איזה רכב יש לכם? - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רכב יש לכם?

Roshos

Recommended Posts

[ltr]progress? only if you're looking at power. if you're looking at handling you going backward and when you'll buy an american muscle it will be a head first dive of a cliff into an empty pool.[/ltr]

בלי לזלזל הרבה אבל אין מה לעשות אני חייב.

כמה פעמים נהגת על 106 ראלי? כמה פעמים נהגת על קליאו ספורט? והאמריקאית זה חלום אישי שלי בלי שום קשר.

הקליאו שלי (מונמכת 50 מ"מ עם בולמי קוני מתכוננים וקפיצי אייבך) עולה בהתנהגות על כל ראלי שאתה מכיר, הן בהנאה מהנהיגה והן באחיזה והתנהגות. מבחינת כוח אין בכלל מה לדבר הראלי היא עגלה מתה לעומת הקליאו (הקליאו גם יותר חזקה מהדגמים החזקים שלה 106 וה306)

הראלי שלי הייתה גם מונמכת ב30 מ"מ על קפיצים של ספארקו ועדיין אין מה להשוות.

נסעתי על ראלי מעל שנה בין אם בתחרויות של שליטה (ג'ימקאנות) בין אם בטיולי נהיגה (ערד-סדום, מצדה, כבישי הצפון) וגם ביום יום.

אני חושב שאני מכיר את הרכב מספיק כדי להגיד לך שהראלי זה מותג נחמד ויפה לילדים חסרי ממון אין בכלל מה להשוואת לקליאו.

הדיבורים האלה הם לא סתם מניסיון שלי בלבד אלא מהרבה חברים אישיים שנוסעים על המכוניות המדוברות (אני חבר כבר הרבה מאוד זמן במועדון פג'ו סיטרואן - PSI) ומכיר הרבה בעלי קליאו ספורט.

הקליאו הראתה גם ביצועים יותר טובים על השעון בג'ימקאנות מכל מיני סוגים ככה שאין חכם כבעל ניסיון.

רוצה לראות תחרות ראויה של שליטה?

תבוא: http://www.maslulim.co.il/index.php?i=419

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 233
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע יש דברים שאי אפשר להתווכח איתם, אמריקאיות קלאסיות לא נועדו להתנהג... הם מ-א-ו-ד חזקות בקו ישר...

אבל אני אוהב את זה נסעתי על אמריקאיות מאוד חזקות בארה"ב (אבא שלי גר שם) ואין מה לעשות עד שלא חווית 500 כ"ס ממנוע V8 קרבוקטור לא חווית כלום.

אני מכיר את האנשים ממועדון Fuel Slut שהעלתה תמונה שלהם... חבר'ה טובים.

הוא אמר שבקליאו הלכתי קדימה בכוח ואחורה בתנהגות... זה כל כך בולשיט שאין אפילו סמיילי שמסוגל לבטא מה אני חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט! גנבת לי תקליאו :silly:

לא נורא יש עוד אחת כסופה עם מושבי עור קרובה ליד זה שקנית ממנו.

אני אומנם לא נהגתי על הרכבים, אבל קליאו הרבה יותר חזקה ובהתנהגות לא נופלת ב 100 אחוז.

יותר טובה היא כן אבל בוא נגיד בשביל חמת הספק שנופלת היא לא.

ולעבור מ 2 צרפתיות לאמריקאית זה כמו לזיין 2 אירופאיות ברמה ואז לדפוק זונה ב L.A

אוקיי סבבה זה מהנה אבל יש לזה גבול החיים הם לא רק קוו ישר! אבל שיבושם לך.

אתה משתתף ביום שישי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא ;D יש מספיק קליאו לבנתיים.

מושבי עור מלא? לכל הקליאו יש מושבי חצי עור (וחצי אלקנטרה חרא של חומר! >:( )

מה גם שקליאו זה לא אוטו להתחיל איתו... הניסיון שהיה לי עם ה106 היה מעולה לביטחון ולניסיון כי בגלל שאין לאוטו הרבה כוח יותר קל לתקן ולשלוט באוטו.

תשמע זה הויכוח התמידי שלא ייגמר לעולם בין שתי גישות.

אני אומר לעומת הרבה אנשים אחרים שאני אוהב את שתיהן! לא רק אמריקאיות ולא רק צרפתיות אפשר לשלב בחיים.

לכל סוג של מכונית יש את היתרון שלה יש לי ניסיון עם שתיהן ועוד כל מיני סוגים של מכוניות (M3 עדיין לא :D )

אני בתקווה שאני יוכל להחזיק אמריקאית קלאסית במקביל לאוטו מתנהג כאשר בתקווה לעבור בעתיד להנעה אחורית.

