Chi Mei מישהו מכיר את החברה הזו?? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chi Mei מישהו מכיר את החברה הזו??

ofirrjd

Recommended Posts

יש קצת הבדל בין Chi mei לבין CMO, שים לב שיש להם אתרים שונים...

יש את האתר שאתה נתת, ויש את האתר שנתן פותח את הת'רד, לא שמת לב שהם שונים?

בשביל מה חברה צריכה שני אתרים??

CMO ו-CMV הם חברות בת של CMC שזה Chi Mei Corp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CHI MEI זה אחד מיצרני הפאנלים הכי גדולים בקוריאה. זאת ממש ממש לא חברה גנרית או איזה מסך תוצרת בית.

שזה דרך אגב לא אומר *כלום* על איכות המסך. אני אישית ראיתי אותו עומד ליד מסך VX712 , ותאמין לי שכל הדיוט רואה את ההבדל. צריך יותר מפאנל איכותי כדי ליצור תמונה איכותית.

מעבדי תמונה זה לא מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים אטרקטיביים אבל הסחורה פשוט לא טובה. תגובה על מסכים של CMV/PolyView/Chei Mei כאן

CMO מייצרת פאנלים וכפי שצוין הציגה את המסך בעל מספר הפיקסלים הגדול ביותר בתעשיה. למרות זאת

פילפס ו הציגו את הפאנל הגדול בעולם בגודל 100".

למרות זאת יצרנית המסכים CMV מייצרת מסכים זולים מאוד וכמו שמתואר בתגובה שלי חבל לשלם ואחרי זה לקבל כאב ראש.

כאשר את קונה מסך של של סאמסונג(שמייצרת לעצמה את הפאנלים) או (שמייצרת בשותפות פאנלים עם פילפס)

או ViewSonic (פאנלים של Au-Optronics) אתה בהחלט לא משלם רק על המדבקה אלא על הרבה יותר.

מסך LCD מורכב מהרבה גורמים, הפאנל, תאורה אחורית שמורכבת מפלורסנטים ומאחה תאורה, מעבדי תמונה,

יחידת שליטה וכמובן פלסטיקה וארגונומיקה. כל חברה בוחרת להשקיע בדברים אחרים ויש חברות שפשוט בוחרות

לא להשקיע הרבה (או מספיק)כדי שהמסך יהיה זול, אפילו אם יהיה לך את הפאנל של ה VP930 בלי היחידת בקרה של ViewSonic

הוא לא יהיה שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...