עיבוד תמונה ורנדרינג באפטר אפקט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיבוד תמונה ורנדרינג באפטר אפקט

Ashand

Recommended Posts

שלום

מזה זמן רב אני מתעסק באופן מקצועי בתוכנת פרמייר פרו ואפטר אפקט, זמן העיבוד והרנדרינג הוא ארוך...יש לי מחשב חזק מאוד אבל מסתבר שגם הוא לא מספיק חזק...אני מחפש כרטיס DSP או משהו כזה שיעשה את עבודת החישוב וישאיר את המעבד פנוי לדברים אחרים

מישהו מכיר כרטיסים חזקים שעובדים עם התוכנות האלו?

המחיר לא משנה כרגע יש תקציב,,,,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר לא משנה לך ... לך על כרטיסים של מאוד מקצועיים ויעילים

אלה הם כרטיסים של Real Time Preview ככה שרנדרינג בקושי תתצרך לעשות , אבל המחיר אוי המחיר ..

כרגע הכרטיס הסטנדרטי בשוק (רוב העורכים המקצועיים משתמשים בו .. ) זה ה RT.X100 של

המחיר שלו עכשיו בשוק זה בסביבות ה1000 דולר ... אבל קשה מאוד למצא מתחרים לכרטיס הזה בשוק של כרטיסי עריכת

נ.ב

כמה חזק המחשב שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשדרג גם את המעבד שלך לדואל כור.

מומלץ על ה Opteron 165 Dual עם 2M. זו השקעה הרבה יותר קטנה מכרטיס עריכה.

ייתכן שהפרש הביצועים שתקבל בין המחשב הנוכחי שלך למחשב עם המעבד החדש יהיה מספיק בשבילך.

כמובן זה רק אם הלוח שלך תומך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=687

אם יש לך את הדגם כפי שמופיע בקישור נראה שהוא תומך. שווה לבדוק.

אתה מוזמן לפתוח על כך דיון בפורום "מעבדים, לוחות-אם וזכרונות" אני מאמין שתקבל שם תשובות מדוייקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות תומכות בריבוי .

כמו כן הכרטיס מיועד לבצע את העבודה בזמן אמת אבל חשוב לזכור שבמחשב עריכה אתה לא משתמש רק בתוכנות האלו המנצלות את הכרטיס.

לפעמים אתה צריך את , תוכנות להמרה של וידיאו וכו' שמעבד כפול יכל להאיץ את התהליך הזה.

בנוסף אם הוא לוקח את מעבד האופטרון בקר הזיכרון שלו מהיר יותר מהמעבד הנוכחי שיש לו שזה נותן גם שיפור בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...