קו ישר זה מאוד כיף כאשר האוטו חזק מה גם אם משפרים ויודעים לנהוג אמריקאיות נוסעות גם מצויין על הצד :silly:

יום שישי אני לצערי לא משתתף וגם לא בעוד אירוע גדול שיש בקרוב כי יש לי בעיה בצירייה ולא בא לי שהיא תתפרק אז אני מנסה להזהר קצת יותר כרגע.

*אני רואה שהגיבו...

מי מדבר על מוסטאנג... אני מדבר של שברולט קאמרו... בלי קשר מה הצחוק המוסטאנג החדשות כולל הGT לא כאלה להיט מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע שאני יבין אתם משווים בין קליאו למוסטנג? :lol:

רגע שאני אבין, יש לך מושג במכוניות?

יש דברים שהקליאו לוקחת בקלות את המוסטנג (כל דבר עם סיבובים) ויש דברים שהמוסטנג תיקח בקלות את הקליאו (פוזה וקו ישר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כן ולא קטן...ואתם משווים פה שור וארנבת...ברור שלקליאו יש אחיזת כביש הרבה יותר טובה ונוחות רבה יותר כמו ברוב המכוניות הארופיות.

אבל קיבינימט 500 כ"ס? ל 150 כ"ס? יש פה השווה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נדייק עוד קצת... אין ממש מוסטנג עם 500 כ"ס אני דיברתי על מכונית מסויימת שאני נסעתי עליה והיא שנת 70 ומשופרת... והיא בארה"ב!

לקליאו יש במקור 172, לשלי אחרי כמה דברים קטנים יש סביבות ה180.

בלי קשר, בכל נתון של כ"ס בתאוריה צריך לתת גם את נתון המשקל שהוא מאוד משפיע.

השוואה? אני לא משווה כלום אמרתי שהחלום שלי זה American Muscle קלאסית זה הכל. אין מקום להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נדייק עוד קצת... אין ממש מוסטנג עם 500 כ"ס אני דיברתי על מכונית מסויימת שאני נסעתי עליה והיא שנת 70 ומשופרת... והיא בארה"ב!

לקליאו יש במקור 172, לשלי אחרי כמה דברים קטנים יש סביבות ה180.

בלי קשר, בכל נתון של כ"ס בתאוריה צריך לתת גם את נתון המשקל שהוא מאוד משפיע.

השוואה? אני לא משווה כלום אמרתי שהחלום שלי זה American Muscle קלאסית זה הכל. אין מקום להשוואה.

זה החלום של כולנו. נסעתי כמה פעמים על המוסטנג בארה"ב יש לה קול כך כך יפה שבא לך לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לזלזל הרבה אבל אין מה לעשות אני חייב.

כמה פעמים נהגת על 106 ראלי? כמה פעמים נהגת על קליאו ספורט? והאמריקאית זה חלום אישי שלי בלי שום קשר.

הקליאו שלי (מונמכת 50 מ"מ עם בולמי קוני מתכוננים וקפיצי אייבך) עולה בהתנהגות על כל ראלי שאתה מכיר' date=' הן בהנאה מהנהיגה והן באחיזה והתנהגות. מבחינת כוח אין בכלל מה לדבר הראלי היא עגלה מתה לעומת הקליאו (הקליאו גם יותר חזקה מהדגמים החזקים שלה 106 וה306)

הראלי שלי הייתה גם מונמכת ב30 מ"מ על קפיצים של ספארקו ועדיין אין מה להשוות.

נסעתי על ראלי מעל שנה בין אם בתחרויות של שליטה (ג'ימקאנות) בין אם בטיולי נהיגה (ערד-סדום, מצדה, כבישי הצפון) וגם ביום יום.

אני חושב שאני מכיר את הרכב מספיק כדי להגיד לך שהראלי זה מותג נחמד ויפה לילדים חסרי ממון אין בכלל מה להשוואת לקליאו.

הדיבורים האלה הם לא סתם מניסיון שלי בלבד אלא מהרבה חברים אישיים שנוסעים על המכוניות המדוברות (אני חבר כבר הרבה מאוד זמן במועדון פג'ו סיטרואן - PSI) ומכיר הרבה בעלי קליאו ספורט.

הקליאו הראתה גם ביצועים יותר טובים על השעון בג'ימקאנות מכל מיני סוגים ככה שאין חכם כבעל ניסיון.

רוצה לראות תחרות ראויה של שליטה?

תבוא: http://www.maslulim.co.il/index.php?i=419

[ltr]why didn't you say clio 172, I though the sport is just another one of those "sport" version, I didn't know you were talking about the 172...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקליאו יש רק משמעות אחת זה לא מאזדה 3 עלק .

קליאו זה מנוע 2 ליטר 172 כ"ס... 3 דלתות. 8)

ובגלל שאתה חמוד אני יעלה כמה של האוטו שלי.

זה מאירוע של מועדון PSI מועדון פג'ו סיטרואן.

3a442df5d95xd.jpg

218c61a5050el.jpg

picture1044nd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...