מחשב חדש - 6000ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש - 6000ש"ח

AdamS

Recommended Posts

לוח אם, לא הבנתי... אין כל כך הרבה מה להבין

כרטיס מסך, תקשיב, חשבתי על זה ואני ממש לא מגדיר אותי כבר כ'גיימר' אני יכול "להסתפק" גם בכרטיס מסך של 1200ש"ח. ההפסד כולו שלך. אם מציעים לך כרטיס עדיף על חשבון הוצאות בזבזניות אחרות במפרט שלך כדי שתוכל להינות מחווית משחק עדיפה, ואתה אומר לא, אז קח מה שאתה רוצה. ב-1200 ש"ח יש לך .NVIDIA 7600GT

אני חושב שאני אלך על ה-940 ואם אני ארצה להוסיף אני אפנה אל ה-Zalman. כולם עושים שגיאות, אבל יש כאלה שעושים שגיאות למרות שאומרים להם בפרוש לא לעשות אותן. שוב, אם מציעים לך מעבד יותר כדאי עם אופציה ל-OC ואתה מתעקש- אז בבקשה.

תודה רבה לכם על הכל, עזרתם לי מאוד !! אני שמח שאתה מרוצה, למרות שיש מקום לשיפור.

שוב תודה ! מצטער שכתבתי בציניות

אדם יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחרתי את כל הדברים ועברתי עליהם שוב ושוב, אני יכול להגיד לך שחישבתי את זה וזה הכי טוב שיכול להיות מבחינתי, אני כבר לא ממש Gamer, אני יודע את זה על עצמי. אני יודע שאני מעדיף מעבד חזק יותר על כרטיס מסך חזק יותר (בגלל הסיבה שרשמתי). אני גם לא ממש רוצה לעשות , כך שיוצא לי הכי טוב ככה.

אבל בוא נסכים על משהו אחד שתינו, כרטיס מסך ב-1200ש"ח זה ממש לא עלוב, נכון זה לא כרטיס מסך טוב ל-Gamer, אבל גם לא ממש גרוע - סביר ואני יכול להסתדר עם זה.

שוב, תודה רבה לך על העזרה !

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss: אתה מספיק גדול כדי לעשות את השיקולים שלך לבד... בהצלחה עם המחשב החדש

שוב, תודה רבה לך על העזרה !
מקווה שלא נעלבת מהציניות או משהו. בד"כ בפורום דואגים לקבלת פנים חמה :jump:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, לא נעלבתי : ) חח.

אבל בכל מקרה החלטתי לא לקנות את המחשב הזה עד כחודש לאחר יציאתו של הקונרו, לראות מה הולך עם זה ואז להחליט מחדש.

זה גם -אמור- להוריד את המחירים של המעבדים הקיימים.

אגב, מה יותר טוב, בזיכרונות 3CL או 4CL ?

שתיהם של קורסיר, אני רק רוצה להבין את הCLים.

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל ת'הצעה שלי:

כמות. מוצרים סה"כ

1 Intel Pentium D 920 Dual 2.8Ghz 2x2Mb L2 LGA 775 Tray 1,150 ש"ח

1 Thermaltake BigTyphoon Cpu Cooler CL-P0114 260 ש"ח

1 GA-8I945PG-RH 945P Chipset LGA 775 627 ש"ח

1 Compucase 6A19 Black Midi Tower No PSU 270 ש"ח

1 Enermax Liberty 400W Active PFC 535 ש"ח

1 Hitachi Deskstar 160GB 7.2K 8Mb Buffer SATA II 382 ש"ח

1 GSA-4167B DVDRW Bulk Black 193 ש"ח

סה"כ 3,417 ש"ח

כל זה מפנדה מחשבים

X1800XT 512MB- 2050

PQI TURBO 1GB DUAL CHANNEL- 620 ש"ח

סה"כ 2670 ש"ח

וזה מנועה מחשבים

סה"כ סופי .6087

לזה אתה יכול להוסיף פאנלים (ראיתי ששמת) או כל קשקוש אחר, אבל זו מערכת טובה כבסיס.

ZZZZ, אתה מוזמן להתווכח איתי אם אתה רוצה, אבל זו מערכת טובה.... ומאוזנת!

אגב, כששמתי 920D וקירור, הכוונה הייתה שיבוצע בו OC, ולכן גם שמתי 667. לכן, ADAM, עליך מוטל ה-OC- הלא כל כך קשה- שיביא אותך למהירות של 940, ובדרך לניצול כמעט מלא של הפוטנציאל של הזכרונות שלך.

אני לא מבין אותך.

לקחת וספק קצת יותר חזק על פני הX1900XT למחשב שלא עומד לעבור OC?!

אגב, ראיתי את ההתפתחויות בתראד, אבל בכל זאת אני רוצה להביע את דעתי - המפרט שהבאת לא מספיק, לאור העובדה שלא יבוצע כאן OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך.

לקחת קירור וספק קצת יותר חזק על פני הX1900XT למחשב שלא עומד לעבור OC?! קירור הוא חובה לכל מעבדי , באשר הם, כמעט. הסטוק מרעיש נורא, וה-P4 שלי הגיע איתו ל-80 מעלות כמעט. הוא חובה. הפרש הביצועים בין הT-19X לבין ה-18XT לא מצדיק הוצאת המערכת מאיזון והזנחת חלקים מסויימים במחשב- כמו המעבד- תזכור ש-805 בלי OC לא שווה הרבה

אגב, ראיתי את ההתפתחויות בתראד, אבל בכל זאת אני רוצה להביע את דעתי - המפרט שהבאת לא מספיק, לאור העובדה שלא יבוצע כאן הפרט שהבאתי מאוזן ועוצמתי לתקציב של 6K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות או יותר המעבד שהיית צריך לשים כדי שייכנס X19XT בתקציב.

בכל מקרה, כל הוויכוח הזה לא בכיוון, כי אדם אמר שהוא לא רוצה להשקיע יותר מ-1600 ש"ח בכרטיס, שזה דבר אידיוטי, ו-19XT עולה 2400 ש"ח, תעשה ממוצע ל-2400 ו-1600... כמה קיבלת?

וכמה עולה X1800XT?

איזה קטע!

זה בדיוק הממוצע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה פשוט מפספס את הקטע פעם אחר פעם. אדם לא רוצה כרטיס ביותר מ-1600 שקל. כרטיס שעולה 2400 שקל- אין לו בו שימוש והוא גם מוציא את המפרט מאיזון טוטאלי. כרטיס בסביבות 2000 הוא יותר רציני מהסכום שאדם מסכים להשקיע אבל מספיק חזק כדי לא להיות בדיחה, ולהזכירך אדם התנגד אפילו להוצאה על 7600GT כי הוא היה יקר מדי. כל הטיעונים שלך לטובת ה-X19XT מאבדים טעם כשאתה מבין שמי שאתה אמור לקמבן לו את המפרט לא רוצה את הכיוון שבחרת בו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את ההתפתחות בתראד. אבל זה לא משנה. יש שני מפרטים, גם אם אף אחד מהם לא מתאים לאדם, אני מבקר אותם בהתאם לנסיבות שבהם המפרטים נבנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...