חברה,קניתי אופניים חדשות!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה,קניתי אופניים חדשות!!!!

vinipyx

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחמד נחמד...

לא מחבב ממש את קונה

ד"א גם אני קניתי לפני שבוע אופניים חדשות

ביג היט אקספרט

אופניים של 10K

מאיפה אתה? יש פה עוד רוכבים בפורום?

וואי כבר שנים לא רשמתי פה לא יודע אם מישהו זוכר אותי בכלל.. עברתי לפורום אופניים בתפוז :/

והתחדשתי ב GT DHI חדשות דנדשות :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כבר שנים לא רשמתי פה לא יודע אם מישהו זוכר אותי בכלל.. עברתי לפורום אופניים בתפוז :/

יש לך GT DHI?!?!?!?!?

אהההה

ימניאק זה החלום שלי

הם עלו פעם כמו הבית שלי כמה הם עולות היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד רוכבים בפורום?

כן יש דבר איתי בפרטי אני כבר רוצה לעשות איתך סיבוב יש לי אופניים מהירות במיוחד של APOLLO (פרי רייד, מיועדות כמובן למרוצים --> DRAG & DRIFT)!

עושה איתם הרבה חריקות בכביש משפשף תאימא של הצמיג האחורי אני ממש נהנה להיתנהג איתם כיאלו יש לי מכונית . וזה לא הכל!!!

אני נוסע מהר מאוד בכביש וכשאני בא לעצור ברמזור מביא אותה בפוזה המושלמת :D ----> מביא חרקה כזאת חזקה עם סיבוב 180 מעלות של ההגה(ניראלי לא בדקתי) שאפילו מישטרות באזור מורידות אותי מהכביש >:( אני גם עובר על החוק >>עובר באדום! מסוכן אך מרגיש אותך עוד יותר במרוצי הרחוב!

אחרי שתישמעו מה עשיתי אתם תבינו על מה אני מדבר( :lol:): לקחתי צמיג אחד חתכתי את כל הקוביות מלמעלה ועשיתי לי מין צמיג פורמולה! שייפתי אותו טוב, וכשאני נוסע בכביש לעשות חרקות זה פשוט תענוג! (זהירות לא להחליק) חח..

עושה פתיחות כמובן נגד אופניים ברמזורים זה קצת קשה להשיג בחורים שברמה שלך ליפעמים תמוצא ברחוב בחורים כאלה עם אופניים ומזמין אותם להיתחרות נגדך.(על כבוד כמובן לא על כסף.. :cool2:) וזה טוב להמחיש תכישורים שלך בזמן אמת.(תמיד ניצחתי בזכות הרצון והתעוזה שמלווים אותי כמה שנים ליהיות מקום ריאשון!)

אין כמו אופניים! ;)

"מי שלא רוכב לא חושב" :lol:

ביטחון עצמי חייב שיהיה לך בכביש אם אין לך את זה תעשה פרסה אתה בכלל לא צריך להיות על

ועוד דבר חשוב ליפני הסוף: "לא חשוב אזה אופניים יש לך מה שחשוב הוא שיש לך רצון ואתה מרגיש תכביש, מרגיש איך שאומרים תמנוע של האופניים מרגיש תעוצמה, מרגיש תהיתרגשות הזאת כשאתה במהירות במיוחד בירידה אם אתה אוהב את זה... את המהירות, להגיע מהר ממקום למקום, להרגיש שאתה הכי חכם בכביש, אבא שלי תמיד אמר לי "תחשוב ליפני שהשני חושב" כלומר: תמיד תחשוב על פעולה(בנסיעה) שאתה רוצה לעשות לא מאוחר ולא מוקדם מידי, אלא בזמן המתאים! וגם אם זה בכביש, במיכשולים, ברחוב, ובכל מקום(אני מיתכוון פעולה עם האופניים זה כמו שאתה צריך לדעת מתי צריך לשים גז ומתי צריך לשים ברקס ככה זה לחשוב בזמן).

מכונית,אופניים,אופנוע .. זה אותו הדבר כולם על גלגלים תיזכרו את זה אין שום חוק האוסר על אופניים לינסוע על הכביש ותאמינו לי כשאני עובר בכיכרות בפניות תמיד המכוניות נותנות לי זכות קדימה, וכמובן כשאתה בימקומן אתה נותן להן זכות קדימה.

ואם אתה נוסע בכביש מהיר,ישר,בעל שני נתיבים תמיד אם יש מאחוריך מכונית תסמן לה אם היד(אם אין לך ווניקר באופניים כמובן), תעבור נתיב ותן לה לינסוע כגעוות הקמ"ש שיש לה ושאין לך. :'(

תמיד חלמתי שיהיה לי מערכת באופניים:רדיו דיסק,,אנטנה לרדיו :lol: מקווה שזה יתגשם בקרוב.

ניראלי אני ישלח תאופניים שלי לסדנא של PIMP MY RIDE יעשו לי אותה דובשנייה. כמובן שאין מצב לזה.

רק שתבינו אופניים זה עד גיל 17 עד שנוציא תרישיון אני סופר תימים כבר נימעס לי לחכות.

שכן יהיו וירבו סדרות וסרטי מכוניות/מרוצים כמו מהיר ועצבני שאין כמוהו עוד מעולם!!!!!!!

אני מאוד מאושר שעוד פחות משבועיים 29/6/06 הקרנת הבכורה בקולנוע כמובן בישראל של מהיר ועצבני 3:טוקיו דריפט שזה הולך ליהיות סרט חבל על הזמן!!!!! לא חבל על הכסף! ::)

וכן יהיו וירבו מישחקי מכוניות למחשב כמו סידרת שאין כמוהה עוד משנות ה90.

ורק עוד כמה פרטים שרציתי להגיד :יש שמועות שNEED FOR SPEED: UNDERGROUND 3 בפיתוח!!!!

שיהיה לכם אחלה יום! :hi:

רגע עוד דבר אחרון לכל רוכבי האופניים למינהם(חובבי המכוניות) תגידו זה לא מעצבן אותכם שאנחנו מפדלים כמו חמורים והמכוניות פשוט נותנות גז שמות מזגן,מוזיקה ואנחנו אם האופניים מזיעים ומזמזמים תפיזמון של השיר מהמחשב שהייתם רוצים שיהיה לכם על ה"מערכת" של האופניים. תגידו זה לא מטריף? כי אותי זה מטריף אני רואה מכוניות חולפות על פני ופשוט אני מקנא שהם לוחצים על הגז בלי להזיע ואנחנו מזיעים בסופו של דבר למה מה קרה אין שוויון במדינת .

אם נידמה לי בגיל 16 בארצות הברית אפשר להוציא רישיון לא כמו בישראל פשוט אם זה היה אפשרי יותר מוקדם להוציא רישיון הייתי מוציא האוטו כבר מחכה לי בחניה בא לי מכוניתתתתת בא לי לעשות רישיון סליחה, בטוח גם לכם מישתוקק לשים גז ולא לפדל כי אני מפדל כל חיי חח

שבוע טוב לכולםםם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור יא מסטול!

זה אריק עם האקספרט הכחולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GolanXer חפרת כמו החיים

חדל

ואריק עם ביג היט אקספרט כחולות? מאיפה בן כמה איפה נפגשנו

**עריכה**

אהה תגיד אריק למה לא אמרת אריק ממצב אריק

והאופניים שלך בכלל אפורות מה אתה מסתלבט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...