מערכת סטריאו(מיני) עד4K שיהיה הצליל הכי נקי שיכול להיות. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת סטריאו(מיני) עד4K שיהיה הצליל הכי נקי שיכול להיות.

swg

Recommended Posts

ב- אתה יכול להרכיב מערכת סטריאו משומשת "אמיתית" לא רעה בכלל.

כמה מאות שקלים על אמין (Pioneer כזה או אחר)

מגבר סטריאו של NAD, Cambridge Audio, Rotel או אפילו T-Amp

זוג מדפיים של חברות כמו KEF, Tannoy, Mordaunt-Short, Mission, Wharfedale ואם מדובר ב-T-Amp תוכל אפילו לרכוש Triangle, Epos, Castle בסיסיים (הטראינגל נצילים והאפוס קלים להנעה למרות שאינם כה נצילים כך שהזיווג עם ה-T-Amp עשוי להצליח. כמובן שיש לבדוק כל מקרה לגופו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- אתה יכול להרכיב מערכת סטריאו משומשת "אמיתית" לא רעה בכלל.

כמה מאות שקלים על DVD אמין (Pioneer כזה או אחר)

מגבר סטריאו של NAD, Cambridge Audio, Rotel או אפילו T-Amp

זוג רמקולים מדפיים של חברות כמו KEF, Tannoy, Mordaunt-Short, Mission, Wharfedale ואם מדובר ב-T-Amp תוכל אפילו לרכוש Triangle, Epos, Castle בסיסיים (הטראינגל נצילים והאפוס קלים להנעה למרות שאינם כה נצילים כך שהזיווג עם ה-T-Amp עשוי להצליח. כמובן שיש לבדוק כל מקרה לגופו)

תקשיב אחי, אני מעריך את ההשקעה שלך מאד, אך הרמקולים לא מיועדים לי.

חבר שלי ביקש מערכת, אבא שלו נותן תקציב ואני שואל אתכם.

אבא שלו אמר באופן חד משמעי "רק מיני סטריאו", לא לוויניים, לא סאבים ולא סנטרים.

תקציב .

מה יש במחיר הזה שנשמע הכי צלול והכי נקי? "Clear"

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מערכות מיני בתקציב של , רובן זולות יותר משמעותית.

אם חובה ללכת על מערכת מיני שיקפוץ לחנות וישמע. לפני כמה שנים כשקניתי בעצמי מערכת מיני, שמעתי כמה מערכות לא רעות בכלל. אחת מהן שאני בחרתי בסופו של דבר היא של פיוניר מדגם A-390, כאשר יש גם דגמים יקרים יותר וחדשים יותר כיום (לדעתי לא טובים יותר בכלל). הצליל שלה נקי מאוד יחסית למערכות מיני אחרות, ואם רוצים להפציץ יש לה המון ווליום, ואם רוצים גם באס נורמאלי, לוחצים על כפתור במערכת והיא נותנת בראש. במידה ומחפשים משהו שקט יותר אבל שיהיה צלול בלבד. ישנה (או ליתר דיוק הייתה בזמנו - לא יודע אם תמצא) מערכת כלשהי של , בעיצוב נחמד מאוד עם מסך עגול עם תאורה כתומה ומגש צר מאוד עם מגשית נפרדת לכל דיסק. המערכת הזו חלשה מאוד מבחינת עוצמה, אבל עד העוצמה הזו היא נשמעה טוב מאוד. לטעמי היא הייתה חלשה מדיי, אבל כל אחד ודעתו. שישמע ויחליט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה מערכות מיני בתקציב של , רובן זולות יותר משמעותית.

אם חובה ללכת על מערכת מיני שיקפוץ לחנות וישמע. לפני כמה שנים כשקניתי בעצמי מערכת מיני, שמעתי כמה מערכות לא רעות בכלל. אחת מהן שאני בחרתי בסופו של דבר היא של פיוניר מדגם A-390, כאשר יש גם דגמים יקרים יותר וחדשים יותר כיום (לדעתי לא טובים יותר בכלל). הצליל שלה נקי מאוד יחסית למערכות מיני אחרות, ואם רוצים להפציץ יש לה המון ווליום, ואם רוצים גם באס נורמאלי, לוחצים על כפתור במערכת והיא נותנת בראש. במידה ומחפשים משהו שקט יותר אבל שיהיה צלול בלבד. ישנה (או ליתר דיוק הייתה בזמנו - לא יודע אם תמצא) מערכת כלשהי של , בעיצוב נחמד מאוד עם מסך עגול עם תאורה כתומה ומגש צר מאוד עם מגשית נפרדת לכל דיסק. המערכת הזו חלשה מאוד מבחינת עוצמה, אבל עד העוצמה הזו היא נשמעה טוב מאוד. לטעמי היא הייתה חלשה מדיי, אבל כל אחד ודעתו. שישמע ויחליט.

