(בעלי המכוניות\רישיון מביניכם) מה הייתם מעדיפים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(בעלי המכוניות\רישיון מביניכם) מה הייתם מעדיפים

ONKYO

מה הייתם, (בהנחה שאתם אוהבים מכוניות, וגם מערכות)  

433 הצבעות

1. 1. מה הייתם, (בהנחה שאתם אוהבים מכוניות, וגם מערכות)

• מערכת חרא+ אוטו ממש ממש טוב
    • אוטו חרא+מערכת hi end

Recommended Posts

עלק מתפשר..

זאת אחת המכוניות הכי שולטות שיש בכביש היום בארץ.

מחיר מחירון של 160 אלף אם אני לא טועה.

ממש לא,

גולף זה או לזקנים, או לערסים..

אותו חסר יתרון בולט, יש טובות יותר גם בפחות.

לדוגמא האלפא 147.

גולף זה אותו לערסים ואלפא לא?

אני הייתי לוקח כיום או 307XS/XSI או 306XSI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אוטו טוב הוא:

פולסווגאן גולף: (אין לי שום בעיה עם האוטו אבל זה לא אוטו ממש טוב לכן צריך להגדיר)

Golf.bmp

הייתי מתפשר על הגולף הזאת, עם מערכת סבירה ::)

או אם אפשר(,אמא)חח) גולף v5 או vr6 הייתי מסופק!

אני מבין שהייתה מתפשר על הגולף הזאת אבל השאלה האם זה נקרה האוט חרא או האוטו הממש טוב

ועוד שאלה לי עלייך האם אתה לוקח את זה לקיצוניות שמכונית חרא זה חיפושית סובארו ג'אסטי או פג'ו 205... (סליחה מראש למי שיש מכונית כזאת) ומערכת טובה זה המערכת הכי טובה בעולם כמעט

ואוטו ממש טוב זה הדגם החדש של פרארי (אין לי כך לשים תמונה :-\) ומערכת של רק רדיו שלא קולטים כמעט שום דבר כי האנטנה שבורה ויש רק אחד שיותר קטן מרמקול של מחשב...

או... שאתה מתקוון להדלים פחות קיצונים כמו גולף/פולו במוכונית החרא ופסאט/בורה במכונית הממש טובה ובגולף/פולו יש מערכת חסונה ביותר ופסאט/בורה יש מערכת לא משהו...

פ'יזו 205 היא מכונית חרא?

איך אתה מעז!!! עד היום היא נחשבת אחת המכוניות האגדיות שהקונצרן הצרפתי הוציא תחת ידיו בשנות ה -90!

איפה הימים שבהן ה 205GTi הייתה הפייבוריטית של כל צעיר נלהב!! :'(

דרך אגב : הבורה (ג'טה בארה"ב) מבוססת על אותה רצפה של הגולף, ולמעשה היא "גולף עם תחת" אם תרצה. הן בעלות אותו בסיס גלגלים מה שאומר שהן בעלות מרחב פנים זהה כעקרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלפא אוטו נהדר, אבל זה אוטו איטלקי, וכולנו יודעים כמה הם אמינים...

אלא רומיאו התקדמו מאד מאז ימי ה33 הסוררת...

זוהי החטיבה היוקרתית של קונצרן פיאט-לנצ'יה, וה 156 הובילה את המהפך של אלפא, כאשר ה 166 שמכוונת לשוק גבוה יותר וה 147 המכוונת לשוק נמוך יותר , ממשיכות את הטרנד החדש.

שורה תחתונה - האמינות של אלפא השתפרה פלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא,

גולף זה או לזקנים, או לערסים..

שאני אבין, אתה קורא לי ערס?! :anim-jjd:

טוב למעשה האוטו של אמא שלי והיא כבר עברה את ה-55 שנים.. ::)

אבל זה V5.. יש כבוד.. את ה-200 היא עוברת.. ;D

ויש לה את הכח והעוצמה כשאתה לוחץ גז עד הסוף היא מזנקת יפה מאוד.

לא כמו פורשה או פרארי (או סובארו WRX אם נחזור למציאות של מדינת ישראל)..

היא עולה בסביבות ה-150-140...

רק למה אוטומטית למה?? :P

בכל מקרה לא יצא לי לראות ערס נוהג בכזאת.. זה בד"כ או צפונבונים (הצפונבוניות בפולו), או אנשי עסקים שנמנעים מאוטו מנהלים ורוצים להרגיש "צעירים"...

בינתיים המערכת לא מזיזה לי כלום ואין לי מושג איזה יש לנו שמה בכלל וגם לא איכפת לי יותר מדי..

כשתהיה לי מכונית משלי, שתהיה ספורטבית משהו, אני אולי אשקול בכלל להשקיע במערכת סבירה..

למרות שברור שיגנבו אותה אחרי שבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב : הבורה (ג'טה בארה"ב) מבוססת על אותה רצפה של הגולף, ולמעשה היא "גולף עם תחת" אם תרצה. הן בעלות אותו בסיס גלגלים מה שאומר שהן בעלות מרחב פנים זהה כעקרון...

ממש לא

הג'טה זה דגם ישן יותר של VW והוא בכלל לא כמו הבורה

ד"א און... איכס! חוץ מ5-6 מכוניות אמריקאיות לא הייתי יורק לכיוון התעשייה המוטורית שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

ד"א און... איכס! חוץ מ5-6 מכוניות אמריקאיות לא הייתי יורק לכיוון התעשייה המוטורית שם

צודק חלקית

הג'טה שיש בארץ זה דגם ישן

אבל הבורה שיש כיום בארץ נקראת בארה"ב ג'טה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

צודק חלקית

וואלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

צודק חלקית

וואלה?

נענע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...