מבקש עזרה בליכתוב ולישלוח אימיל לנינטנדו - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בליכתוב ולישלוח אימיל לנינטנדו

stone cold

Recommended Posts

לכבוד חברת נינטנדו הנכבדה

אנו , מעריצי הקונסולות של היצרנית המעולה הזאת , חיים בסרט , שאתם , בתור חברה אדירה בעלת אמצעים בלתי נלעים , תגידו לסניפים שלכם ברחבי העולם , לדוגמא באירופה , ובארצות הברית , שהם יתחילו להפיץ גם בארץ ישראל את הקונסולה המדהימה הזאת .

אבל מה , אנו , מעריצי נינטנדו הנלהבים , לא ממש רוצים להבין , שאין בארץ שום חברה גדולה שמעוניינת ביבוא סדיר של המוצרים לארץ , לכן אנחנו נרצה לראות בכל מיני מקומות דוכנים קטנים כאלה , עם נציגים יפניים חביבי פנים , שיקפצו על עוברים ושבים ברחוב , ובזעקות אימה יכריחו אותם לקנות את הקונסולה המדהימה הזאת .

לכן , חברת נינטנדו היקרה , אנא מכם , ארזו כ500 נציגים מטעם החברה שלכם , עם ציוד נלווה , וכ2000 יחידות של , ארזו אותם היטב , ושלחו אותם לישראל , רצוי בתצורה מוטסת , אך ניתן גם לשלוח אותם במשלוח ימי .

אנו מודים לכם מקרב לב ,

מעריצי בישראל ,

ראש מעריצי הWII , הידוע כstone cold .

תודה .

צא מהסרט הזה שמישהו יתחיל למכור כאן את הדברים האלה .

עד שלא יקום יבואן רציני ומסודר ויחליט להביא אותם לכאן מסניפים מרכזיים של נינטנדו , זה לא יקרה .

פשוט לא יקרה .

רוצה ?

סע להולנד ותחזור לכאן עם אחד .

או שלא .

או שלא תחזור .

אין לי מושג .

אם אתה כל כך רוצה את הדבר הזה , תראה איך אתה יכול לקנות אותו לא בחנות בארץ במחירי שחיטה .

למה אני רואה אנשים מביאים את ה360 מאיביי ? למה שלא תביא אותו משם ?

לפעמים צריך להזיע קצת כדי להנות מהפירות שלך .

קדימה .

תתחיל לחשוב .

אף יפני לא ימכור בארץ שום דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאבל אני יודע שהסיכוי נמוך אבל הPS3 יגיעה באופן רישמי וגם ה360

אומנם הנציגויות בארץ והמחירים רחוקים מלהיות כמו בארצות הברית אבל עדין יש נציגויות

חוץ מיזה אימיל כמו שאמרתי לא עולה כלום אז מה הבעיה אתה לא שם כסף על לישלוח תמיכתב הזה

אפילו לא צריך בול

רוצה ליתרום אז תיתרום לפי המיכתב ההומוריסטי שלך יש לך ניסוח ביכלל לא רע

אבל אם אתה לא רוצה אז תן לנו לנסות אין לנו גם ככה מה להפסיד

ומאוד יכול להיות שאני יקנה תWII דרך יבוא אפור אם מחירי המישחקים בארץ יהיו סבירים

אבל אני מעדיף יבוא רישמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שנלחץ לי F5 וכל הספר שכתבתי נמחק ...

אררררררררר

קיצר , בקצרה , כל מה שכתבתי היה , שאם וכאשר תשלח לנינטנדו מייל , מישהו בPR אצלהם יהיה מבסוט , אבל תחשוב על זה ככה :

אנחנו מדינה של 7 מיליון תושבים .

מתוכם .... נניח 20 אלף יקנו את הקונסולה , וזה עוד בהגזמה .

לא שווה להם להיכנס לשוק הזה בכלל .

ושום חנות לא תרצה את הכאב ראש של היבוא הרשמי של הקונסולה לארץ , כי אז הם יצטרכו לתת שירות / מענה / תמיכה / תיקונים לקונסולות שקיבלת בירושה מהסבתא היפנית שלך .

אם אתה באמת רוצה את הWII , האופציה היותר עדיפה בשבילך , היא להביא את הצעצוע מחו"ל .

גם יעלה לך פחות , גם יגיע יותר מהר , וגם ... מסטיק תותים עם 3 סוכריות מתפוצצות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שנלחץ לי F5 וכל הספר שכתבתי נמחק ...

אררררררררר

קיצר , בקצרה , כל מה שכתבתי היה , שאם וכאשר תשלח לנינטנדו מייל , מישהו בPR אצלהם יהיה מבסוט , אבל תחשוב על זה ככה :

אנחנו מדינה של 7 מיליון תושבים .

מתוכם .... נניח 20 אלף יקנו את הקונסולה , וזה עוד בהגזמה .

לא שווה להם להיכנס לשוק הזה בכלל .

ושום חנות לא תרצה את הכאב ראש של היבוא הרשמי של הקונסולה לארץ , כי אז הם יצטרכו לתת שירות / מענה / תמיכה / תיקונים לקונסולות שקיבלת בירושה מהסבתא היפנית שלך .

אם אתה באמת רוצה את הWII , האופציה היותר עדיפה בשבילך , היא להביא את הצעצוע מחו"ל .

גם יעלה לך פחות , גם יגיע יותר מהר , וגם ... מסטיק תותים עם 3 סוכריות מתפוצצות .

תיראה אני רוצה לנסות רוצה תיתרום אין לי כח ליתוכח על שטויות

אני רוצה לנסות לנסח מיכתב טוב ולישלוח ויהיה מה שיהיה

יש אנשים שמהמרים בטוטו ובלוטו למרות סיכוים אפילו יותר נמוכים מהרעיון של בשיווק רישמי בישראל

לך תדבר איתם ותגיד להם למה לא להמר

אני אפילו לא מהמר על זה אפילו לא ב5 אגורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stone cold, הדבר היחידי שתקבל מהם זה מכתב תודה וסירוב מנומס מאוד.

או ליתר דיוק, ניסוח כזה:

אנחנו מצטערים מאוד, אבל כרגע לא מתוכנן יבוא של למדינה שלך. אולי נשקול זאת בעתיד.

תודה על התעניינות, ונשמח לעזור לך בכל שאלה.

בכבוד רב,

Kazushi Sakuraba

logic - איזה גנרל צרפתי אתה מצטט בחתימה שלך? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק זה ציצי וציצים

בכל מקרה אם את הציצי תמשש אתה תרגיש כאילו אתה מחשש :xyxthumbs:

אני לא מאמין שרשמת את זה , ישרוט :jump1:

בכל מקרה , סטוני , תרשום קודם מכתב בעברית , תבקשי יפה ואני אתרגם לך אותו :) , אבל שלא יהיה ארוך מדי הא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...