איך נכשלים בבדיקת מאמץ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכשלים בבדיקת מאמץ?

infer73

Recommended Posts

אתה לא יכול להוריד תפקודי ריאות בזמן קצר כ"כ, ללא שימוש בתרופות שמוזרקות ישירות למחזור הדם (וסביר להניח שהם יגרמו לנזק לנאדיות), או בלי לגרום ל-Pneumothorax ולתמט ריאה.

בקיצור, תשכח מזה, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די כבר להיות כפויי טובה, ולנסות להשתמט מהשירות הצבאי.

דומני שחוקי מדינת חלים בפורום, ומן הראוי שהודעות כאלו יינעלו/יימחקו לאלתר.

^

סתום תפה

ולדעתי פשוט תרוץ לפני הבדיקה מלא מלא מלא,תבוא לבדיקה גמור ואני דיי בטוח שזה יפגע בביצועים שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה אתה יכול לרמות בזה, גם אתה מחובר למכשירים שבודקים את הדופק שלך וזה לא הגיוני שמישהו יהיה "מת" בדופק 100.

ואני מציע לך לא לרמות, אל תשתמט ותן את השירות הטוב ביותר שאתה יכול. אם ישלחו אותך לתפקיד מסויים, זה בגלל שיודעים שאתה מסוגל לבצע אותו טוב.

מה לא חוקי פה?

לא חוקי לבצע את זה, אבל לדבר על זה בחופשיות בטח שמותר. ואני אחרי בגרות באזרחות, אז אני אומר לך ממקור ראשון.

על אותו משקל, גם חוקי לדבר על הורדות, אבל כל אשכול שנפתח על הנושא ננעל אחרי 2 שניות. וכמדומני שיש חוק שאוסר על הסתה להשתמטות משירות צבאי.

ו-Hebrew Hammer אתה לא תגיד לי לסתום את הפה(שלא לדבר על תגובתך..), אני לא מאמין כמה כפויי טובה אנשים יכולים להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוקי לדבר על הורדות לפי חוקי מדינת ישראל

לפי חוקי הפורום לא, ולכן דיונים כאלה ננעלים

זה לא אותו הדבר

טוב, תודה לכל מי שניסה לעזור

אני פשוט אקווה לטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כופים טובה? למי? למדינה הזאת? מה היא נתנה לנו? יא מורעל.

מורעל?! אני בסך הכל לא כפויי טובה.

אנשים ונערים שפויים מסכנים את חייהם בשביל להגן עלייך, המדינה נותנת לך בטחון, עכשיו תורך לתרום מעצמך.

חינוך חינם? יש

דמי אבטלה? יש

פנסיה? יש(תשאל את סבא וסבתא)

והרשימה עוד מתמשכת.

אבל מה אני אגיד לכם, אם על הערכים האלה הורים שלכם גידלו אתכם, ואם אתם שלמים עם זה, שיהיה לכם לבריאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכס בכניסה לארץ יש?

מע"מ יש?

מיסים יש?

והרישימה עוד מתמשכת..

אבל מה אני אגיד לכם, אם על הערכים האלה הורים שלכם גידלו אתכם, שיהיה לכם לבריאות..

:lol:

כמו בכל מדינה נורמלית!

מה שתגיד, זאת כפיות טובה.

גם לאותם אנשים שנלחמו ונהרגו בשביל להגן עלייך ועל משפחתך, גם להם היו את אותם המיסים שלך יש, אבל הם בכל זאת הם סיכנו ונתנו את חייהם.

וזהו אני כבר אמרתי את דבריי, לא אמשיך להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! היא לא כמו כל מדינה נורמלית היא מבזבזת מהחיים שלנו 3 שנים מה שלא קורה במדינות המערב , אחרי סיום תיכון אתה ישר הולך להמשיך ללמד ,לעבוד ואפילו לפתוח עסק . פה אתה חייב לזרוק 3 שנים מהחיים שלך לפח בגלל איזה סיכסוך מטופש שלא קיים בשום ארץ אחרת. זה לא סתם 3 שנים זה בגיל הכי טוב בחיינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! היא לא כמו כל מדינה נורמלית היא מבזבזת מהחיים שלנו 3 שנים מה שלא קורה במדינות המערב , אחרי סיום תיכון אתה ישר הולך להמשיך ללמד ,לעבוד ואפילו לפתוח עסק . פה אתה חייב לזרוק 3 שנים מהחיים שלך לפח בגלל איזה סיכסוך מטופש שלא קיים בשום ארץ אחרת. זה לא סתם 3 שנים זה בגיל הכי טוב בחיינו.

תגיד באיזה סרט אתה חי?

אם לא שמת לב, זה לא שלא רוצים שישראל תהיה מדינה נורמלית , זה בלתי אפשרי.

יש 22 מדינות מוסלמיות סביבנו..

בלי שהרבה חבר'ה בגיל שלך "יזרקו" שלוש שנים כדי לשמור

אתה כבר היית מזמן בים ..

תחשוב על זה אם כל אחד בגיל 18 יגיד " על הזין שלי שאני ישקיע בקרבי אני הולך להיות ספר או טבח(וישתמט)" (בלי להעליב את בעלי המקצוע האלה עקב פרופיל נמוך)

לא תהיה מדינה. ואתה כנראה לא תחיה או תברח לחו"ל...

אגב כן לרמות את הצבא ולהוריד פרופיל זה להשתמט!!!! אתה משתמט מהתפקיד שאתה מיועד אליו כדי שיהיה לך יותר קל ותוכל לחזור לאמא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה גם כשלא רציתי קרבי.בהתחלה לא הצהרתי על האסטמה אבל אחר כך,כשלא רציתי שירות קרבי הצהרתי וזומנתי לבדיקות.

תקשיב מה תעשה:תספר לרופאה שם שבחיים שלך לא שיחקת כדורגל עם חברים,שלא היית מסיים ריצות 500 אפילו....ואז כשתעלה להליכון תרוץ כאילו הכל בסבבה שלך...ואז ממש לפני שזה נגמר תתחיל להתנשף בטירוף וממש כשתרד מההליכון-תיפול!

בליינד 64!

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...