התקפות צה"ל בעזה ממשיכות. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפות צה"ל בעזה ממשיכות.

evman007

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, ארה"ב היא אכן יוצאת מן הכלל מכיוון שהם חווה קצת טרור (למרות שאני לא משווה פיגוע אחד לא משנה כמה חזק יהיה למאות פיגועים שהופכים לשגרה)

למרות שלפורום הזה נכנסים המון אנשים מכל העולם והוא ללא ספק אחד הפורומים הכי שרוטים שיצא לי לראות אבל בכל זאת קצת מעודד

נ.ב רק לפני כמה ימים דיברתי עם החבר הזה והוא אמר לי כמה דייטים הוא משיג רק בגלל שהוא חובש קרבי מצה"ל חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עכשיו אני רוצה לראות את CNN/Sky News/BBC / אל ג'זירה וכל שאר הערוצים ה"מקצועיים" האלה יוצאים במבזק פתע ומספרים את האמת איך הפלסטינאים סובבו את כולם על האצבע ...

הנזק כבר נעשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי.

אני מחזיק מעצמי שמאלני אבל זה...

ידעתי שלא צה"ל עשה את זה, מהרגע שהפרשה פורסמה.

המסקנות ממה שקרה הן:

* צה"ל חייב להחליף את כל מערך הדוברות שלו לאלתר, ככה ישר מקבלים אחריות? על משהו שלא עשינו?

* כך גם כל הדרג המדיני

מה שאני רוצה לראות אבל כנראה לא אראה:

*כותרות גדולות בעיתונים הגדולים(הארץ,מעריב,ידיעות אחרונות) שאומרות שצה"ל לא עשה כלום, כותרות גדולות ובוהקות, מאמרים ענקיים ומפורטים על הנושא, עם תגובות מכל העולם, בדיוק כמו שעשו כאשר "צה"ל עשה את זה", אפילו יותר גדול, יותר בוהק, יותר מקיף, שהמסר יעבור - לא עשינו זאת.

* הבת של אולמרט אומרת לרמטכ"ל סליחה

* המפלגות הערביות בכנסת מבקשות מחילה

* אירגוני השמאל הקיצוני בישראל מבקשים סליחה מההטעיה

כל העניין הזה מזכיר לי משהו.

ישנו אינטרנטי הקרוי Dry Bones שבעצם מדבר על כל המצב בישראל, הוא נכתב על ידי יהודי.

יש שם סטריפ אחד ששני אנשים הולכים ברחוב ואחד אומר לשני:

"אתה יודע? 7 אזרחים פלשתינאים תמימים מתו לפני כמה שבועות"

השני:

"באמת? לא שמעתי על זה כלום"

הראשון:

"נו ברור שלא שמעת כלום"

השני:

"למה ברור?"

הראשון:

"ישראל לא הייתה מעורבת."

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas Iscariot, עם כותרות כאלה בYNET:

היום יוגשו מסקנות ועדת החקירה שהקים צה"ל לבחינת הרג שבעת בני המשפחה הפלסטינית בעזה...

אתה עוד מצפה להתנצלות? הם עדיין חושבים שמישהו הרג את הערבים האלה! (בכוונה תחילה\ זדון...).

אם פעם חשבתי שהתקשורת סתם שמאלנית, עכשו אני מתחיל לחשוב שהם פשוט אנטי ישראלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, כבר מההתחלה הדגישו בצה"ל שהבעת הצער אינה לקיחת אחריות.

אבל אני מסכים שצריך לשפר את צורת ההתנהלות הישראלית בכל מה שקשור להסברה - וכמה שיותר מהר יותר טוב.

קודם כל צריך לטעון בנחישות שלצה"ל לא היה קשר לכך.

אחרי זה, באם התחקיר מעיד בבירור שצה"ל גרם לזה - להתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה בדיוק מה שאני מתחיל לאט לאט להבין, פעם חשבתי שסתם התקשורת קצת מוטה לצד שמאל אבל הפרשה הזאת הוכיחה לי שהם לא מוטים לשום צד, הם פשוט רודפים אחרי כותרות על מנת להרוויח כסף בלי להבין את הנזק התקשורתי העצום שהם עושים למדינה.

הרי מה מוכר יותר? ילדה בת 7 שמתרוצצת ורוצה את אבא או ניתוחים בליסטיים של צה"ל?

אבל פה לא רק התקשורת אשמה, גם צה"ל מיהר מדי לקחת אחריות, והבעיה נעוצה בכך שכל פעם שאזרחים פלשתינאים מתים בשטחים ישר צה"ל מפרסם התנצלות, זאת מעין תגובה אוטומטית ואני לא אתפלא אם דובר צה"ל לא פשוט מכניס את השם של הנפגע/ים לאיזו תוכנה שמפרסמת התנצלות רק עם שם הנפגע/ים.

מערך הדוברות של צה"ל צריך לעבור ריענון דחוף ולהסיק מסקנות ולהבין שלעומתו, לחיי אדם אין משמעות בעיני אירגוני טרור ואין להם שום בעיה לנצל את חיי אזרחיהם שלהם למטרות פרופגנדה.

ומי יכול להאשים אותם?

לפלשתינאים יש אחלה יחסי ציבור, לכמה ארגוני טרור מצ'וקמקים ו"רשות פלשתינאית" יש מערך "דוברות" יותר טוב מצה"ל וממשלת ביחד...

שערורייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...