בעיה מעצבנת במסך, לאחר שינוי קצב הריענון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת במסך, לאחר שינוי קצב הריענון

iPsych

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה ממש מציקה במסך, ושום דרך לא עזרה לי לפתור אותו, וכאן אני צריך את עזרתכם,

לפני הבעיה קצת פרטים טכניים:

המסך:Mag 786FD (הדרייברים שלו מותקנים על המחשב הוא לא מזוהה כסתם צג תקני.. (רזולוציה של 1024*720

כרטיס מסך: Ti4400 עם הדרייברים הלפני אחרונים שיצאו (לפני הבטא שיצא היום)...

הבעיה-

המסך (או הכרטיס מסך) עושים בעיות, אני מנסה לשנות את קצב הריענון ל75 במקום 60, בהתחלה הוא לא עשה בעיות מיוחדות,

אבל הוא חוזר ל60 לאחר שאני מעדכן דריברים...

עכשיו התקנתי את הדרייברים ניסיתי לשנות ל75 והמסך השתגע, הוא יצא מאיזון, הצבע לא בהיר מספיק, והיה צורך לכוון אותו איזה שעה כדי שהתצוגה (לא הצבע) יראו נורמליים אבל הוא עדיין קצת עקום...

אחרי הכיוון, המסך נראה מאוד "מתוח", טקס שנראה פעם "המחשב שלי" נראה "ה מ ח שב ש ל י" (תתארו בערך)...

ניסיתי להכניס לו שוב את הדרייברים המקוריים (שהוציאו עם הכרטיס) אך זה לא עזר, ניסיתי להחזיר לתצוגה של 60 ועדיין הוא נראה נורא...

למישהו יש רעיון? פיתרון? עידכון כלשהו שיכול לעזור?

אני דיי נואש בקטע,

תודה מראש. :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,

זה גם בסטרט אפ של ,

אז לדעתי הבעיה בכרטיס מסך, ולא מסך (למרות שאני יודע שהמסכים של מאג לא מצטיינים בגיאומטריה מעולה, אבל עדיין)..

מה אני יכול לעשות? לבקש שיחליפו לי את הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רעיון , גם אצלי הייתה בעיה עם קצב רענון שלי עם המאג , טוב המאג שלי שונה אבל אולי זה בכל זאת יעזור .

זה מן טריק כזה ננסה לתחמן אותו , תחזיר את קצב הריענון של המסך ל 60 כמו שהיה או כמו שהמחשב רוצה , אחר כך תאפס את הצג ,

תעלה ברזולוציה של 1024 על 768 וקצב ריענון של 85 ואז אולי זה יסתדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

תודה על הרעיון, אבל לא הבנתי אותו לגמרי,

מה ז"א "לאפס את הצג"? דרך איפה? ומה בדיוק לעשות?

לפי דעתי הוא התכוון שתעשה RECALL הצורה של זה מין חץ אבל אולי ה לא אותו הדבר כי המסך שלי קצת שונה

(ראה מפרט). :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...