תרופות נגד איידס שיועדו לאפריקה הועברו לאירופה למטרות רווח - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרופות נגד איידס שיועדו לאפריקה הועברו לאירופה למטרות רווח

Ewingum

Recommended Posts

אתה מדבר על תקופת הפרה-אימפריאליזם של עם ..

מלחמת 67' הכניסה את כל לאטרף של אימפריאליזם ולעידן חדש, בעצם..

טוב כנראה אני מתחיל לקלוט את השיטה שלך. הת'רד המקורי בכלל לא דיבר על תוכניות חלוקה, כיבוש של מדינת . לא תמיד צריך לירוק מהבאר שאנו שותים ממנה. הסיפור הארץ ישראלי רבוי דם ומלחמות צודקות, היות שמדובר במלחמה עם העם המוסלמי קיצוני. בדיוק כמו שסוריה ירדן וכל העמים האחרים קיבלו עצמאות והתרחבו בצורה כזו שפגעה בעמים האחרים(כורדים וכ...) , גם לעם הזה (ישראל) - שארית הפלטה החליטו (ההיסטוריה שותפה להחלטה הגורלית הזו) שמגיע צורה קטנה של אדמה שבא יחיו עם העמים האחרים. לצערינו - ולא מדובר על פרה היסטוריה ולא ניתן להתחמק מהגזרה הזו כי ערביי והפלסטינאים מירדן החליטו שהם - הם רוצים את המדינה הזו והם יממשו את משאלתם במלחמה עקובה מדם נגד האוייב הציוני. אף אחד לא כבש שטחים ע"מ להרגיז אחרים, אף אחד לא רצח ולא אנס. כל השטויות שמנסים פעילי השמאל הקיצוני לשטוף לנו במוח היא פרי המצאה עלובה וניסיון שטותי ונאיבי לעשיית שלום עם כנופיית מרצחים.

מסתבר שהאוייבים שלנו לא בדיוק שלמים בניסיון לעשות איתנו "שלום" ויציבות נורמליות בין כל העמים. הרי אנחנו לא נאיביים עד כדי כך לוותר על נקודות אסטרטגיות חשובות שבעזרתם נוכל להגן על המדינה בעת "הפתעה" משכנותינו.(ראה דוגמא ששת הימים ו-יום כיפור).

הרי למודי ניסיון אנחנו מהפעמים שבהם ניסינו לעשות שלום עם ערבויות בין לאומיות ורק אז גילינו כי נשענו על משענת קנה רצוץ.

בנושא הזה דנו מספיק, וגרירת הדיון הזה למעגלים נוספים לא תניב תוצאות ודיון מעניין.

שוב פעם אני חוזר על הצבעיות וכפילות הדעות של ידיינו האירופאים שעדיין מחזיקים מושבות ברחבי העולם. (שוב פעם תנסה להחזיר אותי למקרה שלנו, אנחנו לא איפרייליסטים קולונאליסיטיים - הגדרה שממש לא מתאימה לעם ישראל). גם אם מדובר במקרה הנדון (מכירת תרופות... ) הרי זו תוצאה ישירה של הצביעות הנגזרת מכפילות דעות ברחבי האיחוד האירופאי. אני מאמין שמעשה זה נעשה ע"י חברה מסחרית שאינה עומדת בקריטריונים של ממשלות מערב אירופה אבל עדיין אין זו סיבה להתעלמות מכוונת של ממשלות באירפה במעשה הזה.

בכל זאת יש להם אחריות רבה בנעשה בחוות האישיות שלהם בדר"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, מי הזכיר את תכנית החלוקה? אתה.

אתה מדבר על מלחמות צודקות, אבל ההסטוריה לא מצדיקה את ההווה (אגב, את זה שגולדה סרבה להסכם שלום עם מצרים, שכחת?)

אתה הכנסת לת'רד הזה את הפן הפוליטי שלו- בתגובה הראשונה שלך בת'רד הזה, שלא היתה במקומה... ישר קישרת את זה ל"יפי נפש צבועים כולם אנטישמים"..

מסתבר שהאוייבים שלנו לא בדיוק שלמים בניסיון לעשות איתנו "שלום" ויציבות נורמליות בין כל העמים. הרי אנחנו לא נאיביים עד כדי כך לוותר על נקודות אסטרטגיות חשובות שבעזרתם נוכל להגן על המדינה בעת "הפתעה" משכנותינו.(ראה דוגמא ששת הימים ו-יום כיפור).

הרי למודי ניסיון אנחנו מהפעמים שבהם ניסינו לעשות שלום עם ערבויות בין לאומיות ורק אז גילינו כי נשענו על משענת קנה רצוץ.

אה-הא, אם כך, אנחנו בשטחים בגלל שאנחנו לא רוצים להיות מופתעים... אז חלילה, שלא נשתמש בשום מגן-אנושי, בואו נפנה את כל ההתנחלויות.. ע"מ ליצור חוצץ שיגן עלינו בעת מלחמה.

בחייך, אתה סוטה מהנושא לגמרי בדמגוגיה זולה-- אין לך אפילו טענות אמיתיות פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייס-1: אתה מצדיק את הערבים או מאשים אותנו? סה"כ גם אני רואה את עצמי כשמאלני, אפילו שמאלני מאוד... אבל יש גבול...

תקלוט שיש לך פה עסק עם מיליונים של אנשים (ערבים\מוסלמים) ששונאים אותך פחות או יותר מהינקות...

משחר מדינת המדינות הערביות לא חדלו לנסות מלפגוע בישראל ולגרור אותה למלחמות... במצב שלנו אי אפשר להישאר טהורים וצודקים כל הזמן, אז מה אתה רוצה? למשל גולדה מאיר: לאור ההיסטוריה, פלא שהיא סירבה לשלום עם המצרים? אני הייתי צוחק להם בפרצוף אם הייתי במקומה.

טוב זה אולי מבולבל אבל אני מקווה שהבנת את הטענה שלי... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...