התקפות צה"ל בעזה ממשיכות. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפות צה"ל בעזה ממשיכות.

evman007

Recommended Posts

כן!!

אם אני שם לך עכשיו סכין קומנדו ביד,ושולח אותך להרוג את כול ערבים,כן ילדים בגן ילדים,נשים בהיריון,זקנים,את כולם עד האחרון.

ההית עושה את זה ועומד מאחורי העקרונות שלך?לדבר כולנו יכולים.

אידיוט...אני מתבייש שלי ולך יש אזרחות לאותה מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני שם לך עכשיו סכין קומנדו ביד,ושולח אותך להרוג את כול ערבים,כן ילדים בגן ילדים,נשים בהיריון,זקנים,את כולם עד האחרון.

אני חושב שזה לחלוטין לא הומני. צריך למצוא דרך להוריד את הפוריות שלהם מבחינה סטטיסטית (מעין סירוס סטטיסטי) - כך שהם יתרבו הרבה פחות. ואז ילדים פלסטינים לא יסתובבו משועממים ויחפשו מה לעשות, אלא יוכלו לטפל ולהשקיע בהם (בעיקר חינוך) ויצאו בני אדם ולא חבורה של ברברים.

אם היתה לי אפשרות לעשות את זה - הייתי "לוחץ על הכפתור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם מפגר.

בחיי, פשוט אידיוט ומפגר, חלאת המין האנושי ברמה הגרועה ביותר שיכולה להיות - בוגד!

יש הבדל בין ללכת ולרצוח בכוונה תחילה אזרחים תמימים - כאשר האזרחים הם המטרה שלך - כמו שהפלסתינים עושים.

ובין להבין - להכניס למוח הציפור הקטן והדפוק שלך - שאנחנו נמצאים במלחמה. וצריכים להשמיד את האויב. ואם זה אומר ש"אזרחים תמימים" יפגעו על הדרך - כל הזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם תוקפים אותו כמו ילדים קטנים ובאותו הזמן אתם עוורים למציאות.

אני, כמו אנקודר נגד תקיפת אזרחים - אבל שחוליית משגרי קסאמים נמצאת בדרך לשיגור קסאמים לעבר (ונדמה לי שעדיין יש פצוע אנוש או קשה משדרות בבית החולים) אז מכפת לי שאזרחים שלהם ייפגעו?, הרי הביטחון שלנו יותר חשוב מהביטחון שלהם - לפחות בשבילנו, לא?

אין אפשרות אחרת. אני לא יכול לבקש מהם להתרחק מאזרחים לפני שאני מפוצץ אותם, לכן קורה מה שקורה. תפסיקו לשים את בטחון הפלסטינאים לפני הביטחון של אזרחי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שאתה מתבייש שיש אנשים כמוהו במדינה, והוא מתבייש שהוא אזרח של המדינה הזאת... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו בתור מדינה צריכים ללכת בין הטיפות

מצד אחד להשתדל לפגוע כמה שיותר במרצחים לפני שירצחו אותנו

ומצד שני, להשתדל כמה שפחות לפגוע באזרחים.

יש דילמות קשות ואמיתיות בסיפור הזה.. משוואות שמולם עומדים ילדים ומוות

אל תאמרו שאתם רוצים שדם ישפך סתם...

יש תמיד עוד אלטרנטיבה- השאלה היא בכמה היא עולה לי והם אני מוכן לשלם את המחיר

אני מוכן עם כל הכאב שימותו שם ,לפני שיתפוצצו פה

אם כדי להציל את ילדי זה אומר שכולם שם צריכים למות. - אז בצער רב אני אחייה עם הידיעה הזו..

נקווה שלא נגיע לימים יותר קשים -ונתפלל שהם יפנימו את המציאות ולא ימשיכו בדרך הרצח המטורפת הזו.

אנחנו נחזיק מעמד- בינתיים הם מתפרקים-אבל בדרך לשם משפחות רבות איבדו חיים ורצון לחיות.. (בשני הצדדים)

ועוד מילה ל Milford Cubicle ול Forrest

אם אחד מכם היה נופל ביד של איש חאמס היה היה שוחט אתכם בלי הבדל ולדעתי באותה הנאה ולקול ההמון המריע

(גם אם הייתם מפגינים נגד הגדר וגם אם הייתם מתנחלים)

צריך להסתכל על הדברים בצורה הזו... ולהבין שאנחנו באותה סירה -ונלחמים על כך שאנשים יוכלו להביע דעה חופשית גם אם היא מנוגדת לחלוטין לדעתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אחד מכם היה נופל ביד של איש חאמס היה היה שוחט אתכם בלי הבדל ולדעתי באותה הנאה ולקול ההמון המריע

צריך להסתכל על הדברים בצורה הזו... ולהבין שאנחנו באותה סירה -ונלחמים על כך שאנשים יוכלו להביע דעה חופשית גם אם היא מנוגדת לחלוטין לדעתנו

:xyxthumbs:

מסכים עם כל מילה...

בכלל, אנשים צריכים להפנים את זה באופן כללי - יש כאן אנשים בפורום שממש עיוורים לזה... אני לא אנקוט בשמות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...