התקפות צה"ל בעזה ממשיכות. - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפות צה"ל בעזה ממשיכות.

evman007

Recommended Posts

מסכים עם mrbig.

הבעיה היא שהעולם לא מסכים איתנו.

אני יודע שבכלל לרוב הלפסטינים לא איכפת איזה גבולות הם יקבלו ואם יהיה להם את אל-אקצה, כל מה שמעניין אותם זה לעבוד פה ולקבל כסף בשביל שלילדים שלהם יהיה מה לאכול.

לא מעניין אותם חמאס או פתח.

הבעיה היא שרק למפגרים ולפושעים שם נותנים לדבר ולקבוע, ואת זה צריך לשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל פה אתה נכנס בדיוק לאותו קאטץ' - רק הבריונים והפושעים, יש להם ביצים לעשות הפיכה בכוח...

אלא אם... אתה מביא למצב שבו האנשים יותר חרדים מהמצב לו גורמים הפושעים, מאשר למה שהפושעים יעשו להם - במלים אחרות, צריך שעל כל פעולת בריונות שנעשית, יהיה סוג של עונש קולקטיבי (למשל, לסגור את החשמל וכו').

זאת הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה (שוב, אם יש למישהו דרך יותר טובה, נא לשתף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם מפגר.

בחיי, פשוט אידיוט ומפגר, חלאת המין האנושי ברמה הגרועה ביותר שיכולה להיות - בוגד!

יש הבדל בין ללכת ולרצוח בכוונה תחילה אזרחים תמימים - כאשר האזרחים הם המטרה שלך - כמו שהפלסתינים עושים.

ובין להבין - להכניס למוח הציפור הקטן והדפוק שלך - שאנחנו נמצאים במלחמה. וצריכים להשמיד את האויב. ואם זה אומר ש"אזרחים תמימים" יפגעו על הדרך - כל הזין.

אידיוט...אני מתבייש שלי ולך יש אזרחות לאותה מדינה.

במי אני בוגד בדיוק?!ברור שאני מעריך חיים יהודים יותר מחיים פלסטינאים,אבל באמת סליחה שאני אנושי..

"הפלסטינאים רוצים להשמיד אותנו"

לא,ראשי הטרור רוצים להשמיד אותנו...אני רוצה לראות מה אתה ההית חושב אם מהיום שבו אתה נולד מכניסים לך למוח בתעמולות שיהודים זה רע וצריך להרוג אותם,אתה הולך לבית ספר דרך רחוב מלא בביוב שהבית ספר שלך זה איזה חור מסריח,הבית שלך הוא חור מסריח עוד יותר,אין עבודה,אין השכלה..

צריך לפעול נגד ראשי הטרור,אני מבין שבדרך כמה אזרחים נפגעים ואני מאד מצר על כך,להבדיל ממך,אדיוט.

אתה:

א-ילד קטן ומושפע שעדיין לא גדלו לא שערות בביצים שחושב שזה מגניב להרוג ערבים

2-בן אדם בלי רגש שתומך ברצח תיקונות ואנשים חיפם מפשע שהאשמה היחידה שלהם היא שהם נולדו במקום שההנהגה שם היא לא בדיוק..איך נומר?רצינית..

כרגיל,אנשים פה מזיינים את השכל הרבה,אני שם אותכם ליד תינוק בעזה שאתם כול כך רוצים להרוג ואתם תישבו בשקט כמו ילדים טובים,עקרונות עלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במי אני בוגד בדיוק?!ברור שאני מעריך חיים יהודים יותר מחיים פלסטינאים,אבל באמת סליחה שאני אנושי..

"הפלסטינאים רוצים להשמיד אותנו"

לא,ראשי הטרור רוצים להשמיד אותנו...אני רוצה לראות מה אתה ההית חושב אם מהיום שבו אתה נולד מכניסים לך למוח בתעמולות שיהודים זה רע וצריך להרוג אותם,אתה הולך לבית ספר דרך רחוב מלא בביוב שהבית ספר שלך זה איזה חור מסריח,הבית שלך הוא חור מסריח עוד יותר,אין עבודה,אין השכלה..

