לא נשבר לכם מהשחיתות? לא נשבר לכם מהעשיקה ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נשבר לכם מהשחיתות? לא נשבר לכם מהעשיקה ?

udicol

Recommended Posts

כן אני מדבר על אותם השרים העושקים את מיסיינו, וכספינו?

אני מדבר על שר הדתות ושר העבודה והרווחה (אוליי רווחה לעצמו ולמשפחתו). מאות אלפי שקלים עבור בתי מלון והרמות כוסית .

הרמות כוסית???? הרי המנטרה של ש"ס : למען הנחשלים ולמען מיעוטי היכולת !

אין לי כל כוונה להשמיץ כאן מפלגה או שרים, אבל ההתנהגות הזו עוברת כל ביקורת!

תתביישו לכם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין.... איך אפשר לבזבז 7000 שקל בחדר אח"מים של נתב"ג? מה הוא קנה את כל הדיוטי-פרי?

ועכשיו ברצינות... הרמה של השחיתות אצל שרים מסויימים מדהימה כל פעם מחדש...

ישנם עשרות פרשות על לא מעט שרים (רבים מהם מש"ס, אבל לא רק) שניצלו את מעמדם ותקציב משרדם על מנת לחיות באורח חיים בזבזני, לתת הטבות למקורביהם ובדרך גם לצעוק שהסקטור שהם מייצגים מקופח.

את השיא לדעתי שבר אותו ח"כ מש"ס שדרש 3 מליון שקלים תמורת התפטרותו מהממשלה... גם כן נבחרי ציבור.

הכי מעצבן אותי שהנושא הפך לכל כך נפוץ שהיום אנשים מגיבים לפרשיות שחיתו בצורה של "נו טוב, הוא לא הראשון ולא האחרון"

וחבל.... לדעתי צריך להוציא תביעה נגד כל אחד מהשרים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין.... איך אפשר לבזבז 7000 שקל בחדר אח"מים של נתב"ג? מה הוא קנה את כל הדיוטי-פרי?

ועכשיו ברצינות... הרמה של השחיתות אצל שרים מסויימים מדהימה כל פעם מחדש...

ישנם עשרות פרשות על לא מעט שרים (רבים מהם מש"ס, אבל לא רק) שניצלו את מעמדם ותקציב משרדם על מנת לחיות באורח חיים בזבזני, לתת הטבות למקורביהם ובדרך גם לצעוק שהסקטור שהם מייצגים מקופח.

את השיא לדעתי שבר אותו ח"כ מש"ס שדרש 3 מליון שקלים תמורת התפטרותו מהממשלה... גם כן נבחרי ציבור.

הכי מעצבן אותי שהנושא הפך לכל כך נפוץ שהיום אנשים מגיבים לפרשיות שחיתו בצורה של "נו טוב, הוא לא הראשון ולא האחרון"

וחבל.... לדעתי צריך להוציא תביעה נגד כל אחד מהשרים האלה.

אם הקומוניזים נכשל, אני חושב שגם הדמוקרטיה נכשלה. מדוע ? מכיוון שנותנים לכל מפלגה סקטוריאלית שמייצגת ציבור להיבחר לכנסת.ומה עם אותם "אזרחים" שבחורים את רותם נבחרי ציבור, לא משרתים בצבא? מקבלים תשלומים חודשיים על כלום. ונבחרי הציבור עושים מה שהם חפצים לעשות.

גונבים רומסים משתמשים בתקציבי משרד לרווחתם הפרטית .

איפה מבקר המדינה ??? (או שגם הוא מבלה באיזה חדר אח"מ מבזבז כמה עשרות אלפי שקלים על שתייה ).

בסופו של דבר הכל יתנקם בחזרה במפלגה המושחתת הזו - ש"ס .

האידיוט שיבחר בהם הוא האידיוט שייפגע מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שלנו נמצאת במקום ה-5 בשחיתות מכל מדינות העולם למדתי על זה בכלכלה

מי שלימד אותך את זה כנראה לא כל כך בעניינים,כי זה שטויות!

מתפרסם דו"ח שמדרג כל שנה את רמת השחיתות

במדינות המודרניות ואנחנו דורגנו השנה במקום ה 25 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה שלנו נמצאת במקום ה-5 בשחיתות מכל מדינות העולם למדתי על זה בכלכלה

מי שלימד אותך את זה כנראה לא כל כך בעניינים,כי זה שטויות!

מתפרסם דו"ח שמדרג כל שנה את רמת השחיתות

במדינות המודרניות ואנחנו דורגנו השנה במקום ה 25 בערך.

אכן.

ואני מקווה שיום יבוא וסחטנים כמו אלה יקבלו את גמולם. (את האמת, אני לא בטוח שיום כזה אכן יבוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בעיתון:

מנכ"ל הדתות קנה מערכת ניווט לרכבו ב7,000 ש"ח.

תגובת המשרד: זה נחוץ מכיוון שהשר נוסע למקוואים ברחבי כל הארץ

השחיתות בהתגלמותה.

על מפות רגילות הוא שמע? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה צעדים בקשר לחוק זה סיפור אחר

אבל באמת אני לא מבין את זה איך הציבור לא עושה כלום

אנחנו כבר נואשים מהמצב הכלכלי מדיני וביטחוני נמאס כבר פשוט נמאס... :hanged:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקומוניזים נכשל, אני חושב שגם הדמוקרטיה נכשלה. מדוע ? מכיוון שנותנים לכל מפלגה סקטוריאלית שמייצגת ציבור להיבחר לכנסת.ומה עם אותם "אזרחים" שבחורים את רותם נבחרי ציבור, לא משרתים בצבא? מקבלים תשלומים חודשיים על כלום. ונבחרי הציבור עושים מה שהם חפצים לעשות.

יש פתרון, צריך משטר כמו כמו בספר "גברים בחלל", הוא העצם פאשיזם אבל לא כמו שהיה באיטליה עם מוסוליני. המידנה מעל כולם, רק מי שתרם למדינה (משרת בצבא) מקבל זכויות מלאות (כמו למשל זכות לבחור ולהבחר), ומי שלא, לא נחשב לאזרח מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...