בגרות בהיסטוריה: איך היה?? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגרות בהיסטוריה: איך היה??

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק לי יצא 4 עמודים? :silly:

היה ממש קל..

לא הצלחתי לחפור :/

ב15:40 יצאתי כבר אחרי שניסיתי למשוך זמן :P

לי יצא שלוש וחצי... אבל אני עשיתי משהו שונה ממך.

בכל מיקרה, אני שונא לפרט על פרטים שאינם שיכים לתשובה, ועל זה מורידים הרבה נקודות, פשוט אין לי מוסג איך הם רוצים את התשובה... צריך למצוא אסטרטגיה נגדם!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם לא היה לי בע"פ היתי עושה 10 עמודים

בשאלה על ומדע בחרתי חידקים ורכבת הרחבתי על חידקים בחברה

המיבחן היה סבבה לא קל לא קשה

עד שלקחו אותי לסיפריה להיבחן היה 3 וסימתי ב 3:49 קיבלתי 92 שיוואו הקלה

עכשיו רק לשון וגמרנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיייי היה לי יחסית קל

יצא לי רק 4 ע"מ כמה שניסיתי לחפור תסתכלו אפילו בתשובות של יואל גבע השאלת הרחבה יצאה שם 10 שורות ואני חפרתי לע"מ שלם!!

בקיצר יש לי הרגשה ממש טובה ועכשיו אחרי שראיתי את התשובות אני מקווה שחסרים לו שם דברים למה למשל שאלה 19.ב. רשמתי דברים הפוכים לגמרי ממה שהוא כותב אבל מה שרשמתי היה כתוב בכול הסיכומים שרק ראיתי אז זה בטוח נכון....בכול מיקרה נקווה לטוב (אגב הגישו אותי על 84 :P :-\)

ובכללי לפי התשובות עשיתי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה ויש כאלה

ניגשתי על 98 וזה מה שהלחיץ אותי עוד יותר... לא לפשל..

היה לי מצויין וקל

ממש לא נלחצתי (אולי לנוכח העובדה שניגשתי על מגן 100 )

לקח לי איזה 9 עמודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחינה עצמה הלכה ממש טוב אבל אחרי שגמרתי בדקתי תשובות עם המורה של הכיתות האחרות בשכבה שלי(אותי מלמד מורה אחר) ונראה לי שנפלתי ממש ממש חזק בבחינה הזאת בגלל כמה דברים:

* כמו אידיוט בשאלה של מלחה"ע הראשונה שהיא ממש שאלת מתנה כתבתי רק מלחמה פסיכולוגית ושכחתי לכתוב מלחמת חפירות, אין לי מושג למה, אני יודע את זה בע"פ גם עכשיו, פשוט שכחתי =/

* בשאלה על מאורעות תרפ"א(איזה שני צעדים נקטו הבריטים בעקבות מאורעות תרפ"א?) כתבתי את מה שהם בעצם עשו בספר הלבן הראשון, כלומר, קריעת עבר הירדן המזרחי והכנסת קריטריון הקליטה הכלכלי, מה שלפי המורה ולפי התשובות השונות שפירסמו לבגרות - זו לא התשובה!

התשובה הייתה אמורה להיות שליחת הוועדת חקירה ואז בעקבותיה הספר הלבן הראשון(הבעיה היא שהדבר היחיד שהמורה שלנו אמר לנו על וועדת החקירה זה - "בעקבות המאורעות שלחה בריטניה וועדת חקירה לארץ שלאחריה פורסם הספר הלבן").

* בשאלה על גורמים מסייעים לבניין הבית הלאומי רשמתי את כתב המנדט והעליות, נראה לי לא הרחבתי מספיק על העליות.

המורה המזדיין שלי, הוא הרחיב לנו על דברים לא חשובים ובקושי כתב על דברים כן חשובים(כמו הקטע עם וועדת החקירה)...

נראה לי יהיה לי בערך 80, מה שאומר שיהיה לי חרא ציון סופי..

אני צריך 88 בשביל סופי 90(אני מוגש על 92)...

מקווה לטוב :<

מתי אני אדע את הציון מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות על מלחמת העולם בראשונה ומאורעות תרפ"א היו ממש בדיחה.

במאורעות תרפ"א היית צריך לרשום עצירת העלייה באופן זמני על ידי הנציב העליון סמואל ומינוי חוסייני כמופתי של ירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* בשאלה על גורמים מסייעים לבניין הבית הלאומי רשמתי את כתב המנדט והעליות, נראה לי לא הרחבתי מספיק על העליות.

איך שני הדברים קשורים בכלל?

הגורמים המסייעים הם ארתור רופין מהמשרד הארץ ישראלי או הלורד רוטשילד לגבי שאר הבנייה של המושבות... איך הגעת למנדט? :|

מתי אני אדע את הציון מישהו יודע?

אוגוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...