DDR1 של AMD או DDR2 של INTEL? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR1 של AMD או DDR2 של INTEL?

tgen

Recommended Posts

OK פיספסתי את זה

זה עדיין לא מסביר את שאר השטויות שכתבת מקודם

ולא הגבת עניינית לתגובה האחרונה שלי

עומרי אתה לא שם לב מה קורה פה?

אינטל מוציאה מעבד עם ארכיטקטורה מוגבלת (FSB) על סטרואידים (4MB C), מבצעת בנצ'מרקים בתנאים שלה, למה?

אתרים רבים נותנים בנצ'ים שונים אחד מהשני, בדיוק עכשיו ראינו תוצאות שונות בשני אתרים סינים, רוב הבנצ'ים מבוססים על תוכנות שיודעות,

טוב לנצל את 4 מגה מטמון בקונרו, הוכחה לכך שהקונרו מתחיל לרדת בביצועים כאשר הוא מריץ כמה ת'רדים.

שוב אני לא פאן-בוי של אף חברה!!! אני פשוט לא אוהב את ההייפ הזה, וגם את הקומבינות של , ושוב אני שואל למה שולטת על הבנצ'מרקים!!! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6300 הוא עם 2 מגה מטמון

וראינו כבר מספיק בנצ'מארקים שלא היו קשורים לאינטל

רק שאתה בוחר להתעלם מהם משום מה

פשוט קשה לך לקבל את זה שאתה פאן בוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6300 הוא עם 2 מגה מטמון

יפה! זאת הסיבה שהוא נופל בביצועים מול גרסת 4 מגה מטמון, תזכור שלאינטל אין הרבה לאן להתקדם,

מקסימום לעלות בקלוקים עוד.

עד שאינטל לא תצא מצוואר הבקבוק שלה fsb גם הקונרו תקוע! ולפי המפה שלה זה רחוק מאוד.

כתבתי לך בעבר, כל עוד לא תמסור מערכת קונרו לאתר כמו תום, אנה-טק, אקס-ביט, לבצע בנצ'מרקים בתנאים שלהם,

אזי אני לוקח את התוצאות בערבון-מוגבל! אם הקונרו כל-כך מוצלח אז אין סיבה לאינטל לא לשחרר את המערכת לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלת בכלל בבנצ'מארקים שאני הבאתי?

הוא כמעט מגיע לביצועים של הFX למרות 2 מגה מטמון.

מוזר שאתה לוקח את התוצאות שלא נראות לך בערבון מוגבל

אבל לא מהסס להביא השוואות מטופשות ולהכריז לפיהן כי הקונרו לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תרגעו :)

עוד חודש וחצי כולה עד שיהיו בנצ'ים הכי אמינים שאפשר.

ובכל מקרה, אף אחד לא יקנה את המעבד הזה לפני שיהיה הבנצ'מרק האמין הראשון (פשוט כי זה לא יהיה אפשרי לקנות לפני. אני מניח שמעבדים רשמיים כאלה יגיעו לאתרים מוכרים לבחינה לפני ה-23 ביולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...