מה עדיף לקנות מבין המצלמות הנ"ל (מארה"ב)? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף לקנות מבין המצלמות הנ"ל (מארה"ב)?

D-M-X

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דגש על זום גבוה וזה לא בשבילי אלא בשביל חבר שלי שטס לארה"ב בחופש... וכן הוא קרא את המאמר על העדשה הרחבה כי ראיתי שכל פעם שמישהו מעלה דיון על מצלמת סופר-זום אז נותנים לו לינק למאמר הזה אז אני מקדים אותכם ואומר שנתתי לו לקרוא את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FZ30 היא ענקית והיא כבדה לאללה... לא מת על הפנסוניק ובפוג'י יש תמיד הרגשה שהתמונות לא חדות מספיק כשמשווים אותם לקנון...

דעתי היא הS3 עם המייצב תמונה (המייצב ממש השתפר שם מהדגם הקודם)

ואני לא מתכוון להתווכח איתך על זה. זאת דעתי מי שקונה יעשה מה בראש שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FZ30 היא ענקית והיא כבדה לאללה...

היא מקבילה ל-DSLR עם עדשת קיט. ענקית היא לא, אבל גם לא מצלמת כיס. מצד שני, גם ה-S3 ו-FZ7 הן לא מצלמות כיס, כך שבכל מקרה תצטרך תיק מיוחד בשבילן. ואם כבר לוקחים תיק, עדיף שבתוכו תהיה כמו ה-FZ30 או ה-S9000 :cool2:

לא מת על הפנסוניק ובפוג'י יש תמיד הרגשה שהתמונות לא חדות מספיק כשמשווים אותם לקנון...

זה רק עניין של ברירות מחדל שאפשר לשנות. פוג'י מכוונים את המצלמות שלהם לקהל יעד שמעדיף לחדד את התמונה בעצמו באופן נשלט, במקום שהמצלמה תעשה זאת באופן לא מבוקר ובלתי הפיך. רוב מצלמות ה-DSLR נוקטות באותה גישה.

דעתי היא הS3 עם המייצב תמונה (המייצב ממש השתפר שם מהדגם הקודם)

לא ראיתי בשום ביקורת טענה כזו. מה שכן ראיתי, בביקורת של dpreview על ה-S3, זה את הדברים הבאים:

I'm increasingly convinced that it isn't quite as effective as that used on Panasonic's Lumix range

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מקבילה ל-DSLR עם עדשת קיט. ענקית היא לא, אבל גם לא מצלמת כיס. מצד שני, גם ה-S3 ו-FZ7 הן לא מצלמות כיס, כך שבכל מקרה תצטרך תיק מיוחד בשבילן. ואם כבר לוקחים תיק, עדיף שבתוכו תהיה כמו ה-FZ30 או ה-S9000 :cool2:

ותיק גדול יותר אומר יקר יותר ויותר "להיסחב" בזמן שמחפשים קומפקטיות

זה רק עניין של ברירות מחדל שאפשר לשנות. פוג'י מכוונים את המצלמות שלהם לקהל יעד שמעדיף לחדד את התמונה בעצמו באופן נשלט, במקום שהמצלמה תעשה זאת באופן לא מבוקר ובלתי הפיך. רוב מצלמות ה-DSLR נוקטות באותה גישה.

שטויות במיץ... עם מסך כזה קטן איך אפשר לדייק בפוקוס? ואם ככה אז למה בכלל הכניסו את הפוקוס האוטומטי? בשביל שאנשים יראו איך זה עובד?

