נושא אחרון! של התלבטות מה לקנות... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא אחרון! של התלבטות מה לקנות...

taimor

Recommended Posts

אחרי הנושאים הקודמים זה הנושא האחרון =\

יש לי עכשיו לא 600 דולר יש לי כבר 1000 דולר.

(מי שלא יודע זה 1000 דולר לביזבוזים בחופש הגדול בקנדה...)

עכשיו ככה חישבתי את הכסף:

- מערכת מים + זיכרונות חדשים - מקסימום 400$

- ועכשיו לקנות את המפלצת 7950GX2 שעולה 600$ או לקנות XBOX360 שמחירו בסביבות 400$ ?

כאילו עד עכשיו הייתי בטוח בXBOX360 אבל אחרי שהמפלצת הזאת יצאה (GeForce 7950GX2) עם 48 צינורות עיבוד :o שיגע אותי כי עכשיו אני עם 6200 עם פתיחת צינורות וOC מסתדר יפה אבל עוד חצי שנה הוא לא יחזיק כמו שהוא מחזיק עכשיו (שהוא מריץ כל משחק על מדיום - HIGH בלי בעיות ממש...)

ושאלה אם אני אקנה את המפלצת לכמה זמן בערך אני לא אצתרך להחליף כ.מסך ? :silly: :s05:

כי אני יודע שאם אני אקנה XBOX360 עד הצבא אני יוכל לשחק בו חופשי (אני עוד מעט בן 16...) אם לא יותר...

אז מה אתם מציעים ? :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05:

ד"א אשמח לקבל הצעות נוספות לביזבוז ה600$. (ז"א מערכת מים וזיכרונות חדשים אני קונה בטוח! )

ותודה רבה על העזרה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שה המקום לשים את הדיון הזה, מקסימום יעבירו.

תפרט את המפרט שלך דבר ראשון, או שתביא קישור לדיון הקודם שלך.

XBOX360 זה ממש טוב, אך מאוד יקר כרגע, הייתי מחכה לירידה במחיר הראשונה המשמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט שלי (פשוט ללחוץ על המפרט הצד חח..)

CPU: 64 3500+ , RAM: 1024mb Kingston CL2.5.

Graphics Card: Nvidia 6200 256mb @ 130 , Motherboard: Giga-Byte K8N Ultra-9.

Power Supply: Thermaltake 420W.

Hard Drive: Western Digital 160GB SATA 2.

Disc Drive: NEC 3540A DVD±RW x16 Dual x8.

Operating System: Windows XP Professional X64.

Case: Thermaltake Tsunami Dream VA3000SWA

Etc: Samsung SyncMaster 793DF Monitor, Microsoft Digital Multimedia Pro Keyboard, Logitech G5.

Laptop: Hp Pavilion ze4949EA, Mobile HDD: Western Digital 80GB ,Microsoft Intellimouse Explorer For , Operating System: Windows XP Professional Sp2 , Mp3 Player: G4 20GB.

אין לי מה לשפר חוץ מכ.מסך כעיקרון כי זיכרונות ומערכת אני קונה בטוח =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמור את הכסף!

אל תבזבז אותו היום! שתהיה בגיל של רשיון מאוד תרצה משלך, כמו במצב שלי שרוב הזמן אין לי בגלל שהוא אצל ההורים שלי...

זה משהו שחבר שלי עשה (חסך כסף לאוטו) ועכשיו הוא נהנה ממנו...

אתה לא צריך כל כך לשפר את המחשב שלך, ו-XBOX360 לא כל כך נחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק 1000$ יעזרו לו לאוטו?

הוא צריך משהו בסביבות מינימום 25000-30000 כדי לקנות משהו ראוי.

אז כרגע יש לו חמישית בערץ ממשה שהוא יצטרך. זה עדיף מכלום.

ובאמת אני ממליץ לך לא לבזב כסף למחשב כי אחרי הוא לא יהיה כל כך נחוץ לך.. בעיקר הגיפורס החדש. אין טעם פשוט אתה לא תיהיה בגיל של משחקים. אתה תיהיה יותכ בגיל של לגור לבד, לחפש חברה (להקים משפחה), אוטו ועוד הרבה דברים אחרים שימשו אותך יותר טוב ממחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה את הכרטיס מסך.. המעבד שלך חלש. הוא לא מתאים לכרטיס הזה. הוא לא יוציא את הביצועים ממנו.

ותחסוך חלק מהכסף. הXBOX יקר עכשיו.. עוד כמה חודשים הוא יהיה הרבה יותר זול.

ושאר הכסף.. תבזבז אותו תבלה. ומי חוסך 1000 דולר לאוטו.. זה רק לביטוחים ולטסט ודלק .. חסר לו עוד 20 אלף כדי לקנות את האוטו (ואוטו נורמלי)

וגם לא מספיק לקנות את הרכב.. צריך גם להחזיק אותו (תתפלאו אבל זה יותר יקר מלקנות את הרכב)

אז לדעתי.. תבלה עם הכסף..וזהו.. הכרטיס והXBOX הם בזבוז עכשיו (גם הזכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטו אני לא צריך =\ כי כבר אפשר להגיד שיש לי כבר אקסנט מוכנה שמחכה רק לי וזה מספיק לי =] כי אני לא אחד שנהוג רק ברמה גבוה אין לי בעיה לקבל איזה פורשה אבל לשלם על פורשה אני לא ממש ישלם, אני יסתפק באיזה B4 =] אבל עד אז נסע באקסנט (כמו כל רוסי סוס =] :P )

וכסף לרישיון אני יכול להרוויח עד אז וגם ביטוח...

כסף לבילוים יש לי מספיק =]

והמעבד שלי חלש? מה זה מעבד חזק בשבילך TOMMEY ? אולי FX60 ? =\ ואני קונה מערכת בשביל לתת לו בOC :P חח..

ותנו לי לעבור את הצבא ואז להחליט מה אני יעשה אחרי הצבא =\ (שנגיע לגשר נחצה אותו) כי בזמן הצבא חוץ מלחזור אחרי שבועים לחברה ולמחשב ואוטו לא יהיה לי ממש מה לעשות.....אז מחשב זה גם חלק בזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...