איך לדפוק את המחשב?! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לדפוק את המחשב?!

מוחמד היהודי

Recommended Posts

יש לי מחשב עם אחריות עד 2007 ונמאס לי ממנו עכשיו אני רוצה לדפוק אותו במסגרת האחריות בעיקר את הלוח והמעבד איך אפשר לעשות את זה בלי שישימו לב במעבדה?

הלוח והמעבד אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אפ זה אפשרי בלוחות של . אתה יכול לנסות לבטל את האופצייה שהמחשב יתחבא ברגע שהוא מתחמם.

ואז פשוט להוציא את ההיטסינק, ולהפעיל את המחשב.... יכול להיות נחמד... או לקחת מייבש שיער, ולהתחיל לטגן את המחשב בזמן שהוא פועלל...תנסה להיות יצירתי.

(אני לא לוקח שום אחריות על הדברים אשר עלולים להיגרם בעקבות ההצעות שלי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אפ זה אפשרי בלוחות של . אתה יכול לנסות לבטל את האופצייה שהמחשב יתחבא ברגע שהוא מתחמם.

ואז פשוט להוציא את ההיטסינק, ולהפעיל את המחשב.... יכול להיות נחמד... או לקחת מייבש שיער, ולהתחיל לטגן את המחשב בזמן שהוא פועלל...תנסה להיות יצירתי.

(אני לא לוקח שום אחריות על הדברים אשר עלולים להיגרם בעקבות ההצעות שלי.)

באסה שאתה לא לוקח אחריות חח

סתם חח אני זוכר פעם ניתקתי את המאוורר של המעבד המחשב ניתקע וזהו הוא תוקע את עצמו ואז צריך לעשות ריסט קיצר הלוחות של חכמים ולא נראה לי שיש אופציה לביטול הריסט פן יכולה להיות אופציה נחמדה אבל נגיד המעבד יתחמם וזה נורטווד אז בעייתי לחמם אותו הוא יתקע או יעשה ריסט נכון?

ואני רוצה משהו שידפוק את המעבד והלוח ואם אפשר גם את הזכרונות

הכי חשוב שבמעבדה לא ישימו לזה לב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תממש קודם כל את עצמך. אתה פשוט מוריד פה את הרמה וחבל. תתחמן קודם כל את עצמך להיות הוגן כמו שכולנו דורשים שיהיו איתנו. ובטח עזרה ממני לעולם לא תקבל ושיהיה לך יום נעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...