אני צריך לקבל היום את הרידון 9700 ואמרו לי ... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך לקבל היום את הרידון 9700 ואמרו לי ...

s-k

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להגיד 13 אלף כל תגובה שניה שלך, למרות שאתה נראה כמו ילד בכתה ו' ששולף את הבולבול כדי למשוך תשומת לב,

ואתה יכול גם להקשיב.

2500 שקל לראדון של ספיר, זה rip-off.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ארד לרמה שלך

אבל אני יסביר לך שעל הכרטיס עצמו יש ציור של ATI זה אומר שהם יצרו את הכרטיס

לכן אם תקנה מקורי של ATI זה יהיה בדיוק אותו כרטיס אבל המקורי עולה 2600 שקל לכן אני הרווחתי 100 שקל

חוץ מזה יש לי אחריות לשנתיים ותוצאה שאפילו אם תעודד את הכרטיס המאפן שלך הוא לא יגיע לחצי

נ.ב

המאורר שעל הכרטיס יותר טוב משלך והוא גם יותר טוב מהמקורי של ATI לכן הרווחתי פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני יסביר לך שעל הכרטיס עצמו יש ציור של ATI זה אומר שהם יצרו את הכרטיס

לכן אם תקנה מקורי של ATI זה יהיה בדיוק אותו כרטיס אבל המקורי עולה 2600 שקל לכן אני הרווחתי 100 שקל

אבל של ג'יגבייט עולה 2400 לכן הפסדת 100 שקל וכרטיס עם אבא.

אחריות? ראינו כמה חנויות אוהבות לטפל במקרים של אחריות...

ותוצאה שאפילו אם תעודד את הכרטיס המאפן שלך הוא לא יגיע לחצי

נ.ב

המאורר שעל הכרטיס יותר טוב משלך

העיקר שלא תרד לרמה שלי...

תבין, אני לא אומר שהכרטיס גרוע ולא אמרתי, אבל הוא לא שווה קניה יחסית לאחרים שיש בשוק (שוב, ג'יגהבייט).

anyways, תתחדש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שאת כל הכרטיסים מיצרת ATI אז מה הבלגן? זה כמו שקניתי לאח שלי את ה 9000 של ספיר והוא בדיור נראה כמו המקורי של ATI

נראה לי שATI לא רוצה שיקלקלו לה את השם הטוב לכן היא לא מביאה לחברות חרא ליצר את הכרטיסים בידים של אותם החברות לכן אין מה לדאוג יש לו כרטיס זהה לזה של ATI !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, ב 2350 בערך אפשר לקנות 9700, שזה פי כמה וכמה טוב מהספייר דרעק הזה. סתם הפסד שלך...

אתה בטח בכלל לא יודע מה זה AA, AF... שזה הדברים שבאמת חזקים אצל הכרטיס הזה, לעומת ה GeForce4 ti 4600 למשל.. ::)

בקיצור: הכרטיס מצוין, החברה חרא. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ש"ATI לא מביאה לחברות חרה ליצר" זה מכרז. מי שמציע הכי זול מקבל... מאוד פשוט.

אני דיי בטוח שהפילטרים זה אינדיוידואלי, ולא של ATI בכולם, וכאן נדפקת...

על הכרטיס מסך שלי כתוב זה אומר שזה סאמפל מקורי של NVIDIA? לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש 8)

כולם סתם מקנאים כי אחשיו יש לך מחשב תותח.

אחשיו=עכשיו

ועכשיו לעניין

הכרטיס שלך מצויין אבל באמת היה עדיף בגלל הקירור שהם הוסיפו לכרטיס שלהם ובגלל החבילה שאתה מקבל עם הכרטיס כמה מישחקים את כל הכבלים שצריך והוא גם עולה יותר זול ב 100 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...