וודקה מזיקה לגוף ואם כן אז עד כמה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וודקה מזיקה לגוף ואם כן אז עד כמה?

מוחמד היהודי

Recommended Posts

אז אתה אומר שצריך להמליץ לחברים (ולי) להבדק? ::)

מזכיר לי בדיחה: שני חברים הלכו לעשות בדיקת דם, ואחרי שבוע הגיעו התוצאות:

אחות: סאניה, המצב לא טוב...

סאניה: מה? מה הבעייה?

אחות: מצאנו 60% אלכוהול בדם שלך!

<החבר השני נקרע מצחוק>

אחות: גם לך אין סיבה לשמוח! בבדיקה שלך לא הצלחנו בכלל למצוא דם במחזור האלכוהול שלך! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה אומר שצריך להמליץ לחברים (ולי) להבדק? ::)

מזכיר לי בדיחה: שני חברים הלכו לעשות בדיקת דם, ואחרי שבוע הגיעו התוצאות:

אחות: סאניה, המצב לא טוב...

סאניה: מה? מה הבעייה?

אחות: מצאנו 60% אלכוהול בדם שלך!

<החבר השני נקרע מצחוק>

אחות: גם לך אין סיבה לשמוח! בבדיקה שלך לא הצלחנו בכלל למצוא דם במחזור האלכוהול שלך! :smile1:

בדיחה מצחיקה

לאחר כמה זמן ריכוז האלכוהול בדם יורד ל0 יעני אין אלכוהול בגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל דבר שלילי צריך לתקן בדבר חיובי, הרבה אמרו תשתה מים ותאכל הרבה מתוק אחרי ששיתת והם צודקים 100%. אם אתה שחיף כזה או עם שורשים קרובים למזרחיים (מרוקאים, כורדים וכו') אשר לא ידועים ביכולת פירוק הרעלים שלהם תצטרך לשתות לאט - אם אתה שותה עם רוסים אז שתה 2 ותפספס אחד.

חוץ מזה, אם אתה שותה פעם בשבוע זה חפיף אם אתה שותה כל יום, תאכל מולטי וויטמין ותסתובב עם טאמס, אני עשיתי טעות ושרפתי לעצמי את הוושט ועכשיו יש לי צרבת - לא נעים.

אל תוריד אחוזים, אפשר לעלות. אל תשתה נקי, עם מיץ או עם חמוצים (הכי בריא דרך אגב). אל תשתה על בטן ריקה ולא אחרי כדורים. כמובן שהכל אם יש מספיק וודק לכולם, אם אין ואתה רוצה להשתכר- תוריד אחוזים ותאכל אקמול :). המיץ הכי טוב לשתות איתו זה מיץ אגסים של סופר דרינק או המיץ של החמוצים גם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל דבר שלילי צריך לתקן בדבר חיובי, הרבה אמרו תשתה מים ותאכל הרבה מתוק אחרי ששיתת והם צודקים 100%. אם אתה שחיף כזה או עם שורשים קרובים למזרחיים (מרוקאים, כורדים וכו') אשר לא ידועים ביכולת פירוק הרעלים שלהם תצטרך לשתות לאט - אם אתה שותה עם רוסים אז שתה 2 ותפספס אחד.

חוץ מזה, אם אתה שותה פעם בשבוע זה חפיף אם אתה שותה כל יום, תאכל מולטי וויטמין ותסתובב עם טאמס, אני עשיתי טעות ושרפתי לעצמי את הוושט ועכשיו יש לי צרבת - לא נעים.

אל תוריד אחוזים, אפשר לעלות. אל תשתה נקי, עם מיץ או עם חמוצים (הכי בריא דרך אגב). אל תשתה על בטן ריקה ולא אחרי כדורים. כמובן שהכל אם יש מספיק וודק לכולם, אם אין ואתה רוצה להשתכר- תוריד אחוזים ותאכל אקמול :). המיץ הכי טוב לשתות איתו זה מיץ אגסים של סופר דרינק או המיץ של החמוצים גם טוב.

מנסיון, הוודקה הכי טעימה עם XXX או רדבול. ממש לא קשה לשתייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעעעעעעע

אני רוסי

קיצר אתמול חבר שלי קנינו חמוצים והוא שתה את המיץ שלהם חח ונקרענו עליו למה שותים את זה ?

איזה רוסי בלאי :lol:

אקמול הא? אתה רוצה לשים אותו במיון ללילה? לניקוי קיבה? :smile1:

עם חמוצים זה באמת ליגה... במיוחד עם חמוצים של סבתא :-*

לשתות על בטן ריקה לא טוב, גם אם האלכוהול איכותי... אני בד"כ אוכל איזה משהו לפני שאני יוצא לפאב, כדי להוריד איזה שוט על ההתחלה- לסדר את הראש בלי לשרוף את הקיבה ולהשתכר לגמרי מכוסית אחת :xyxthumbs:

ואם יש וודקה איכותית (לא מסריחה כמו ספירט...) אז הכי טוב נקי... לפי דעתי.

ודקה עם ספרייט גם נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר בנושא , אז מהי הדרך הנכונה להוריד שאט של וודקה?

אני תמיד מפסיק אחרי בערך כוס וחצי של וודקה (חד פעמית) ואני מרגיש שאני יכול הרבה יותר

אני שותה בשלוקים קטנים , אני לא מצליח להוריד שאט בפעם אחת (של וודקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תשתה ככה אל תריח אותה לפני זה פשוט תחשוב שזה מים

תשתה ישר וזהו אל תתחיל בשלוקים זה לא קולה ותחזיק ביד מלפפון או משהו אחרי הכוסית ומה זה כוסית וחצי זה כלום

אני רק אחרי הכוסית ה5-6 הפוך ועושה שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אמרתי כוס וחצי :smile1:

ואני זוכר ששתיתי עראק שתיתי כוס וחצי ולא הרגשתי כלום וזה אחרי כוס מים

כלומר - עראק מהר====>שלוק מים , ואתה יכול להמשיך ככה עד 2-3 כוסות...(אבל אז אתה מת).

אבל ששותים שרט עוצרים את הנשימה , נושפים או נושמים לפני? מה הכי טוב לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אמרתי כוס וחצי :smile1:

ואני זוכר ששתיתי עראק שתיתי כוס וחצי ולא הרגשתי כלום וזה אחרי כוס מים

כלומר - עראק מהר====>שלוק מים , ואתה יכול להמשיך ככה עד 2-3 כוסות...(אבל אז אתה מת).

אבל ששותים שרט עוצרים את הנשימה , נושפים או נושמים לפני? מה הכי טוב לדעתכם?

יעני כוס וחצי 300 מ"ל?

אני שותה ככה אני לוקח את הכוס/ית לוקח אוויר שותה מהר ואז נותן ביס במשהו חח

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע של החומץ של המלפפונים ששותים אותו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...