לא נשבר לכם מהשחיתות? לא נשבר לכם מהעשיקה ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נשבר לכם מהשחיתות? לא נשבר לכם מהעשיקה ?

udicol

Recommended Posts

אם הקומוניזים נכשל, אני חושב שגם הדמוקרטיה נכשלה. מדוע ? מכיוון שנותנים לכל מפלגה סקטוריאלית שמייצגת ציבור להיבחר לכנסת.ומה עם אותם "אזרחים" שבחורים את רותם נבחרי ציבור, לא משרתים בצבא? מקבלים תשלומים חודשיים על כלום. ונבחרי הציבור עושים מה שהם חפצים לעשות.

יש פתרון, צריך משטר כמו כמו בספר "גברים בחלל", הוא העצם פאשיזם אבל לא כמו שהיה באיטליה עם מוסוליני. המידנה מעל כולם, רק מי שתרם למדינה (משרת בצבא) מקבל זכויות מלאות (כמו למשל זכות לבחור ולהבחר), ומי שלא, לא נחשב לאזרח מלא.

מסכים... (אגב, ראית את הסרט? סרט מעולה... אהבתי מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס . איך קפץ למעלה ת'רד הזה?

אהה ... כן.

מיגון הבתים של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ונתניהו.

אהה וגם מימון מאבטחים בחו"ל, לצרכים עסקיים.

מסקנה:

תעשו הכל ע"מ להיות ראש ממשלה . אפילו לשנייה. תהיו דפוקים גרועים מה שתרצו. כשתסיימו - הרווחתם , יותר מהלוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כמה שאני לא מסכים למשל עם אהוד ברק ו/או חושב שדברים מסויימים שהוא עשה הם די אוויליים, הוא עדיין אישיות, כמו כל ראש ממשלה (ואגדיל ואומר כמעט כל חבר כנסת) שהיה והם תרמו המון למדינה. מגיע להם הוקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוקרה - מגיע.

נסיעות עסקים - על חשבונו ה כ ל !

ראש ממשלה צריך לקחת בחשבון את הסיכון הגדול היותו ראש ממשלה של העם השנוא בעולם.

אי אפשר להנות מהוקרה אין סופית ועשיקה שלא נגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי חשוב - עדיין אין אישור כבלים לצפון! :(

למרות שבאתר משרד התקשורת (דף ראשי) רובי ריבלין טוען שהאינטרנט המהיר בכבלים זמין למעשה כבר בכל בית בישראל.

אין לי אפשרות ל ADSL! אין לי אפשרות לכבלים! אני אומר צריך לשרוף את משרד התקשורת תחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי חשוב - עדיין אין אישור כבלים לצפון! :(

למרות שבאתר משרד התקשורת (דף ראשי) רובי ריבלין טוען שהאינטרנט המהיר בכבלים זמין למעשה כבר בכל בית בישראל.

אין לי אפשרות ל ADSL! אין לי אפשרות לכבלים! אני אומר צריך לשרוף את משרד התקשורת תחילה.

אויי באמת מה הקשר?

לשרוף? למה ?

אין קשר לשחיתות ולת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

1 בקשר למלונות זה אולי קצת "מסריח" אבל אל תשכחו שהם נותנים עבודה לענף המלונאות

2 השיטה שבה המדינה מעל הכל ורק מי שתורם... מאוד דומה לנאציזם

3 "אין מה לעשות" דווקא יש אל תצביע למי שמושחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

לגבי סעיף 2:

זה יותר דומה לקומוניזם מושחט. יש הרבה מה לומר על נאציזם, וזה לא המקום.

לגבי 3:

צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם הקומוניזים נכשל, אני חושב שגם הדמוקרטיה נכשלה. מדוע ? מכיוון שנותנים לכל מפלגה סקטוריאלית שמייצגת ציבור להיבחר לכנסת.ומה עם אותם "אזרחים" שבחורים את רותם נבחרי ציבור, לא משרתים בצבא? מקבלים תשלומים חודשיים על כלום. ונבחרי הציבור עושים מה שהם חפצים לעשות.

יש פתרון, צריך משטר כמו כמו בספר "גברים בחלל", הוא העצם פאשיזם אבל לא כמו שהיה באיטליה עם מוסוליני. המידנה מעל כולם, רק מי שתרם למדינה (משרת בצבא) מקבל זכויות מלאות (כמו למשל זכות לבחור ולהבחר), ומי שלא, לא נחשב לאזרח מלא.

