משטרת ישראל - פשוט גועל נפש. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטרת ישראל - פשוט גועל נפש.

Rhx

Recommended Posts

אני מניח שרובכם שמעתם על המקרה עם שבי שבתאי, בן אדם שיוצא עם משפחה לחופשה מבלי לדעת שקנה דולרים מזויפים, בן אדם שלא יודע מה רוצים מהחיים שלו

נוחת בטורקיה ונעצר ומבולבל, במקום שמשטרת ישראל תתקשר אליו או תחכה עד שיחזור לארץ ותתחקר אותו, היא אומרת למשטרה בטורקיה לעצור אותו.

הכלא לפי סיפורו של שבי פשוט גיהנום, ולפי הסיפור שלו שראיתי בערוץ 10(היה ראיון איתו ועם המשפחה), פשוט ריחמתי על הבן אדם.

כאילו אני לא מבין, המשטרה לא יכלה לחשוב על האופציה שמכרו לו דולרים מזויפים?

איזו משטרה טיפשה יש פה, מבלי לברר בכלל כלום על הבן אדם הם ישר ככה מתנהגים, משאירים אזרח מדינת ישראל בכלא הטורקי, מבלי אפילו לשלוח מכתב אחד

במשך עשרה ימים.

סיוט מה שעבר הבן אדם, וגם רואים עליו את זה.

פשוט תת-רמה של משטרה.

למי שרוצה לעיין קצת:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3261179,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטרת טוענת שהוא נתפס כבר בעבר עם שטרות ממזויפים ושהוא מוכר למשטרה.

אם זה נכון, אין על מה להצטער.

הבעיה היחידה היא שיש לו ילדה ואישה, אז לשלוח אותו לכלא בחול זה לא הוגן מבחינתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש ניאו-נאצים שמרצים מאסר בתורכיה. מעניין, חידשו לי משהו. ::)

אני לא מבינה למה לא יכלו לעצור אותו בארץ לפני שעלה למטוס? או לפחות לחכות שיחזור ארצה. מה? הם חשבו שעם 400 דולר מזוייפים הוא יקנה לועצמו קזינו בתורכיה ויחליט שישראל קטנה עליו? נו באמת...

המשטרה זה דג שמסריח מהראש ועד קצה הזנב. אנשים פשוט יושבים שם כי זה כמו להיות נגד בחימוש. לא משנה מה, לא יפטרו אותך. הגיע הזמן להחליף את הגוף החלוד וחסר השיניים הזה באנשים צעירים, נמרצים ובעלי מוטיבציה ואולי גם יותר מ-2 תאים אפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטרת טוענת שהוא נתפס כבר בעבר עם שטרות ממזויפים ושהוא מוכר למשטרה.

אם זה נכון, אין על מה להצטער.

הבעיה היחידה היא שיש לו ילדה ואישה, אז לשלוח אותו לכלא בחול זה לא הוגן מבחינתם.

אני מסכים לרך שרוב הזמן המשטרה ו מי שבראשה לא עומד במספר קרטוריונים

אבל לא בזה עסכנן

מדובר באדם בעל היסטוריה של מקרים נושנים כאלה.

"אני אזרח מדינת , אין לי שום עבר פלילי. יש לי משפחה, שירתתי שלוש וחצי שנים בצבא ואני הולך רק בדרך הישרה. קרה, כמו כולם - קניתי לא טוב. אני מאוד מצטער שאני לא מבין בדולרים", אמר.

^מהYNET. אז הוא גם שקרן עכשיו ? נראה לי מסכן, אבל אם הוא משקר... כמו שאומרים - דמו בראשו. שלא יבוא למדינת בטענות.

עצם העובדה שהוא יודע שהוא הונה אנשים, והוא יכול להתפס ולהדפק על זה (וזה שיש לו עבר, והוא קונה בדיוטי-פרי + עם המשפחה שלו)

אולי אפילו הגיע לו להענש. אבל אם לא, הוא בן-אדם מסכן, שמדינת עשתה לו אבל מאוד מאוד גדול.

בקשר למשטרה, מה שנכון, נכון. אולי השר רמון -אחרי שיטפל במשרד המשפטים, יחליט לעשות משהו בקשר למשטרה. עד אז ליברמן הוא התקווה היחידה שלנו לשינוי כלשהו שם. דא ליברמן :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לרך שרוב הזמן המשטרה ו מי שבראשה לא עומד במספר קרטוריונים

אבל לא בזה עסכנן

מדובר באדם בעל היסטוריה של מקרים נושנים כאלה.

אם אתה כבר בא לכאן בקטע של שפה גבוהה, לפחות אל תטעה בכתיב!

זה "עסקינן" ולא "עסכינן", הרי שזה מלשון ע.ס.ק או עסקים...כלומר "עם מי אתה מתעסק, חביבי?".

והתלמוד מוסיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר בא לכאן בקטע של שפה גבוהה, לפחות אל תטעה בכתיב!

זה "עסקינן" ולא "עסכינן", הרי שזה מלשון ע.ס.ק או עסקים...כלומר "עם מי אתה מתעסק, חביבי?".

והתלמוד מוסיף...

יש אנשים דיסלקטים, עם רמת שפה גבוהה בהרבה משלך - אבל עם שגיאות כתיב..

אין לי מושג אם זה המקרה, אבל אם כן, זה לא יעזור שתגיד לו - כי הרי הוא ראה כבר כמה וכמה פעמים איך כותבים את זה, אבל בגלל הדיסלקציה הוא כל פעם לא זוכר...

(האמת, אין לי מושג מה בדיוק קורה עם אנשים דיסלקטים, אבל זה לפחות באופן כללי ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שהיה לו מקרה כזה בעבר, ולפי דבריו הוא אמר שהוא נקי והוא שומר חוק תמיד, זה צורה להשאיר אותו ככה בכלא טורקי, שלפי דבריו היה גיהנום, ולא ליצור איתו קשר במשך כמה ימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...