שדרוג בעלות עד 2000 שח - דעתכם בבקשה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג בעלות עד 2000 שח - דעתכם בבקשה

ד ו ד

Recommended Posts

מעוניין לשדרג את המחשב על ידי הוצאת הלוח הקיים והכנסת לוח חדש+מעבד+זכרונות+כ.מסך.

המחשב מיועד בעיקר לעבודות משרד, אינרנט לעיתים עיבוד תמונות בפוטו שופ.

אלה הפריטים שבחרתי

לוח גיגהבייט k8u-939

מעבד אטלון 64 + VENICE 3500

זכרון , שנים ש ל : מגה 400 256 kingstoe DDR

כ.מסך agpX8 fx 6200 64bit

מבקש שתבדקו התאמה בין הפריטם וכמובן לגבי הבחירה מול השימוש המתוכנן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפרט, את התקציב שלך לשדרוג, חלקים שאינך מעוניין לשדרג (למשל ספק כוח)....

השדרוג שהצעת מיעאפאן...מעבד בתקופת שמעבדי הרבה יותר כדאיים, זיכרון בשני סטיקים (קשה יותר לשדרוג עתידי) כרטיס מסך AGP שכמעט חלף מן העולם .

הייתי מציע לך מחשב מבוסס אנטל..מעבד 805 עם 1GB כרטיס פשוט (אינך מעוניין במשחקים). רק תגיד מהו הדיסק והספק שיש לך בכדי שנבדוק עניין ההתאמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה מה שנשאר מהמחשב הישן זה המארז, ספק, דיסק 80 , פלופי, CD , צורב.

לגבי התקציב, מדובר בשידרוג כמעט מינימאלי כך שהעלות תהיה לדעתי עד 2000 גג.

אין לי כוונה לשדרג בעתיד את המחשב החדש, גם אין לי בעיה עם AGP - עד כמה שהבנתי זה אמור לתת ביצועים טובים ויותר, לצרכים שלי.

סיבה אולי היחידה לבחור לוח עם PCI EX היא שאם ה AGP ידפק קשה יהיה למצוא אחד כזה בעוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה מה שנשאר מהמחשב הישן זה המארז, ספק, דיסק 80 , פלופי, CD , צורב.

לגבי התקציב, מדובר בשידרוג כמעט מינימאלי כך שהעלות תהיה לדעתי עד 2000 גג.

אין לי כוונה לשדרג בעתיד את המחשב החדש, גם אין לי בעיה עם AGP - עד כמה שהבנתי זה אמור לתת ביצועים טובים ויותר, לצרכים שלי.

סיבה אולי היחידה לבחור לוח עם PCI EX היא שאם ה AGP ידפק קשה יהיה למצוא אחד כזה בעוד שנה.

כמו שאמרו מעלי AGP חלף זמנו וגם כרטיס לPCI-E יותר זול ולרוב יותר טוב מאותו דגם של כרטיס לAGP

על איזה ספק מדובר?כמה RPM ההרד דיסק?אם הוא 5400(ניראה לי)עדיף כבר למכור אותו ולהחליף ל7200

אתה צריך 512 מגה שעובד בדואל צנאל, אני לא סגור על המעבד אבל ניראה לי שחד זה הפיתרון לתקציב כזה

לא ניראה לי שיש טעם לקנות כרטיס מסך טוב או שאפילו עדיף OB כלומר שמובנה על הלוח אם...

עדיף לחכות לתגובות של אנשים שמבינים טיפה יותר ממני לפני שקונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא מקורי שבא עם המחשב הישן - לדעתי 400 ואט, הדיסק שודרג לא מזמן 80 גיגה 7200 אם אני לא טועה 8 מגה קאש.

לגבי הפריטים שחשבתי עליהם אין לי קושי לוותר ולקבל הצעות יותר מקצעיות- הרי שלצורך זה כתבתי את ההודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד,

ברוך הבא לפורום :)

ערוך בבקשה את כותרת ההודעה כך שתכיל את התקציב

קרא בבקשה את חוקי הפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=59714.0

.

בכל מקרה השדרוג שלך לא לעניין ועדיף בגדול כפול . בהזדמנות הזאת תחליף את הספק למשהו נורמלי שלא ישרפו לך החלקים החדשים. כשיהיה תקציב אפשר יהיה להמליץ לך על שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בתגובות המלצה לבחור בפריטים שיתמכו במעבד כפול וזכרון Dual channel. מה יהיה ההבדל מבחינת הביצועים בין מערכת עם כפול ו Dual channel למערכת עם חד וזכרון בסיסי או Dual channel לצרכים שלי.

מבקש לקבל מפרט ללא כוונות שידרוג בעתיד, מפרט שיתן ביצועים טובים + כל זאת כאשר מדובר בעבודה משרדית ולעיתים עיבוד בפוטו שופ וללא משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ליבה כפולה, כשמה כן היא, שתי ליבות על אותו מעבד, מה שיתן לך יתרון משמעותי כיום בעבודה במקביל ובתוכנות שתומכות בריבוי נימים. כפולי ליבה הם העתיד וככל שיעבור הזמן, יותר ותוכנות תתמוכנה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=148745.msg1549468#msg1549468

כרגע התקציב יאפשר לך להכניס את ה 805 שהוא כפול הליבה התקציבי של אינטל. אם תחכה לאוגוסט תוכל לקבל משמעותית יותר בשביל הכסף שלך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=187415.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...