Anatoli.

טוב, אז תודה רבה.

אגיד לו ללכת לחנות (שזה מה שהוא הכי שונא, ובגלל זה הוא אמר לי לשאול פה).

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ ללכת על TEAC, מניסיון שלי הם לא משהו. חבל גם לבזבז תקציב כזה על מערכת ב-1600 שקלים. מערכות מיני טובות עולות יותר. המערכת שלי עלתה בזמנו כ-2500 שקלים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי נקי שיש זה מוניטורים אחי...

אם אתה צריך יעוץ במוניטורים(זה "בוקסות" שהצליל שיוצא מהם הכי אמיתי שיש איתם עובדים כל אנשי הסאונד והאומנים...)

ICQ 232376786

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני חייב לסתור אותך. מוניטור לא מוציאים את הצליל הכי נקי ולא הכי טובים בכלום. אחרת כל אחד שמחפש איכותי היה קונה מוניטור. מוניטורים הם לא יותר מאשר אשר תוכננו להיות בעלי תגובת תדר שטוחה עד כמה שניתן. בפרקטיקה ממש לא משנה אם רשום על הרמקול מוניטור או לא, משנה רק איך הוא נשמע.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יש לJVC או LG אני לא בטוח מי מהם (נטיעה ל JVC) רמקולים לפנים תראה בזאפ יש לי דגם שעולה 3500 בבית שכבר לא נראה לי מוכרים אותו

כל מי שעובר לידו מיסתכל כאילו זה מעולם אחר הוא נראה כמו חייזר עם שנורקל לסאב כמו צינור מוביל מים וסאב עם שקוף שה"חלון" הזה הא פןלי קרבונת אני חושב

אני אולי יצלם (אין לי כח )

אלה טובים אבל זה לא מה שיש לי http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=151700 הם נשמעים טוב

זה מה שיש לי בחדר אני שומע בו רק רדיו ודיסקיים פה ושם http://www.shopping.co.il/sale.asp?id=1644&ref=yes&refname=zap הוא נשמע סבבה אבל יש לו אותו מלא זמן אני חושב שיותר מ 5 שנים והוא מחזיק עד היום כמו סוס

דעה שלי שיקנה סטריאו עם מגבר הכי פשוט לתיפעול כמו מיני סטריאו

מה שאמרתי בהתחלנה לא מצאתי בזאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מערכת ישנה יחסית של - אני לא מאמין שעדיין מייצרים אותה - דגם GR8 - היא באה עם 4 רמקולים: 2 רגילים ועוד 2 סראונד + יציאה לסאב (חיברתי סאב קטן יחסית וזה מוסיף מאוד) הצלילים טובים מאוד המערכת נוחה לתפעול ויש כל מיני אפקטים (למי שאוהב שטויות מהסוג הזה) וכמובן הכי חשוב יש לה 180 וואט RMS (2X90) והיא עובדת מעולה היא בת 8 שנים בערך ולמעט הטייפים הכל עובד טוב מאוד - סה"כ אני לא יד ראשונה וקיבלתי אותה משומשת ואני לא יודע כמה "קרעו" אותה בעבר אך אני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ ללכת על TEAC, מניסיון שלי הם לא משהו. חבל גם לבזבז תקציב כזה על מערכת ב-1600 שקלים. מערכות מיני טובות עולות יותר. המערכת שלי עלתה בזמנו כ-2500 שקלים.

Anatoli.

הדגם הספציפי שונה מהשאר הוא באמת נשמע יותר ממה שהוא עולה.

תמיד שווה לנסות(רווח של 2000 ש"ח מול הפסד של מקסימום חמישים שקל)-לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב כרגע תנשמע

צריך גם איכות

אבא שלי שהיה יותר צעיר יותר מ 10 שנים לדעתי קנה דיסקמן ב450 דולר מחזיק עד היום כמו תותח

מערכות רסיברים טלוויזיות של מחזיקות שנים עשרות שנים

הפלייסטישן שלי חורשים עליו 24\7\12\7 וחצי והוא פועל כמו בהתחלה בלי תיקון אחד

אני מאמין שעם TEAC תהנה (וזה גם אולי ) שנתיים גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...