תרופות נגד איידס שיועדו לאפריקה הועברו לאירופה למטרות רווח - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרופות נגד איידס שיועדו לאפריקה הועברו לאירופה למטרות רווח

Ewingum

Recommended Posts

סיטונאים אירופאים גנבו תרופות בסכום של 18 מיליון דולר ומכרו אותן בבתי מרקחת באירופה לכל המרבה במחיר; התוצאה - רבע מאספקת התרופות לא הגיעה לחולי איידס נזקקים באפריקה

הכתבה המקורית עם עוד מידע:

http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&id=289507&path=22

פשוט מחליא אותי >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol ידידי, מה נכנס בך?

מה ?

מז"א ?

הרי כל הזמן זהבה גלאון מדברת על כמדינה מתוקנת וצריך לקנא באירופאים על המוסר שלהם.אז מה בסה"כ כתבתי כאן?

שתקח דוגמא למופת מהאירופאים על התנהגותם כלפי העמים באפריקה שעשקו וניצלו בהתנחלויות שהם נטשו בסוף המאה האחרונה.

אז מה נכנס בי?

אין לי מושג מה אתה רוצה ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(סיטונאים) != (ממשלה)

להתחיל לדבר על כל הכספים שישראל מונעת מהרשות, שאותה היא "עושקת ומנצלת"?

על האיכות חיים שם?

כי אם אתה כבר משווה, אז עד הסוף...

:nono:

הכספים מועברים ישירות לראיס - אהוב פעילי השלום - לחשבונו האישי. הרי מה מטרת הרפורמה? שכל הכספים יעברו ישירות לשר האוצר שנטול משליטה בלעדית מהראיס (הזכרנו שהוא אהוב על פעילי השלום?) ע"מ למנוע שחיתות ברשות (אוי איזה בדיחה גרועה - למנוע שחיתות!!! :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושרון (אהוב בריוני הימין) משתמש בכסף הזה כדי לשפץ את המבנים שצה"ל הרס ב"חומת מגן" "עניין של זמן" ו"בולדוזרים עכשיו"(או השד יודע איך קוראים לתוכניות האלה).

אהוב בריוני הימין, כבר אמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושרון (אהוב בריוני הימין) משתמש בכסף הזה כדי לשפץ את המבנים שצה"ל הרס ב"חומת מגן" "עניין של זמן" ו"בולדוזרים עכשיו"(או השד יודע איך קוראים לתוכניות האלה).

אהוב בריוני הימין, כבר אמרתי?

מעניין למה באמת.הרי גופות של ישראלים דיי בשיגרת ימינו. בקניונים, במסעדות,אוטובוסים, בדיסקוטקים ומלונות.

הרי ידוע שכל מטען חבלה עולה 700 ש"ח. כבר ראינו את הדוחות הכספיים שצה"ל תפס במתחם המוקטעה (או שבעצם הם זייפו לתעמולה).

את צאלח אדין המודרני הזה צריך לעצור באלימות וכוח.

אהה כן, והכסף הנוסף שהגיע ארצה מהראיס, נועד לשחד את ערביי ע"מ לסייע לפרס להצליח בבחירות.

אכן שימוש נאות לכספי הרשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סוטה מהנושא, ומשתמש ברגש במקום בראש.

ואם כבר הזכרת התערבות פוליטית במקום לא לו, אז מה אתה אומר על ארה"ב באפגניסטן ועיראק, וישראל ב"פלסטין"?

בלי להכנס למה צודק ומה לא, הראיס היקר משתמש בכסף שנועד ללחם ותרופות לאוכלוסיה הסובלת. ארה"ב וישראל - לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרה לנושא.

