צריך את עזרת הגיימרים בבחירת עכבר טוב.. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את עזרת הגיימרים בבחירת עכבר טוב..

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם, השבוע החלטתי להחליף עכבר לעכבר מקצועי כי נשבר לי כבר הז**ן מהעכבר המסכן של שיש לי.. נמאס לי מהכאבים באצבעות ונמאס לי בקיצור מכל דבר שקשור אליו.. כמעט הזמנתי לפני יומיים את ה G7 מנעה ..אבל אז קראתי את הביקורת עליו כאן באתר וירדתי ממנו לגמרי.. סיבה : ממש לא מתאים לי העניין הזה שחיי הסוללה מספיקים ל12 שעות בלבד.. חשבתי לקנות אחריו את ה G5 (אותו עכבר רק עם כבל) אבל אז ממש אז ראיתי את ה MX518 שזול ממנו בכ 100 שקל ולא ממש שונה ממנו למרות שהוא אופטי ולא לייזר, 1600 DPI לעומת 2000 ב G5.. בקיצור - צריך את המלצותיכם בבחירה (אני על סף הזמנת ה518 אלא אם כן תמליצו לי על משהו אחר) ממש רציתי אבל לא מקובל עליי חיי קצרים/שלא יתאים למשחקים/שלא יהיה נוח ..

נ.ב - MONEY IS NOT THE CASE HERE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול אם הכסף לא משחק תפקיד אצלך לך על הG5.....

כמה דברים....

הG7 אומנם אבל הוא לא הכי מתאים למשחקים כי הוא די כבד....

הG5 הוא העכבר האולטימטיבי לגיימרים הוא מגיע עם סט משקלות..הוא נוח..וכו...עד שמגיעים למחיר..

הMX518 לא כזה רחוק ממנו בביצועים ונכון להיום הוא הכי משתלם מבחינת מחיר/ביצועים (תמורה)...

ולכן אם ה100 שקל האלה חשובים לך לך על הMX518...אם לא ואין בעיה של כסף לך על הG5 בלי לחשוב הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב - MONEY IS NOT THE CASE HERE

אם זה המצב לך על G5 בלי שום ספק.

ההשקעה הכי טובה שעשיתי בתקופה האחרונה.

נוח בטירוף, אחיזה נוחה מאוד (בעיקר למי שמזיע בידיים), מדוייק וכמובן העסק של המשקולות דואג לזה שהעכבר יהיה בדיוק במשקל הנוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Razer Diamondback 1600DPI

או

Razer Copperhead 2000DPI

ממש אין לי כוח להכנס פה לויכוח עם כל אנשי ה-.

תקרא ביקורות ותחליט לבד.

בעיקרון אם האצבעות שלך פועלות בעיקר - לך על ה-razer. (סגנון משחק מדוייק יותר)

אם פרק כף היד עושה אצליך את רוב העבודה לך על ה-. אני מאמין שיותר נוח "לנוח" על ה-, במיוחד בזמן גלישה וכו'.

אבל מה לעשות, בשביל כבוד צריך לעבוד.

רק רקע מינימלי :

Razer -חברה שמייצרת אך ורק עכברים ופדים לגיימרים. מציעה מספר זעום של עכברים, אך כל עכבר - אגדה.

logitech - חברה גדולה הרבה יותר, מייצרת ציוד היקפי בכמויות. בין היתר מתמחה בעכברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שRazer לא טובים..

וצודק די מיותר להיכנס לוויכוח...

אבל החיסרון האמיתי שלהם הוא המחיר....(בארץ בכול אופן)....

אומנם ההבדל בין הCopperhead לG5 הוא בסביבות ה30+- שקל....אבל עדיין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לציין שבביקורת שפרסמו פה הG5 קיבל ציון גבוה יותר.

לוג'יטק היא אחת החברות המובילות בשוק העכברים, וה-G5 בהחלט אינו מאכזב. כאמור, בקרב מול , בחרה לוג'יטק באותו מנוע איכותי הקיים גם ב-Copperhead המספק ביצועים מעולים, ולכן עיקר התחרות הוא בשאר תכונות העכבר, שכן בקרב על הביצועים העכברים נפרדים בתיקו.

למרות שהעיצוב של העכבר איננו מרשים חזותית, הוא בהחלט מספק את הדרישות הפרקטיות - העכבר נוח וכל הכפתורים נגישים, ותוספת תכונת Tilt מאפשרת לעכבר לפנות גם למשתמשים יותר רציניים (לאו דווקא גיימרים) זאת לעומת ה-Copperhead, שאינו נוח בעבודה משרדית שוטפת, ולוקח הרבה זמן להתרגל אליו.

גם הפעם, לוג'יטק ממשיכה לחדש וכללה תוספת מעניינת לבאנדל, בדמות משקולות להתאמת משקל העכבר (צעד עליו הגיבה בהכרזה על סט משקולות משלה), אך הקדימה אותה בהוספת פיצ'ר פרקטי יותר מובנה על העכבר עצמו, שמאפשר שמירת ההגדרות ללא תלות בדרייברים, אך אין ספק כי בעתיד נראה תכונה דומה גם בעכברי הלוג'יטק.

לסיכום, בסיבוב הנוכחי ה-G5 יוצא כשידו על העליונה מבין כל עכברי הגיימרים החוטיים. אמנם הוא השיג תיקו על המקום הראשון בביצועים, ואת המקום השני (הקרוב) בדרייברים, אך נוחות השימוש, תוספת המשקולות והמחיר מביאים אותו לנצחון.

http://hwzone.co.il/reviews/G5/6/

http://hwzone.co.il/reviews/copperhead/6/

jacko_il, תקרא ותחליט מה נראה לך יותר.

לילה טוב. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G5

אגב יש אפשרות לתכנת כמובן את כל הכפתורים כולל אלו של שינוי הרזולוציה(אלו שליד הגלגלת)

לדעתי חסר לו עוד כפתור צד וחבל שכך יש משחקים שמצריכים שילוב של כמה תנועות בלחיצה ואי אפשר לעשות את זה פה

בגלל שכמו הרוב הכפתור צד היחיד מתוכנת כ shift

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...