צריך לפעול נגד ראשי הטרור,אני מבין שבדרך כמה אזרחים נפגעים ואני מאד מצר על כך,להבדיל ממך,אדיוט.

אתה:

א-ילד קטן ומושפע שעדיין לא גדלו לא שערות בביצים שחושב שזה מגניב להרוג ערבים

2-בן אדם בלי רגש שתומך ברצח תיקונות ואנשים חיפם מפשע שהאשמה היחידה שלהם היא שהם נולדו במקום שההנהגה שם היא לא בדיוק..איך נומר?רצינית..

כרגיל,אנשים פה מזיינים את השכל הרבה,אני שם אותכם ליד תינוק בעזה שאתם כול כך רוצים להרוג ואתם תישבו בשקט כמו ילדים טובים,עקרונות עלק..

בגלל זה כולם הצביעו לחמ"ס ... ואל תביא לי את השטויות האלה שזה בגלל השחיטות וכל השיט , שמענו כבר איך מצאו את הדובר של החמס בגבול מצריים מפוצץ ביורו

וזה שיש להם ביוב ברחובות , זה שאין להם עבודה , זה שיש להם הנהגה מושחטת , זה שיש להם מערכת חינוך מפגרת שדוחפת להם למוח כל היום תעמולה

זו אשמתם ולא אשמתנו !!! .

לפני 58 שנה התחלנו באותה הנקודה . להם היתה את כל העזרה של המדינות הערביות אפילו אם זה כלל סיוע בילטי מוגבל במחלמה כוללת

ותראה איפה הם היום ואיפה אנחנו עכשיו ! אנחנו משגרים לווינים לחלל והם משגרים זיקוקי דינור שרובם נופלים בשטחים שלהם בכלל

אם הם היו משקיעים עשירית מכל המליירדים שהם מקבלים לפיתוח תשתיות נורמליות ולא לפיתוח תשתיות טרור ומעילות אז לא היה להם ביוב ברחובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ForrestT, אני מסכים עם חלק מהדברים שאמרת, אבל...

קודם כל, אם יש סיכון לחייל צה"ל אחד, אז אני מסכים שייהרגו חפים מפשע כדי למנוע את זה...

דבר שני, גם לג'ק המרטש היתה (כנראה) ילדות בעייתית. זה אומר שאני צריך לחבק אותו, או להרוג אותו ברגע שאני יודע מי זה כדי להמנע ממוות בעצמי? (בהנחה שהוא היה חי היום, כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 58 שנה התחלנו באותה הנקודה . להם היתה את כל העזרה של המדינות הערביות אפילו אם זה כלל סיוע בילטי מוגבל במחלמה כוללת

ותראה איפה הם היום ואיפה אנחנו עכשיו ! אנחנו משגרים לווינים לחלל והם משגרים זיקוקי דינור שרובם נופלים בשטחים שלהם בכלל

אם הם היו משקיעים עשירית מכל המליירדים שהם מקבלים לפיתוח תשתיות נורמליות ולא לפיתוח תשתיות טרור ומעילות אז לא היה להם ביוב ברחובות

אל תשכח שה"פלשתינים" צצו רק לאחר מלחמת ששת הימים, עד אז, השטח שהם טובעים ממנו כיום, היה ירדני.

חוצמזה, אף מדינת ערב לא באמת רוצה אותם, כולל מצרים וירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

evilsting-בוא אני ירענן לך קצת את הזיכרון

איך השגנו מדינה?

תשאל את הבריטים עכשיו מי זה בגין,נראה מה הם יגידו לך..

גיידמק קנה לנו ?

לבריטים אין מושג מי זה בגין כמו שאין להם מושג איפה נמצאת על המפה , אבל הם כמובן יודעים טוב מאוד מי הצד הרע ומי הצד הטוב והמסכן שמוציא את התיסכול שלו באוטובוסים מלאים בילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...