לא ראיתי בשום ביקורת טענה כזו. מה שכן ראיתי, בביקורת של dpreview על ה-S3, זה את הדברים הבאים:

עזוב ביקורות, מה שכתוב על הדף זה לא בדיוק מה שקורה על פני השטח... כשיהיו לך אישית2 המצלמות ביד (אני מדבר כרגע על הS2 וה S3) תוכל ליראות שהמייצב תמונה שופר שם וששם מייצב תמונה פועל כמו שמיצב תמונה אמור להיות

שורה תחתונה, מה שמעניין המצלמה זאת תוצאה סופית ואת 2 המצלמות הנ"ל הקנון לוקחת בסופו של דבר לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמשווים את הנתונים הטכנייים ורואים שהכל פחות או יותר די מאוזן בין 3 המצלמות (אל תיתן למצלמת ה 8 מגהפיקסל לעשות עליך יותר מדי רושם)

הייתי מכריע לטובת המותג שנראה לי עם יותר ניסיון עם קבלות, כלומר Canon

בכלל כאשר אני משווה מצלמות אני לא סופר את כל מצלמות הלווין האלו כמו פנסוניק, וכו'

מבחינתי יש רק קנון , ניקון ואולימפוס, אולי ככה בזנב היתי מכניס גם את מינולטה , השאר זה באמת זבל.

על האחריות ועל הרכיב היקר ביותר במצלמה ה- CCD

============================

עוד משהו שאני יכול לספר מניסיון אישי עם קנון וניקון : מצלמות גם הטובות ביותר עשויות להתקלקל, וכן לפעמים גם ה- CCD הולך, ה- CCD מהווה בד"כ כמחצית משווי המצלמה, אם הלך ה- CCD, אתה כבר יכול להגיד שלום למצלמה ולחשוב על לקנות חדשה, בניקון וגם בקנון יחליפו לך בד"כ את ה- CCD גם אם המצלמה כבר לא באחריות ללא תשלום, וזאת המשמעות של לקנות מחברה רצינית עם גב חזק, לקנות מחברה שזה היעוד שלה ולא מחברה שמייצרת גם מקררים, מסכים ושקשוקה וככה במקרה היא גם מייצרת מצלמות

רק תוצרת יפן

=======

תבדוק טוב טוב שהמצלמה היא לא תוצרת מלזיה, סין או אחת מהמדינות הנדכאות האלה..., רק תוצרת יפן ותאמין שההבדל הוא של שמים וארץ , גם סדרות מסויימות של קנון יכולות להיות מיוצרות במלזיה וסדרות אחרות מאותו דגם בדיוק מיוצרות ביפן, תמיד תבחר אך ורק יפן, בקרת האיכות והבדיקות שעושים היפנים בכל תהליכי הייצור הם הגבוהים והמחמירים ביותר בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותיק גדול יותר אומר יקר יותר ויותר "להיסחב" בזמן שמחפשים קומפקטיות

ההבדל הוא של עשרות שקלים וכמה מאות גרמים. משמעותי בשביל מצלמת כיס, אבל זניח לגמרי שדורשת ממילא תיק נפרד. בשביל מה שמקבלים זה אפילו לא צריך להיות שיקול.

שטויות במיץ... עם מסך כזה קטן איך אפשר לדייק בפוקוס? ואם ככה אז למה בכלל הכניסו את הפוקוס האוטומטי? בשביל שאנשים יראו איך זה עובד?

אתה יודע, בשביל אחד שלא יודע מה ההבדל בין פוקוס לבין חדות, התגובה התקיפה שלך יוצאת מאוד מגוחכת. רמז: המושג הראשון מגיע מתחום האופטיקה, המושג השני קשור בעיבוד תמונה דיגיטלי. כדאי שתקרא קצת עליהם לפני שאתה מגיב שוב. זה יחסוך לך טעויות מביכות כאלה.

עזוב ביקורות

בטח לעזוב, MeTaLhAmMeR הרי מבין יותר מכותבי ביקורות מקצועיים שכתבו עשרות עמודים על שתי המצלמות ובדקו אותן במעבדה ובשטח ::)

שורה תחתונה, מה שמעניין המצלמה זאת תוצאה סופית ואת 2 המצלמות הנ"ל הקנון לוקחת בסופו של דבר לדעתי

בתוצאה הסופית ה-S2 ושכמותה נמצאות הרחק מאחור ה-FZ30.

