פרויקט - מטען usb - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט - מטען usb

eegg

Recommended Posts

זה משנה.

צריך 7V לפחות עבור מייצב של 5V

מתחת ל 7V לא תקבל 5V במוצא אלה מתח נמוך יותר. כלומר אתה צריך לתת לו מתח בין 7 ל 10 וולט במצב אידיאלי.

ראה את הגרף שלקוח מדפי הנתונים. רק מ 7V המתח מתייצב על 5V במוצא.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון

ניתן גם להשתמש בסוללה ניטענת של 9v ובכך להוזיל עלויות .

כדי לפרסם את הפרוייקט הזה ולהפוך אותו ל-sticy גם במדורים שדנים ב-נגני ובמצלמות ,זה יכול לעזור להרבה מאוד אנשים(ואני בינהיים) שעשו את הטעות הטיפשית ,של קניית נגן או עם מובנית ,שאחרי שנה שנתיים היא כבר חלשה או בכלל גמורה.

דרך אגב היכן קנית את הרכיבים וכמה הם עלו לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eegg - בדקת אם המייצב מתחמם?

אם אתה מתכוון לחבר לו עומס לתקופה ממושכת, אני ממליץ לך לחבר את המייצב לאיזה גוף (יש גופי אלומיניום קטנים כאלה במיוחד בשביל הרכיבים האלה) - גם כדי לשמור על המטען (ועל מה שמחובר אליו...) וגם כדי שיהיה יותר נוח להחזיק אותו.

אם הוא לא מתחמם, אז יכול להיות שלא צריך גוף - אבל זה שווה בדיקה.

ד"א, כל הכבוד על הרעיון וההשקעה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי יום שלם של לימודי פיסיקה מענים החלטתי לבנות את המטען ש eegg בנה עם כמה שינויים.

לאחר שהמהטען שהיה לי אבד ע"י חבר שלי הרעיון למטען עלויות והאפשרות לחיבור בטריה קרץ לי מאד!

היה לי חשוב לבצע מספר שינויים במטען eegg בנה: קודם כל היה לי חשוב שיהיה אפשר לטעון את האייפוד גם מהחשמל בארץ ובחול, מכיוון שאני מתכנן נסיעה לארה"ב בקייץ הייתי חייב היכול לקבל זרם של 110-240V. דבר נוסף רציתי לעשות אותו פרקתי ונוח ככל שניתן כדי שיהיה נוח בטיולים וכו..

מצאתי בבית מטען ישן של פלאפון אשר מקבל 110-240V AC ומוציא 7.5V DC. לשמחתי במטען הספציפי הכבל מתפרק מה שהופך אותו לנייד יותר בטיולים כאשר משתמשים רק בבטריה.

את המטען חיברתי במקביל לבטריה במעגל של מיצב המתח ואת הכל הכנסתי לקופסא של פילים.

והנה התוצאות:

0128uu.jpg

0114mj.jpg

0109ov.jpg

0077kb.jpg

0046kh.jpg

0012pq.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...