האירופאים חברות מוגי לב שחושבים שהם הצדקנים הגדולים בעולם. הרי כל הפשעים נגד האנושות עשו אבותיהם בתחילת המאה שעברה ובמהלכה. אני בטוח וסמוך שעם לא מתנהג בצורה כה אוילית ופושעת נגד עמי הסביבה. גם במשחק המלחמה אנחנו סובלים ולא פוגעים בזכויות האדם בצורה מופגנת ואכזרית כמו שעושים האירופאים בכל הקולוניות שלהם בעולם.

עדיין מסתתרות להן חוות של "לבנים" בשטחים של אירופאים כובשים ברחבי זימבבואה, חבש, דר"א ועוד מקומות במזרח הרחוק.

תראו את הספרדים הכובשים - הרוצחים האכזריים מה עשו לבני המאיה בדרום אמריקה?

והם מטיפים לנו מוסר.

גם אם מדובר על נושא:"תרופות נגד האיידס...." הרי זה רק ממחיש לנו את כפילות הפנים האכזרית של האירופאים המתוקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להכנס למה צודק ומה לא, הראיס היקר משתמש בכסף שנועד ללחם ותרופות לאוכלוסיה הסובלת. ארה"ב וישראל - לא.

תזכיר לי כמה אכפת לך(כאינדיבדואל) מסבלם של אותה אוכלוסיה, ואז תדבר..

מצב הכלכלה הישראלית הוא הגרוע במשהו כמו... 48 השנים האחרונות ("48? מוכר לי המספר הזה.. מאיפה לעזאזל?")

עכשיו קצת לציטוטי יהודה:

אני בטוח וסמוך שעם לא מתנהג בצורה כה אוילית ופושעת נגד עמי הסביבה

גם במשחק המלחמה אנחנו סובלים ולא פוגעים בזכויות האדם בצורה מופגנת ואכזרית

אמר האיש שמתנגד לחוקים הבינ"ל של האו"ם, שהוקם ע"י אותם "מוגי לב אנטישמים"

עדיין מסתתרות להן חוות של "לבנים" בשטחים של אירופאים כובשים ברחבי זימבבואה, חבש, דר"א ועוד מקומות במזרח הרחוק.

תראו את הספרדים הכובשים - הרוצחים האכזריים מה עשו לבני המאיה בדרום אמריקה?

והם מטיפים לנו מוסר.

אז רגע, כיבוש זה טוב או רע? לפעמים מבלבל... עם מי אני מדבר פה? אורי אבנרי?

גם אם מדובר על נושא:"תרופות נגד האיידס...." הרי זה רק ממחיש לנו את כפילות הפנים האכזרית של האירופאים המתוקנים.

לא. זה ממחיש שאנשים רעים יש בכל מקום, וקפיטליזם טהור מוביל לשחיתות מהסוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כנראה שיש לך בעיה להבדיל בין עמי העולם הקולונאליסטיים - בריטניה, ספרד, צרפת, וכל השאר, לעם פליטה שנשאר מהשואה שקיבל על עצמו את תוכנית החלוקה בארץ .

קיבלנו חלקת אדמה קטנה מחבר-העמים(כיום האו"ם) . קיבלנו על עצמנו מדינה עם תוכנית חלוקה שעמי האיזור לא קיבלו. הם בחרו להילחם ביהודים שהגיעו ממזריח אירופה. לצערם של שוחרי השלום בעולם הצליחו היהודים שנשארו מהשואה להדוף את הערבים סרבני השלום. מה לעשות ? כנראה שאבותינו החליטו לשמור על חייהם (אני לא חושב שזה פסול). גם היום הם לא בדיוק אהובי היהודים.

ועכשיו לאירופאים:

היכן בדיוק העם הספרדי ? בספרד? לא ממש לא! הם מסתובבים להם בכל דרום אמריקה הכבושה!

היכן העם הישראלי? מטייל לו בעולם (לא בשליחות של כיבוש אני בטוח).ובגיזרה הקטנה הזו המסכנה שלא נותנים לעם הזה לחיות.

ואני ממש לא חושב שאנחנו כובשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...