לפי זה שראיתי אותם בעיניים ויצא לי לבחון אותם בעצמי והתלהבתי מהS3, צלמתי עם הS3 ועם עוד 2 מצלמות אחרות ומה שניראה הכי קרוב למציאות והכי "חי" הייתה הS3 ועליה הלכתי

חבל על הכסף ששילמת כשיכולת לקנות של ממש (FZ30, S9000), אבל לא נורא, ה-S3 היא עדיין לא רעה בכלל. רק חבל שהיא עולה בערך 1000 ש"ח יותר ממה שהיא שווה.

אחרי שמשווים את הנתונים הטכנייים ורואים שהכל פחות או יותר די מאוזן בין 3 המצלמות (אל תיתן למצלמת ה 8 מגהפיקסל לעשות עליך יותר מדי רושם)

מי דיבר על כמות הפיקסלים? ל-FZ30 ול-S9000 יש הרבה יתרונות אחרים שלא קשורים לכמות הפיקסלים.

הייתי מכריע לטובת המותג שנראה לי עם יותר ניסיון עם קבלות, כלומר Canon

אם אתה קונה לפי מותג ולא לפי היכולות שלה והתמורה לכסף, אז אתה פשוט פראייר. אין לזה שם אחר.

בכלל כאשר אני משווה מצלמות אני לא סופר את כל מצלמות הלווין האלו כמו פנסוניק, וכו'

למזלם של הצרכנים, אתרי הביקורת בודקים את המצלמות בצורה יותר עניינית מאשר להסתפק בתווית שמודבקת עליה.

מבחינתי יש רק קנון , ניקון ואולימפוס, אולי ככה בזנב היתי מכניס גם את מינולטה , השאר זה באמת זבל.

ברגע זה הוכחת שאתה חסר שמץ של מושג בתחום.

בניקון וגם בקנון יחליפו לך בד"כ את ה- CCD גם אם המצלמה כבר לא באחריות ללא תשלום

בולשיט.

תבדוק טוב טוב שהמצלמה היא לא תוצרת מלזיה, סין או אחת מהמדינות הנדכאות האלה...

יש לי חדשות בשבילך: חלק גדול מהמצלמות הקומפקטיות של ניקון וקנון מיוצרות בדיוק במדינות האלה, לא ביפן.

קצת פתטי שאתה מנסה להאחז בטיעונים כל כך חלשים במקום לנסות למצוא משהו שקשור בצילום שבו ה-S3 אכן מצליחה להתעלות על הפוג'י או הפנסוניק. הבעייה היא שהיא כל כך נחותה להן שיהיה לך כמעט בלתי אפשרי למצוא משהו כזה, מלבד אולי קומפקטיות ומשקל.

מפתיע שבמדינה שבה המוטו הלאומי הוא "לא להיות פראייר" כל כך הרבה אנשים משלמים מחיר מופקע עבור מצלמה כל כך בינונית. זה כמעט נושא למחקר :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה לפי מותג ולא לפי היכולות שלה והתמורה לכסף, אז אתה פשוט פראייר. אין לזה שם אחר.

קצת פתטי שאתה מנסה להאחז בטיעונים כל כך חלשים במקום לנסות למצוא משהו שקשור בצילום שבו ה-S3 אכן מצליחה להתעלות על הפוג'י או הפנסוניק. הבעייה היא שהיא כל כך נחותה להן שיהיה לך כמעט בלתי אפשרי למצוא משהו כזה, מלבד אולי קומפקטיות ומשקל.

מפתיע שבמדינה שבה המוטו הלאומי הוא "לא להיות פראייר" כל כך הרבה אנשים משלמים מחיר מופקע עבור כל כך בינונית. זה כמעט נושא למחקר :cool2:

יופי תרד לפסים אישיים , זה תורם הרבה לדיון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...