תגידו זה נכון שהאירנים חושבים שהם נצר של הגזע הארי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו זה נכון שהאירנים חושבים שהם נצר של הגזע הארי?

stone cold

Recommended Posts

היום ברדיו איזה בחורה אמרה שהאירנים חושבים שהם נצר לגזע הארי

זה נכון? כי אם כן אז קודם :lol::kopfpatsch::lol::kopfpatsch: :kopfpatsch:

ואחרי זה- זה מסביר למה הם אוהבים נצים שלפי תורת הגזע אמורים לישנוא אירנים ולחשוב שהם גזע נחות

איך בדיוק הם יכולים לחשוב שהם גרמנים אם אין פרסים בלונדינים טיבעי ואם יש לפרסים עינים בהירות זה נדיר מאוד

איך זה מיסתדר אם האמונה שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני באמת צריכה לנופף לכם עם מחקרים על מוצא האדם ואנטרופולוגיה? :s07:

ערבים, איראנים או סורים ותורכים, הם תוצר של נדידה של שבטים הינדו-מונגולים והתערבבות עם השבתים המסאפוטמיים שחיו במזה"ת והמפרץ הפרסי והתרבו כמו ג'וקים, המציאו להם דת חולנית שתתאים את אורך החיים הברברי שלהם ועכשיו מאיימים על העולם.

יש שטוענים שהבבלים, כן, אלו שחיו באיראן לפני קופי-החולות, היו ארים אבל זה לא ממש ייתכן. הם גזע ים-תיכוני.

יאללה, פתחו ותעשו חיפוש של Racial Characteristics ויבואו לכם מלא תרשימים ממחקרים אקדמיים לכל דבר, לא סתם הפלצה של אי-איזה פאשיסט, לפי מוצא גאוגרפי, נדידה, צורת גולגולת (יש הבדלים בין גולגלות של גזעים ומסיבות שונות, לרוב התאמה לתנאי אקלים), מבנה גוף וגם גנטיקה. בימים אלו נערך מחקר בנשיונל ג'אוגרפיק שמתבסס על הגנום האנושי ונועד לחקור את מוצא הגזעים והשבטים של הגזע האנושי. יש שחושבים שהאדם בא מאפריקה, יש שאומרים שהוא פשוט היה תקוע שם וחלק פשוט הגיעו להודו והמשיכו להתפתח שם ומשם ליישב את העולם.

שורה תחתונה - השטות הזאת היא הפלצה איראנית כדי להצדיק את האנטישמיות שלהם ולהכשיר את עצמם כניאו-נאצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת צריכה לנופף לכם עם מחקרים על מוצא האדם ואנטרופולוגיה? :s07:

ערבים, איראנים או סורים ותורכים, הם תוצר של נדידה של שבטים הינדו-מונגולים והתערבבות עם השבתים המסאפוטמיים שחיו במזה"ת והמפרץ הפרסי והתרבו כמו ג'וקים, המציאו להם דת חולנית שתתאים את אורך החיים הברברי שלהם ועכשיו מאיימים על העולם.

יש שטוענים שהבבלים, כן, אלו שחיו באיראן לפני קופי-החולות, היו ארים אבל זה לא ממש ייתכן. הם גזע ים-תיכוני.

יאללה, פתחו ותעשו חיפוש של Racial Characteristics ויבואו לכם מלא תרשימים ממחקרים אקדמיים לכל דבר, לא סתם הפלצה של אי-איזה פאשיסט, לפי מוצא גאוגרפי, נדידה, צורת גולגולת (יש הבדלים בין גולגלות של גזעים ומסיבות שונות, לרוב התאמה לתנאי אקלים), מבנה גוף וגם גנטיקה. בימים אלו נערך מחקר בנשיונל ג'אוגרפיק שמתבסס על הגנום האנושי ונועד לחקור את מוצא הגזעים והשבטים של הגזע האנושי. יש שחושבים שהאדם בא מאפריקה, יש שאומרים שהוא פשוט היה תקוע שם וחלק פשוט הגיעו להודו והמשיכו להתפתח שם ומשם ליישב את העולם.

שורה תחתונה - השטות הזאת היא הפלצה איראנית כדי להצדיק את האנטישמיות שלהם ולהכשיר את עצמם כניאו-נאצים.

זה שהם לא אירים זה ברור

אני רק לא מבין למה הם חושבים שהם אירים ואם תסבירי לי את זה אני מאוד ישמח יכתוב שאת מלכת המלכים :nixweiss:

(יותר מידי האבקות מבוימת -סורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לקרוא פעם ספר לא בדיוני? ::)

בבקשה, הפרוייקט הגנו-גראפי.

https://www3.nationalgeographic.com/genographic/

*תיקון: ה"טייטל" שאליו טוענים האיראנים או EURASIAN שחיי באמת פעם באיראן אבל זה היה... לפני 45,000 שנה.

כל קשר בינם לבין האיראנים היום הוא מקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לקרוא פעם ספר לא בדיוני? ::)

בבקשה, הפרוייקט הגנו-גראפי.

https://www3.nationalgeographic.com/genographic/

*תיקון: ה"טייטל" שאליו טוענים האיראנים או EURASIAN שחיי באמת פעם באיראן אבל זה היה... לפני 45,000 שנה.

כל קשר בינם לבין האיראנים היום הוא מקרי בהחלט.

דריה את נותנת לי אתר מדעי ואני שואל שאלה לא מדעית

אני רואה ליפעמים תסרטים על יתפתחות האדם ועל התאוריה שאני מאמין בה של דרווין

אני שואל למה האירנים מאמינים שהם נצר של הארים לא מה מדענים חושבים

אולי מישהו יסביר לי את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע אמרתי לך מאיפה הם הסיקו את המסקנה הזאת ולמה.

האדם האירואסיאטי שהופיע לראשונה באיראן ובאיזורים הבלטיים לפני כ-45,000 אלף שנה.

למה? כדי שעכשיו הם יוכלו להכשיר את עצמם כניאו-נאצים ולהגיד שהם גזע ארי עליון.

מה שהם (והניאו-נאצים) לא יודעים זה שהאנשים הכי ארים על הפלנטה הם ה"סאמה" שהם

ציידים-מלקטים ומגדלי אלקים (איילי צפון) בצפון סקנדינביה והם בעצם ממש כמו הבדואים

של סקנדינביה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...