מסכים... (אגב, ראית את הסרט? סרט מעולה... אהבתי מאוד)

כנ"ל! זאת הדרך היחידה! כל עוד לחברה עלוקתית בתוך המדינה יש זכות לבחור, תהיינה להם יותר ויותר הטבות, והם רק יתחזקו... כמובן, יש גבול לכמה שהם יתחזקו. כמה שהחברה ה"אמיתית" יכולה לסחוב על גבה... אבל הגבול הזה עוד (לשמחתי) רחוק והמגמה (לצערי) היא התקדמות אליו בצעדי ענק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

בקשר ל-2. נכון. אבל עם כל חוסר הכבוד למשטר הנאצי ולזלזול של חבריו בגזעים שונים ומשונים, לא הכל במשטר הנאצי רע. ובכל אופן, אין קשר בין הרעיון הנאצי, לפיו מי שחלש ולא תורם אין סיבה להמשיך להותיר לו לחיות, כי הוא נטל על החברה, לבין הרעיון שהוצג פה, לפיו מי ש*מסרב* לשרת מטעמים אידיאולוגיים, ולא כי הוא לא יכול פיסית, אין סיבה לתת לו זכות (אזרח) מלאה - יחסים של תן וקבל. ההשוואה לעיקרון הנאצי במקרה הזאת היא מרחיקת לכת מאוד, ומועילה אך ורק מבחינה תעמולתית (שוב, עיקרון נאצי?!?!) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשו לי להגיב רק לחלק העשיקה בכותרת.... רואים את זה כל יום. דוגמא שראיתי אתמול או שלשום. טקס רבין. קפצתי לבית ספר לבקר. הלכתי לקיפטריה ושילמתי עזרה שקלים על שניצל בלחמנייה וצ'יפס. ונזכרתי שמורים מקבלים חמישים אחוז הנחה. כאן אין עשיקה של תלמידים, שכל דמי הכיס שלהם מבוזבזים בהפסקה אחת?

או למה מנכל מקבל סכום של 6 ספרות ועובד זוטר מקבל 4 ספרות....

או למה חברות קבר, הן למעשה חברות קבר?

בארץ זה מופיע הרבה. ההגדרה "ישראליות" כוללת עשיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי במדינה הזו נשבר מעוד כמה דברים ולא רק המשחיתות והעשיקה. סלידתך (udicol) מאנשי המגזר הדתי ידועה אך הם לא היחידים שעושים מעשים כאלו. אנחנו פשוט נטפלים אליהם כי הכי קל להאשים אותם. גם אני לא מת עליהן במיוחד ואתה יכול להוסיף עוד כמה סקטורים חברתיים שאני לא אוהב. השחותות קיימת ורווחת בהכל. זוהי מדינת הקומבינות והשחיתויות מס' 1 בעולם ולא משנה מה דו"ח זה או אחר אומר כי אני בטוח שב"קומבינה" הורידו אותנו כמה מקומות למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי במדינה הזו נשבר מעוד כמה דברים ולא רק המשחיתות והעשיקה. סלידתך (udicol) מאנשי המגזר הדתי ידועה אך הם לא היחידים שעושים מעשים כאלו. אנחנו פשוט נטפלים אליהם כי הכי קל להאשים אותם. גם אני לא מת עליהן במיוחד ואתה יכול להוסיף עוד כמה סקטורים חברתיים שאני לא אוהב. השחותות קיימת ורווחת בהכל. זוהי מדינת הקומבינות והשחיתויות מס' 1 בעולם ולא משנה מה דו"ח זה או אחר אומר כי אני בטוח שב"קומבינה" הורידו אותנו כמה מקומות למטה.

תודה על תגובתך, אך עליי להוסיף שאני מבדיל בין הדתיים פוליטיים לבין הדתיים העממיים. קח לדוגמא את שר העבודה והרווחה-בינזרי, הוא נחקר פעמיים ביחידה המשטרתית לחקירות הונאה במשך 8 שעות. בד"כ כשמגיעים למצב כזה (של חקירות ביחידה הספציפית ) יש חשד כבד לפלילים.

אני חושב שאני ואחרים חייבים התנצלות לשר הדתות אשר אוחנה, אשר הפירוסמים בעיתון הוכחו כשקר גס. כל העיניין של "איזה הזמין השר..." גרמו מבוכה לו ולבוחרי המפלגה.

בל נשכח את ראשי ממשלה לשעבר שעושים חייל בעולם ונהנים מאבטחה ישראלית כבדה במסעותיהם בעולם. בנוסף לבניית הבית המפואר והגדול של אהוד ברק בקיסריה (לא שזה עינייני אבל יש אמות מידה בעיניין) . הקיצוץ שאושר להם בתחילה בוטל .זו שערורייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...