חברה , זה מתקרב! THG לקחו סיבוב על הקונרו - עכשיו זה רשמי! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה , זה מתקרב! THG לקחו סיבוב על הקונרו - עכשיו זה רשמי!

amilo

Recommended Posts

ת'אמת כבר עייפתם אותי משגעון הקונרו, שוב אני לא אוהב חברות שעושות רעש וצילצולים,

גם אם הקונרו יהיה יותר מהיר מ- לי זה לא משנה בכלל, אני רק רוצה לתת לכם כמה נקודות למחשבה.

1. ברוב המבחנים הקונרו עם X1900 CF לעומת 7800gtx במערכת של , למה?

2. רוב המבחנים במשחקים הם בעיקר על f.e.a.r שהוא לעצמו משחק שצמא ל-cache, דווקא ב-FC ה-fx לקח בהגדרות גבוהות.

3. חברה שלא מוסרת את המוצר שלה לאתר נייטרלי, גורמת לענן של חשד!

4. אין כמעט מבחנים ב-64 ביט, שידוע שהוא הצד החלש של .

טוב די מספיק... אני מחכה לראות מה יהיה עם 4X4 של .

חברה בלי ירידות ומריבות. :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. ברוב המבחנים הקונרו עם X1900 CF לעומת 7800gtx במערכת של , למה?

We tested the processor using an Asus M2N32-SLI motherboard, with an MSI RX1900 graphics card built around the AIT X1900XTX chipset.

המעבדים עומדים לצאת חודש הבא. שזה אומר שניראה בקרוב מאוד ביקורות על המעבד בכל האתרי חומרה המקצועיים.

למה שאנשים יקנו X2 3800 או 930D אם בקרוב מאוד המעבדים החדשים יהיו זמנים במחירים יותר משתלמים.

נכון זה מסריח מה שIntel עושה. אבל זה עדיין לא אומר שהתוצאות לא נכונות.

מה שאנשים בפורום אומרים זה, שפשוט צריך לחכות לפני שקובעים אם זה מעבד מצויין או שזה מעבד שלא יספק מה שהוא מבטיח . ואז אני אתה ושאר הפורומים ניהיה בהרבה יותר חכמים.

תשים לב שמדובר במעבד לא ה High end אצל Intel ומול המעבד הכי חזק של . וברזולציות נמוכות הAMD נישאר מאחור. לפני שניכנס לכל התאוריות פשוט צריך לחכות ואז נידע הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים עומדים לצאת חודש הבא. שזה אומר שניראה בקרוב מאוד ביקורות על המעבד בכל האתרי חומרה המקצועיים.

למה שאנשים יקנו X2 3800 או 930D אם בקרוב מאוד המעבדים החדשים יהיו זמנים במחירים יותר משתלמים.

נכון זה מסריח מה שIntel עושה. אבל זה עדיין לא אומר שהתוצאות לא נכונות.

מה שאנשים בפורום אומרים זה, שפשוט צריך לחכות לפני שקובעים אם זה מעבד מצויין או שזה מעבד שלא יספק מה שהוא מבטיח . ואז אני אתה ושאר הפורומים ניהיה בהרבה יותר חכמים.

תשים לב שמדובר במעבד לא ה High end אצל Intel ומול המעבד הכי חזק של . וברזולציות נמוכות הAMD נישאר מאחור. לפני שניכנס לכל התאוריות פשוט צריך לחכות ואז נידע הכל.

עוד פעם מדברים על דברים שלמישתמש הממוצא זה לא רגיל

אז סבבה ברזולוציות נמוכות מעבד א יותר טוב מימעבד ב

כמה אנשים אתם מכירים שקונים יחסית יקרים ומריצים הליהם מישחקים ברזולוציות נמוכות?

כל הזמן אני שומע בנצים כאלה בנצים כאלה הפורום ניהיה מנופח מדיונים על הקונרו

אבל יש דבר שאני לא רואה וזה איפה יש בנצים שיראו דברים שבאמת גמרים רגילים יפיקו מהם תועלת?

אנשים שצריכים מעבד מאוד חזק לעבודה מסוימת הם לא קהל נפוץ בשוק הביתי

והקונרו ניראה לי סבבה ואולי במיפרט הבא אני יקנה מעבד מהסידרה אבל למה כל היתלהבות?

יש משהו שאני מפספס? כי מה שאני רואה זה פשוט מעבד יותר חזק במחיר טוב מאוד יש עוד דברים שלא מגלים לי?

הקונרו מכין קפה ? עושה מסז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב

אין כיום ל- שום סיבה בעולם להוציא כפול ליבה תקציבי

זה הפסד כספי עצום, וזה ניצול הייצור עד הסוף ועבודה ב-24/7 בשביל לעמוד בדרישות, ועדיין לדעתי הם יהיו במצב של Auto Notify באתרי קניות הגדולים (כלומר הודעה מתי יהיו במלאי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לא בשולחניים

הארכיטקטורה הזאת היתה קיימת רק בניידים

עכשיו היא נודדת גם לשולחניים ואני מתאר לעצי שעם כמה שיפורים

כי בסה"כ היה לאינטל הרבה זמן לשפר את הגרסא השניה של הCORE מאז שהוא יצא לראשונה

ואורי מה אתה כזה מתרגש!

זה יכול להיות טוב לAMD

בוא נגיד שAMD היו ממשיכים להוציא מעבדים מעולים ב5-7 שנים הקרובות ופשוט היו הורגים את ומשתלטים על השוק

מה אתה חושב שהם היו משאירים את המחירים הזולים וממשיכים להשקיע כל כך??

חברה מונופוליסטית יכולה לקבוע מה שהיא רוצה מתי שהיא רוצה ואיך שהיא רוצה

מה אתה יכול לעשות? כלום!! כי היא היחידה

עכשיו בגלל שאינטל הנחיתו מכה על (אין ספק שזאת מכה רצינית לAMD אפילו אתה,אורי, לא יכול להכחיש את זה) , לא ירימו את האף יות מדי גבוה (בגלל ההצלחה עם האתלונים בדור החולף) וימשיכו להשקיע בטכנולוגיות חדשות כדי להחזיר לאינטל

ככה גם 2 החברות דוחפות אחת את השניה לפתח ולהוציא וטכנולוגיות חדשות כל הזמן!!

כמו שאמרתי כבר מספר פעמים בדיונים אחרים

אני נהנה מההצגה פה! :jump:

זה כמו משחק כדורגל שאתה לא אוהד אף קבוצה!

כמה שיותר גולים אתה יותר מבסוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתם תוחנים פה מים...הוא גם ככה לא יסכים עד שהמעבד לא יצא באמת אז אין טעם לשכנע אותו...

ולהוציא כל פעם בנצ' שמשפר את השיא העולמי במאית שנייה או לפרסם אתר יותר ויותר ידוע שעורך בדיקות על המעבד ממש לא נותן כלום....אז אולי כולנו נחכה עוד חודש ואז נמשיך להפציץ התארדים על המעבד.

כי עכשיו זה כבר מוגזם אני לא רואה יום שעובד שאין איזה 3 תארדים על המעבד הזה...ומילא הם היו מחדשים משהו אבל הם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...