Ass VS. Boobs - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ass VS. Boobs

Lirux

מה יותר חשוב לכם במישהי?  

1143 הצבעות

1. 1. מה יותר חשוב לכם במישהי?

Recommended Posts

מעניין מי השלוש שהצביעו במה שהם הצביעו...

ואני נמען

שילוב מושלם של שתיהם ישטלת על העולם!!

אבל גם הפנים חשובות, ואל תהיו כמו האלה שאומרים: אז מה, שמים שקית מנייר על הראש...

אז זהו שאנחנו לא באמריקה ושקיות של סופר הן כמעט שקופות חחחחחחחח

קיצר לדעתי זה שניהם, אבל אם אני הולך על אחד זה "אחוריים"

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]I think the main problem with breasts is, being located at the front, means you can stare without the girl noticing, so you have to devise tactics to get a good look or buy sunglasses, which will look weird indoors or at night. however at ass you can stare like there's no tomorrow.

just make sure her boyfriend doesn't catch you staring or there might not be a tomorrow for you.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I think the main problem with breasts is, being located at the front, means you can stare without the girl noticing, so you have to devise tactics to get a good look or buy sunglasses, which will look weird indoors or at night. however at ass you can stare like there's no tomorrow.

just make sure her boyfriend doesn't catch you staring or there might not be a tomorrow for you.[/ltr]

:lol: נחמד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציצים גודלם מושפע בעיקר מכמות השומן ברקמה וזה תלוי במספר גורמים - ולא חייב בחורה שמנה, אלא איך שהשומן מחליט להסתדר בגוף. מה שבטוח שאם נולדת עם ציצים קטנים - תישארי כך, אבל תחת אפשר לעשות קצת אמוני וזה יהיה חטוב ונחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציצים גודלם מושפע בעיקר מכמות השומן ברקמה וזה תלוי במספר גורמים - ולא חייב בחורה שמנה, אלא איך שהשומן מחליט להסתדר בגוף. מה שבטוח שאם נולדת עם ציצים קטנים - תישארי כך, אבל תחת אפשר לעשות קצת אמוני וזה יהיה חטוב ונחמד.

ציצים הרבה יותר קל לסדר, היום כל זאטוטה עושה סיליקון ... זה לא ביג דיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי ש"אתן דורשות שאצלינו יסתדר הכל כמו שצריך" כך גם אנו דורשים :smile1:

כשתורידו שיערות, תזכרו לשים דאודורנט, להתגלח וללכת למכון (ולא רק כדי להסתכל עלינו), תפסיקו להיות קמצנים, תחייכו יותר במקום לשחק אותה קשוחים - נדבר. ::)

ציצים הרבה יותר קל לסדר, היום כל זאטוטה עושה סיליקון ... זה לא ביג דיל

אני לא מדברת על סיליקון, גם הורמונים יכול לסדר את זה פיקס או לפחות בחצי-מידה עד מידה. לא לכל אחת יש כסף לסיליקון ולא כל אחת תיכנס מתחת לסכין, בהתחשב בסיכונים הכרוכים בפרוצדורה והסטיגמה החברתית.

יחי הטבעי !!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד סיליקון, יש הרבה בנות שנראות מעולה אבל אין להם חזה, וזה דופק להן את הבטחון העצמי, אז למה לא?

ברור שעדיף טבעי, אבל לא כל אחת נולדת עם זוג מלונים משובח, אם בחורה רוצה ויש לה את הכסף אני בעד ...

(אחות של חברה שלי עשתה לא מזמן סיליקון, וזה נראה מעולה, היא אפילו נתנה לי לגעת, הם קצת יותר קשים מאמיתיים אבל זה נחמד :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...