זה רק בחושך. אבל אם אני מצלם בחושך אז רורים את האור אבל לא את המארז. יש למישהו רעיון איך לצלם את המארז כך ישראו את האור וגם את המארז?

נסה עם אור עמום בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...