שאלה לגבי Remote Desktop Control - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי Remote Desktop Control

hck

Recommended Posts

שלום!

הRDC הרגיל עובד בצורה שהוא מנתק את היוזר הנוכחי ונותן לך את הגישה.

שמעתי שיש גירסה נוספת של ה-RDC שבה ניתן להתחבר למחשב מרוחק דרך פורט מבלי לנתק את היוזר הנוכחי.

אגב, רושמים את זה כך: Computer name|IP Address /console

מישהו יודע כיצד ניתן להוריד את RDC הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על השאלה, אבל לא קוראים לזה RDP - Remote Desktop Protocol ?

בקשר לגירסא שלא מתנתקת את ה-User הפעיל - אני בטוח ש- לא הוציאה ולא תוציא כזאתי גירסא.

אחרת אנשים לא יקנו מערכות הפעלה, הם יעשו את הכל Terminalים.

עריכה: עכשיו ראיתי שקוראים לזה גם וגם כזה, RDP = Remote Desktop Connections וגם את מה שרשמתי למעלה.

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט היתה אמורה להוסיף ב-SP1 של אפשרות לעבוד עם משתמש אחד לוקאלית ועם אחד מרחוק, משום מה הם לא עשו את זה (לפחות לא שאני יודע).

אני מאמין שמה שאתה מתכוון אליו זה ה-Terminal Services של משפחת ה-server, עם אפשרות ל-Remote administration של שני משתמשים שעובדים מרחוק ואחד לוקאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה, אני לא בטוח שהבנתי אותך, אבל ממש שאני כן (חושב) אז אתה אומר אומר ש- היו אמורים לאפשר שמשתמש אחד היה עובד מרחוק (RDP) ומשתמש אחד במחשב עצמו.

אני דיי בטוח שהם לא יעשו כזה צעד, מפני שככה תוכל לקנות עותק אחד ולעבוד עליו ממלא מכשבים - בדיוק כמו ב-Terminal Server.

ברגע שאתה מתחבר דרך ה-RDP הוא ישר מנתק את המשתמש שעובד - ולהפך.

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה, אני לא בטוח שהבנתי אותך, אבל ממש שאני כן (חושב) אז אתה אומר אומר ש- היו אמורים לאפשר שמשתמש אחד היה עובד מרחוק (RDP) ומשתמש אחד במחשב עצמו.

אני דיי בטוח שהם לא יעשו כזה צעד, מפני שככה תוכל לקנות עותק אחד ולעבוד עליו ממלא מכשבים - בדיוק כמו ב-Terminal Server.

ברגע שאתה מתחבר דרך ה-RDP הוא ישר מנתק את המשתמש שעובד - ולהפך.

אדם

זה מה שהיה מתוכנן, אני לא יודע למה הם החליטו לא לעשות את זה בסוף. מן הסתם זה לא בדיוק לקנות עותק אחד ולעבוד ממלא מחשבים - אתה עדיין צריך כדי להתחבר ממנה למחשב שלך (למרות שיש RDP Clients ללינוקס וכו'), זה עדיין רק שני משתמשים במקביל (אחד מקומי ואחד מרחוק), ועם כמה שהתחום הזה התפתח בזמן האחרון, עבודה ב-RDP מרחוק היא עדיין לא כמו עבודה מקומית, במיוחד מבחינה גרפית וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...